• ANTYKWARIAT KSIĄŻKI - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

antykwariat książki

 • Książki

  Toplista stron internetowych, traktujących ogólnie mówiąc o dobrej literaturze. Oferty księgarni, w tym internetowych, antykwariatów. Strony znanych autorów. Poezja oraz proza - szeroki wybór. Książki tradycyjne - papierowe oraz ... e-książki, do czytania z komputera (pdf), książki audio, mówione (mp3). Zjawisko książek elektronicznych (e-booków oraz audiobooków) jest nowinką w świecie dobrych i wartościowych książek.

 • Skup książek

  Kupujemy pojedyncze książki oraz całe biblioteki i księgozbiory a także stare pocztówki. Jeżeli książki znajdują się na terenie Warszawy i jest ich przynajmniej 100 to możemy dojechać do Państwa do domu. Na miejscu przeglądamy oferowane książki lub pocztówki. Wybieramy z pośród nich te, które nas interesują.
  Wybrane książki wyceniamy i składamy Państwu naszą propozycję. Jeśli cena odpowiada obu stronom wypłacamy gotówkę i zabieramy książki. Jeśli, z różnych przyczyn, nie dochodzimy do porozumienia, wtedy Państwo zostają ze swoimi książkami a my z pieniędzmi.
  Jeśli jesteście Państwo spoza Warszawy a posiadacie duży księgozbiór prosimy o kontakt telefoniczny: 501 805 525

  Skupujemy książki:Książki i księgozbiory powojenne głownie z zakresu nauk humanistycznych (filozofia, socjologia, etnografia i religioznawstwo, literatura i językoznawstwo, historia i jej nauki pomocnicze, historia kultury, sztuki, teatru i filmu, prawo, varsaviana)
  Książki wydane przed 1939 rokiem bez ograniczeń tematycznych
  Starodruki
  Pierwsze wydania
  Książki dla dzieci wydane przed 1970 rokiem
  Komiksy
  Stare pocztówki, zdjęcia, dokumenty, grafiki, mapy
  Autografy
  Książki w ładnych oprawach i wydania bibliofilskie

  Jeśli książek jest mniej niż 50 zapraszamy do naszych antykwariatów:ul. Ząbkowska 27/31 (Dawna fabryka Koneser) pn-pt 11-19, tel. 22 622 51 26ul. Opaczewska 43 lok 6 pn-pt 11-19, tel 22 659 22 17Aleje Jerozolimskie 55 (w podwórzu), czynny pn-pt 11-19 oraz w soboty 10-14, tel. 22 629 08 32Istnieje możliwość pozostawienia w naszych antykwariatach książek do wyceny.- Płacimy na miejscu i gotówką- Dojazd do Klienta bezpłatny- Uczciwe ceny i możliwość negocjacji- Nie wyceniamy książek telefonicznie

  Tu znajdziesz informacje na temat naszych antykwariatów, skupu książek, sprzedaży, nowych i używanych książek, białych kruków, starodruków i pocztówek

 • Antykwariat

  Antykwariat Mit zaprasza do odwiedzenia swojej strony internetowej. Szeroki wybór książek oraz profesjonalna i szybka obsługa zapewniają udane zakupy z każdego miejsca w Polsce i Europie. Antykwariat gromadzi książki z różnych dziedzin nauki takich jak nauki społeczne, przyrodnicze, historia powszechna, kultura i sztuka oraz literaturoznawstwo a także literaturę z całego świata. Tytuły podzielone są na działy tematyczne by każdy mógł zapoznać się ze zgromadzonym piśmiennictwem z danej dziedziny. Kategorie to między innymi: Mity, baśnie, legendy, Książki podróżnicze, Wydawnictwa kolekcjonerskie, Opowiadania, Biografie. Dla kolekcjonerów serii wydawniczych przygotowane zostały oddzielne działy gromadzące wydawnictwa z takich serii jak Nike, Powieści XX wieku i Biblioteka Jednorożca. łatwy i szybki sposób zamawiania pozycji, niski koszt przesyłki oraz szybka wysyłka zachęcają do kupowania bez wychodzenia z domu.