• BIZNESPLAN - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

biznesplan

 • ADVISER - Dotacje unijne Biznesplany Doradztwo

  ADVISER oferuje profesjonalne biznesplany, dotacje unijne, wnioski o dotacje unijne. Każdy biznes plan opracowywany jest przez najlepszych fachowców. Pozyskujemy dotacje unijne dla firm oraz osób prywatnych. Działamy na terenie takich miast jak Tarnów, Kraków, Nowy Sącz, Gorlice, Brzesko, Rzeszów oraz na terenie całej Polski. Celem działalności naszej firmy jest maksymalizacja satysfakcji klientów poprzez realizację usług na najwyższym poziomie jakościowym, terminowo oraz po bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy wszystkie nasze usługi w zakresie dotacji unijnych biznesplanów itd. Szczegóły na naszej stronie.

 • Biznesplany, Dotacje na założenie firmy, Powiatowy Urząd Pracy, Unia Europejska, Tarnów

  Firma ADOX zajmuje się profesjonalnym i kompleksowym sporządzaniem, biznesplanów, wniosków oraz pozyskiwaniem dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej zarówno ze środków pochodzących z Powiatowych Urzędów Pracy (PUP), jak również ze środków Unii Europejskiej (Program Operacyjny Kapitał Ludzki).

  O dotacje z Funduszu Pracy, jak również Europejskiego Funduszu Społecznego mogą się ubiegać osoby posiadające status bezrobotnego. Dotacje z Unii Europejskiej - Działanie 6.2 Program Operacyjny Kapitał Ludzki (POKL) - nie niosą za sobą konieczności rejestracji w Urzędzie Pracy

  Nasze usługi polegają na kompleksowym i indywidualnym wypełnieniu wniosku (biznesplanu) o przyznanie dotacji, innych dokumentów aplikacyjnych i rekrutacyjnych, wyszukiwaniu ofert, doradztwie w zakresie kwestii związanych z rozpoczęciem działalności gospodarczej oraz pomocy w dokonywaniu rozliczenia dotacji.

  Doświadczenie zdobyte przy sporządzaniu dziesiątek wniosków do różnych Urzędów Pracy, jak również biznesplanów w ramach europejskich programów wsparcia przedsiębiorczości gwarantuje profesjonalne podejście do klienta i rękojmię przygotowania wniosku na najwyższym poziomie merytorycznym

 • Biznes plan

  Strategie inwestycyjne - ATF Consulting Warszawa - fuzje i przejęcia, biznes plan, analiza fundamentalna, wycena spółek. Prognozy finansowe, pozyskiwanie kapitału, due diligence, venture capital, seed capital. Ułatwienie dostępu do wiedzy z zakresu rynków kapitałowych. Oferujemy Państwu usługi z zakresu: sporządzanie wycen i analiz (analiza techniczna i analiza fundamentalna), prognozy finansowe, tworzenie i sporządzanie biznesplanów. Szkolenia online - biznesplan, analiza techniczna, matematyka finansowa, zarządzanie ryzykiem. Zapraszamy - strategie inwestycyjne, wycena spółek, biznes plan, tworzenie biznesplanów, mezzanine capital, due diligence, fuzje i przejęcia, seed capital, venture capital.

 • STRATEGEEK Doradztwo i Szkolenia

  Oferujemy doradztwo biznesowe, wsparcie w bieżącym zarządzaniu oraz szkolenia pracowników. Przygotujemy i wdrożymy strategię rozwoju, sporządzimy biznesplan lub wniosek unijny, pomożemy poprawić wyniki sprzedaży lub poziom obsługi i satysfakcji klientów. W naszej ofercie usług doradczych znajduje się przygotowanie kompleksowych projektów, konsultacje godzinowe oraz korzystne abonamenty. Prowadzimy szkolenia skierowane do osób zarządzających zespołami i odpowiedzialnych za kluczowe decyzje w firmie. Oferujemy również programy przeznaczone dla osób zajmujących się na co dzień sprzedażą i obsługą klienta oraz dla przedsiębiorców i ich pracowników, którzy nie mają wcześniejszego doświadczenia lub wykształcenia biznesowego.

 • Biznes plan

  Biznes plan dla rozpoczynających własny biznes. Dowiedz się jak napisać biznes plan i planować swój biznes. Sprawdź gotowe biznes plany i wzór biznes planu. Biznes plan jest swego rodzaju informatorem, z którego czytelnik czerpie najistotniejsze dane dotyczące strategii działania konkretnej firmy. Jest źródłem, z którego inwestor zainteresowany daną działalnością dowiaduje się jakie cele spółka chce osiągnąć, co zamierza, na jakim etapie znajduje się w tym momencie i czy warto zainwestować w jej dalszy rozwój. Podczas pisania biznes planu warto zwrócić uwagę na to jak w przyszłości będzie się rozwijała nasza działalność gospodarcza.