• ALKOMATY - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

alkomaty

 • Alkomat internetowy

  Jeżeli nie wiesz, ile alkoholu siedzi w Tobie, możesz to sprawdzić bez używania prawdziwego alkomatu. Nasza strona pozwala na jedynie przy pomocy interneut, oraz ściśle określonych informacji, na określenie tego, ile alkoholu masz jeszcze w organiźmie. Ta informacja może być dla wielu istotna, dlatego postanowiliśmy przygotować w pełni udoskonalone narzędzie, które przy pomocy internetu wykonuje dobrze swoją pracę. Podaj wszystkie dane precyzyjnie i dzięki nim dowiesz sie, kiedy w pełni wytrzeźwiejesz.

 • Alkomaty sklep - dla osób prywatnych i firm

  Sklep internetowy alkodrive.pl to duża oferta alkomatów przeznaczonych dla osób prywatnych a także najbardziej wymagających klientów potrzebujących sprzęt dowodowy. Zakupy w naszym sklepie można składać bez rejestracji, mailowo i telefonicznie. Zależy nam na tym aby Państwo nie tracili dużo czasu na sam proces zakupu. Dla mniej wymagających klientów mamy alkomaty w których użyto sensor półprzewodnikowy. Są to tańsze urządzenia które doskonale sprawdzają się na co dzień. Wyższa półka to sprzęt oparty na czujnikach elektrochemiczych gwarantujących wysoką dokładność i powtarzalność wyników. Ostatnia grupa to również testery elektrochemiczne ale bardziej rozbudowane i dokładne posiadające certyfikaty wzorcowania. Z takich alkomatów korzysta między innymi policja - alkomaty dowodowe. Na podstawie ich wyników można przeprowadzać postępowania sądowe. Nasza lokalizacja Alkomaty Świdnica umożliwia również odbiór osobisty po wcześniejszym ustaleniu terminu odbioru. Każde sprzedawane urządzenie jest skalibrowane i gotowe do pracy oraz posiada gwarancję i zapewniony serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny. Kalibracja alkomatu jest bardzo ważna aby utrzymywać wyniki pomiarów na wysokim poziomie. posiadamy alkomaty z atestem.

 • Akcesoria samochodowe

  W sklepie internetowym elpik.pl możesz kupić mnóstwo elektroniki z najwyższej półki. Przede wszystkim skupiamy się na akcesoriach samochodowych, które mają ułatwić życie kierowcom. W naszej ofercie są antyradary, nawigacje gps czy też alkomaty dla osób, które nie chcą ryzykować jazdy po alkoholu. To jednak nie wszystko. Jeżeli nie masz samochodu również znajdziesz coś dla siebie z zakresu elektroniki jak na przykład słuchawki. Nie zwlekaj zbyt długo i sprawdź naszą ofertę. Najlepszy sklep w internecie już na Ciebie czeka!

 • Alkomaty dowodowe

  Opisujemy, sprzedajemy, produkujemy oraz konserwujemy alkomaty testowe i alkomaty policyjne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Większość zatrzymanych to tzw. nieświadomi pijani kierowcy. Osoby, które wieczorem wypiły kilka drinków, a rano zaufały swojemu dobremu samopoczuciu oraz przekonaniu, że po tylu godzinach na pewno są już trzeźwi. Każdemu może się to przytrafić. Chcesz ryzykować? Zanim wsiądziesz do samochodu następnego dnia po zakrapianej imprezie przebadaj się alkomatem. Warto kupić dobry podręczny alkomat osobisty.

 • Kalibracja alkomatów

  Nasza strona prezentuje najnowsze rozwiązania z zakresu alkomatów, detektorów czadu oraz czujników dymu. Znajdziesz tu bardzo dużo niezbędnych informacji jak również otrzymasz możliwość zakupu sprzętu wysokiej klasy. Oprócz sprzętu znajdziesz również możliwość zakupu osprzętu, dzięki temu osiągniesz pełne zaspokojenie a Twoje urządzenie będzie działało nadzwyczaj kompleksowo. Wszystko to znajdziesz na powyższej stronie internetowej, więc nie czekaj i wejdź właśnie w tej cwili. Zapraszamy.

 • ALKOMATY

  Istniejemy od 1996r. Zajmujemy się sprzedażą alkomatów, narkomatów i narkotestów oraz prowadzimy szkolenia w zakresie obsługi i prowadzenia badań alkomatami i narkotestami dowodowymi. Budujemy systemy zabezpieczeń przed narkotykami i alkoholem w zakładach pracy.
  NASZE ATUTY TO:

  - szkolenie w zakresie alkomatów i prowadzenie badań dowodowych
  - wydajemy wszystkim przeszkolonym osobom stosowne zaświadczenia
  - przypominamy o terminie legalizacji co pół roku
  - nasze alkomaty dzięki konstrukcji modułowej można dowolnie rozbudowywać
  - w przypadku awarii klient otrzymuje urządzenie zastępcze
  - okres gwarancji zawsze można przedłużyć
  - jeśli stwierdzisz że alkomat jest Ci zbędny, to go odkupimy

  Na naszych urządzeniach - sprzedawanych przez nas alkomatach - pracuje policja, wojsko, ABW, PKP, PKS, LOT, firmy ochroniarskie i budowlane, huty szkła, branża motoryzacyjna, restauracje

  ALKOMATY DOWODOWE

 • Wirtualny alkomat AMII

  Alkomaty.biz to jeden z najnowszych sklepów firmy AMII prowadzących sprzedaż alkomatów online. Nasz sklep charakteryzuje się niespotykaną prostotą i wygodą obsługi. Zamówienie mogą Państwo zrealizować w 3 krokach bez logowania. Sklep alkomaty.biz prezentuje alkomaty posegregowane w kategorie tematyczne takie jak: alkomaty dla kierowców, branży medycznej, pracodawców, klientów indywidualnych, alkomaty barowe. Dodatkowo mamy segregowanie alkomatów po cenach i właściwościach. W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki asortyment alkomatów. Zapewniamy profesjonalny serwis i obsługę, terminowo realizujemy wysyłki. Na naszej witrynie mogą się Państwo również sprawdzić wirtualnym alkomatem oraz pograć w gry symulujące percepcję i refleks nietrzeźwego człowieka. Wejdź a nie pożałujesz - alkomaty.biz

 • Alko-maty.pl

  Alkomaty.pl to pewność i bezpieczeństwo o zdrowie i życie. W bogatej ofercie sklepu znajdują się nie tylko alkomaty czy środki chroniące dom przed pożarem, ale również testy, które stwierdzą obecność narkotyków we krwi. To rozwiązanie, idealne dla rodziców dorastających dzieci, które mają dostęp do niedozwolonych substancji. Zarówno testy, jak i inne produkty będące w ofercie firmy są w pełni bezpieczne i profesjonalne, dlatego dobrze wypełniają swoje funkcje. Warto zapoznać się z ofertą, która znajduje się na internetowej stronie firmy.

 • Alkomaty online

  Alkomat.biz to sklep internetowy firmy Amii Sp z o.o. W naszym sklepie mogą Państwo zakupić alkomaty policyjne. Oprócz sklepu prezentujemy również wiele ciekawych i użytecznych informacji takich jak: wirtualny alkomat, ranking testerów trzeźwości, ankiety, sondy, komentarze i oceny produktów. Niestety w Polsce panuje społeczne przyzwolenie na spożywanie alkoholu a co gorsza także na prowadzenie samochodu w stanie nietrzeźwości. Prowadzenie auta w stanie nietrzeźwości (upojenia alkoholowego) jest według polskiego prawa przestępstwem i czynem nagannym moralnie. Nie ryzykuj i sprawdź się alkomatem!

 • Alkomat

  W ostatnim czasie Polska była krajem, gdzie walczyliśmy z znaczną ilością nietrzeźwych kierowców. Bez wątpienia znaczna grupa nie orientowała się, że łamie prawo, bowiem twierdziła, że nie przekroczyli dozwolonej normy. Niemniej jednak żeby się nie pomylić trzeba być wyposażonym w alkomat. Sklep-alkomaty.pl jest kompetentnym sklepem internetowym, który proponuje wszystkie najczęściej kupowane modele alkomatów. Oferujemy takie alkomaty jak DA 3000, DA 8100, DA 5000 oraz mnóstwo innych. Nie zwlekaj i kup alkomat w naszym sklepie! Prawdopodobnie w ten sposób nie odbiorą Ci prawa jazdy! Nie podejmuj ryzyka!

1 · 2 · następna strona »