• BIZNES - 9 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

biznes

 • Biuro rachunkowe

  W dzisiejszych czasach każda z firm powinna mieć kompleksową obsługę księgową. To dzięki księgowości jest dobrze prowadzona i nie posiada żadnych zadłużeń. Każdy kto kiedykolwiek bądź prowadzi firmę dobrze wie jak ważnym elementem w prowadzeniu działalności jest księgowość. Nasze biuro rachunkowe zajmuje się tą tematyką od wielu lat. Dzięki wyszkolonym pracownikom możemy nazwać swoją działalność profesjonalną. Dlatego nie czekaj i już teraz zapoznaj się z ofertą skierowaną dla twojej firmy.

 • E-commerce

  Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do nowego portalu internetowego o tematyce finansów i zarabiania w internecie. Portal dotyczy nie tylko małych przedsiębiorców, ale także największych gigantów na światowym rynku e-commerce. Bierz przykład z najlepszych, podglądaj strategię, analizuj i twórz własny e-biznes, a portal e-interesy.pl niech pozostanie Twoim głównym źródłem informacji. Serwis nie tylko przedstawia aktualności z branży e-commerce, ale także opisuje konkretne działania i możliwości zwiększające zyski konkretnych e-biznesów. Korzystając z portalu poznasz tajniki marketingu internetowego, pozycjonowania oraz reklamy w internecie.

 • Analiza swot

  Nasza strona internetowa powstała w celu ułatwienia przygotowania analiz SWOT. Zapewniamy zarówno rozbudowaną bazę gotowych formularzy, jak też wszelkie niezbędne informacje do przygotowania profesjonalnej analizy SWOT. Formularze z gotowymi analizami SWOT stworzone są w postaci łatwych do edytowania plików zapisanych w formatach WORD oraz Excel. Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi analizami na naszej stronie internetowej!

 • Darmowy moderowany katalog stron

  Katalog.hudesign.pl to baza najlepszych stron w Internecie. Dzięki dodaniu u nas swojej strony uzyskujesz skuteczne oraz tanie pozycjonowanie w wyszukiwarkach takich jak: Google, Interia czy Onet. Z naszego katalogu mogą skorzystać firmy oraz osoby prywatne. Wysoka pozycja w Google to klucz do sukcesu, prowadzący do uzyskania najwyższej pozycji dla wybranych słów kluczowych. Dlatego warto dodać u swoją stronę w naszych katalogach. Jest to konieczność dla każdego posiadacza strony www.

 • Biznesowe Opole

  Aby zacząć biznes w województwie opolskim warto zaznajomić się z konkurencją występującą na lokalnym rynku. Nasz portal jest świetnym rozwiązaniem na tego typu sytuacje. Przedsiębiorstwa są podzielone na poszczególne segmenty, dzięki czemu analiza konkurencji będzie jeszcze łatwiejsza. Poza informacjami biznesowymi, można także znaleźć ciekawostki na temat miasta Opola - jakie zabytki warto zwiedzić, terminarz wydarzeń kulturalnych, sportowe imprezy, itp. Nasz portal jest świetnym miejscem dla turystów, którzy chcą odwiedzić Opole.

 • Dotacje dla przedsiębiorstw

  PSM Consultancy Sp. z o.o. jest firmą konsultingową specjalizującą się w pozyskiwaniu dotacji ze źródeł zewnętrznych oraz zajmującą się profesjonalnym doradztwem w zakresie systemów zarządzania jakością.
  Działalność firmy koncentruje się na profesjonalnym wspieraniu mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, w celu przyspieszenia ich rozwoju i poprawy konkurencyjności rynkowej, pozyskiwaniu funduszy i innych zewnętrznych źródeł finansowania, rozliczaniu dotacji, sporządzaniu analiz finansowych i biznesplanów oraz w dążeniu do dostosowania działalności do obowiązujących standardów w zakresie bezpieczeństwa środowiskowego, norm jakości oraz relacji interpersonalnych.
  Trzon naszej firmy stanowi zgrany i doświadczony zespół konsultantów z wieloletnim doświadczeniem, potrafiący prawidłowo przygotowywać niezbędną dokumentację oraz współpracować z urzędami w zakresie pozyskiwania dotacji.
  Firma posiada wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług dla przedsiębiorstw w zakresie pozyskiwania funduszy europejskich:
  -Profesjonalne doradztwo, analiza profilu działalności oraz dobór właściwego źródła dofinansowania z UE.
  -Sporządzanie wniosków aplikacyjnych.
  -Tworzenie biznes planów, analiz finansowych, studiów wykonalności oraz montażu finansowego.
  -Pomoc przy kompletowaniu niezbędnych dokumentów.
  -Sporządzanie sprawozdań okresowych z realizacji projektu.
  -Profesjonalne rozliczanie dotacji, sporządzanie wniosków o płatność, dokumentów sprawozdawczych, monitoring i ewaluacja rezultatów.

 • Pomysł na biznes

  Tutaj znajdziesz dobry pomysł na biznes. Sam pomysł to pierwszy etap do własnego przedsiębiorstwa. Gdy znalezienie pomysłu na biznes sprawia Tobie trudność to dobrze trafiłeś. Dużo pomysłów na biznes. Informacje o franczyzie a także jak napisać dobry biznes plan a także jak otworzyć przedsiębiorstwo krok po kroku. Fazy pośrednie, czyli jak utrzymać przedsiębiorstwo. Ponadto wypowiedzi specjalistów we wpisach. Jednym słowem gigantyczna baza wielu gotowych pomysłów na własną firmę. Przykładowy super biznes oraz firmy działające na zasadzie franczyzy. Dla przykładu niech będzie indywidualna praktyka lekarska. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z interesującymi pomysłami.

 • Biznes plan

  Biznes plan dla rozpoczynających własny biznes. Dowiedz się jak napisać biznes plan i planować swój biznes. Sprawdź gotowe biznes plany i wzór biznes planu. Biznes plan jest swego rodzaju informatorem, z którego czytelnik czerpie najistotniejsze dane dotyczące strategii działania konkretnej firmy. Jest źródłem, z którego inwestor zainteresowany daną działalnością dowiaduje się jakie cele spółka chce osiągnąć, co zamierza, na jakim etapie znajduje się w tym momencie i czy warto zainwestować w jej dalszy rozwój. Podczas pisania biznes planu warto zwrócić uwagę na to jak w przyszłości będzie się rozwijała nasza działalność gospodarcza.

 • Biznes coaching

  Szkolenia leadership to świetny sposób na podniesienie kwalifikacji i rozwijanie umiejętności. Pamiętaj, ze kilka godzin pracy z coach’em jest w stanie podnieść Twoje kompetencje i zbudować w Tobie pozytywną pewność siebie. Chcesz wyćwiczyć zdrowe nawyki w swoich podwładnych? Chcesz nauczyć się tricków, które doświadczeni trenerzy opracowywali w trakcie wieloletniej praktyki? Skorzystaj z indywidualnych sesji szkoleniowych z biznes coaching, zdobądź odpowiedzi na nurtujące Cię pytania i ucz się od najlepszych.

 • Firma w Irlandii, czyli biznes na wyspie dla każdego.

  Portal z pomocnymi informacjami na temat zakładania oraz prowadzenia własnej firmy w Irlandii.
  Znajdziesz tutaj najpotrzebniejsze informacje co należy zrobić przed założeniem firmy, jak prowadzić księgowość, gdzie ubiegać się o dotacje i wiele wiele innych informacji potrzebnych do prowadzenia własnego biznesu na zielonej wyspie.

  Ideą portalu jest zebranie w jednym miejscu wszystkich najważniejszych informacji potrzebnych do prowadzenia własnej firmy w Irlandii.

« poprzednia strona · 9 · 10 · 11 · 12 · następna strona »