• ASTROLOGIA - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

astrologia

 • Kurs astrologii

  Astrologia profesjonalna. Kursy i warsztaty astrologii w Polsce. Kurs astrologii dla początkujących skierowany jest przede wszystkim do osób rozpoczynających naukę astrologii oraz do tych, którzy mają już opanowane podstawowe zasady. Na kursie uczymy się samodzielnie dokonywać astrologicznych interpretacji. Kursy astrologii dla średniozaawansowanych - kurs interpretacji horoskopu, kurs astrologii porównawczej. Na stronie znajdują się bieżące, wciąż aktualne terminy kolejnych zajęć. Sprawdź terminy najbliższych kursów w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania.
  Zapraszam też na konsultacje indywidualne - horoskop profesjonalny.

 • Pl.horoskop.com

  Witamy na portalu, który umożliwia dostęp do facsynującego i pełnego tajemnic świata horoskopu i astrologii. Tu mają Państwo okazję uzyskać jedyną w swoim rodzaju możliwość zerknięcia w przyszłość i zobaczenia tego, co w życiu nas oczekuje. Strona pl. horoskop. com zawiera najważniejsze informacje na temat horoskopów i astrologii. Celem tej strony jest przedstawienie Państwu wiadomości w sposób interesujący. Chcemy, aby nasza strona stała się Pańskim źródłem informacji we wszystkich sprawach związanych z horoskopem. Portal zawiera informacje na temat astrologii i horoskopów różnych kręgów kulturowych. Tutaj mogą Państwo sprawdzić, co przewiduje astrologia zachodu, celtycka, indiańska lub chińska, jakie znaczenie przypisują te kultury danemu znaku zodiaku oraz jaką pozycję zajmuje dany znak według tych kultur we wszechświecie.

 • Gabinet wróżb i ezoteryki

  GABINET WRÓŻB I EZOTERYKI" V E R A"Tarot, Runy, Karty Klasyczne Numerologia, Feng-Shui,Doradztwo Duchowe,Karty Anielskie.Jeśli chcesz sięgnąć po magię, poczuć jej siłę i wykorzystać ją aby odwrócić zły los – umów się na spotkanie z kartami. Pomogą Ci one rozwiązać problem i podjąć decyzję w ważnych sprawach uczuciowych, partnerskich, materialnych, zawodowych. Naprowadzą na drogę powodzenia, miłości i sukcesu.

 • Astrologia - horoskop urodzeniowy

  Odwiedź stronę astrologa Pawła by dowiedzieć się czegoś więcej na temat astrologii. Jest ona bardzo starą nauką, której znaczenie pomaga odkryć przed nami sekrety naszej osobowości i zmian którym ona ulega. Profesjonalny horoskop pozwala na głębsze zrozumienie siebie, a także innych bliskich nam osób. Kluczowym elementem dla horoskopu jest Twoja data i godzina urodzenia. To dzięki nim można nakreślić indywidualny astrologiczny układ planet, energii i ich powiązań. Wiele historycznych postaci wykorzystywało astrologię dla poszerzenia swojego rozumienia świata. Sprawdź sam co możesz dzięki niej zyskać.

 • Wróżka opinie - opiniewrozki.fora.pl

  Bardzo często zdarz się, że czytasz horoskop. Nawet jeżeli na ogół tego nie robisz, mimo wszystko czasami wpadnie tobie w ręce na pewno gazeta lub strona internetowa, gdzie właśnie akurat pojawia się twój znak zodiaku. Zazwyczaj odruchowo się to czyta. Później u niektórych mogą pojawić się wątpliwości. Dlatego na naszym forum znajdziesz „wróżka opinie”, które pomogą się tobie zdecydować na takie rozwiązanie twoich ewentualnych zmartwień. W naszej ofercie znajdziesz rzetelne wypowiedzi użytkowników.

 • Wróżbita

  Zajmuję się przepowiadaniem przyszłości korzystając z kart oraz wykorzystując dar jasnowidzenia. W miłej atmosferze wskaże rozwiązanie Twoich problemów i sensu życia. Poznaj przyszłość na dręczące Cię pytania. Chcesz sprawdzić jak będzie przebiegało Twoje życie? Co zrobić, aby uniknąć złego losu i stać się szczęśliwym człowiekiem? Skontaktuj się ze mną. Mogę pomóc również i Tobie. Warszawa tel. 22 833 57 80 Zapraszam na stronę www.chiromanta.pl

 • Herbonlife - naturalne zioła i suplementy

  Nasza oferta to unikalne, naturalne, nasycone słońcem preparaty, zioła i suplementy o sprawdzonej skuteczności, zgodnej z tradycją, badaniami naukowymi i opiniami zadowolonych klientów. Dokonujemy wszelkich starań by utrzymać najwyższą jakość produktów, zgodnie z ich opisem i najwyższą dbałość o Klienta. Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

  pozdrawiam
  Paweł K. Boratyński

 • Horoskop

  Astrologia i horoskopy. Tutaj poznasz swój horoskop tygodniowy na najbliższy tydzień - dowiesz się jak ułoży się twoje życie uczuciowe, kiedy odniesiesz sukces w pracy i kiedy możesz dostać podwyżkę. Zaplanuj swój najbliższy tydzień z prognozą tygodniową, i do maksimum wykorzystaj wszystkie sprzyjające ci okazje. Możesz także pobrać horoskop Urania, i obliczyć swój kosmogram urodzeniowy - dokładny obraz nieba w chwili twoich narodzin.

 • Feng Shui bez magii i zabobonów

  Prawdziwe Feng Shui nie polega na przestawianiu mebli i wieszaniu chińskich gadżetów na ścianach. Ta starożytna wiedza bada wpływ otoczenia na człowieka, ponieważ nasze otoczenie działa na nas czy tego chcemy czy nie.
  Jeśli poznamy zasady ukryte w naturze, możemy nasze otoczenie wykorzystać w taki sposób, aby wspierało nas w naszych marzeniach i dążeniach.

  Jeśli chcesz życie wziąć w swoje ręce i maksymalnie wykorzystać swój potencjał, zapraszam na moją stronę, gdzie dowiesz się co to jest Feng Shui i jak się zabrać za zmiany w swoim życiu.

  Możesz zapisać się na kursy, które prowadzę, nauczyć się zasad i zmierzyć się z feng shui samodzielnie.

  Możesz też zaprosić mnie na konsultację - razem odkryjemy tajemnice Twojego domu, ogrodu czy biura.
  Zapraszam serdecznie!