bojlery

 • Stiebel Eltron – dynamiczne i statyczne piece akumulacyjne

  Oferujemy Państwu piece akumulacyjne niemieckie firmy Stiebel-Eltron. Piece są z dynamicznym lub statycznym rozładowanie. W naszej ofercie oprócz pieców znajdują się również pompy ciepła, ogrzewacze wody oraz wyposażenie dodatkowe do pieców akumulacyjnych. Świadczymy kompleksowe usługi, w tym również rzetelne i dokładne porady. Jeśli są Państwo zainteresowani to serdecznie zapraszamy na naszą stronę.

 • Bojlerownia - bojlery, wymienniki c.w.u.

  Sklep Bojlerownia to wyspecjalizowana oferta urządzeń służących do przygotowania ciepłej wody użytkowej. Bojlerownia oferuje bojlery dwupłaszczowe, wężownicowe, pionowe, poziome, ocieplone znanych producentów. Sklep zapewnia szybką dostawę i bardzo dobrze zabezpieczony towar do transportu. Atutem są także atrakcyjne ceny i fachowa obsługa. Obsługa sklepu Bojlerownia.pl do każdej sprawy klienta podchodzi indywidualnie i dba o jego maksymalną satysfakcję.

 • Grzejemy.pl - elektryczne urządzenia grzewcze

  Sklep internetowy Grzejemy.pl powstał w roku 2005 i jest własnością firmy Inproel z siedzibą w Krakowie. Obecna, nowa wersja sklepu, stworzona została z myślą o udostępnieniu naszym Klientom jeszcze wygodniejszej i atrakcyjniejszej platformy dostępu do szerokiej gamy urządzeń do ogrzewania. Wybór oferowanych produktów jest efektem wielu lat doświadczeń w zakresie projektowania, doboru, sprzedaży i montażu elektrycznych systemów grzewczych. Na stronie internetowej naszego sklepu znajdziecie Państwo między innymi: ogrzewacze pojemnościowe wody, bojlery, suszarki łazienkowe, przepływowe podgrzewacze wody, elektryczne ogrzewanie podłogowe, kominki elektryczne, grzejniki drabinkowe, dynamiczne piece akumulacyjne, nagrzewnice elektryczne.

 • Wkłady kominkowe Unico

  Sklep.Konfil.pl to wiele propozycji atrakcyjnych produktów z branży technika grzewcza i sanitarna. Szczególne miejsce znajdują w naszych katalogach wkłady kominkowe Unico rodzimego producenta.Oferta obejmuje wkłady powietrzne Hermes i Dragon oraz wkłady z płaszczem wodnym Neptun i Nemo.

  Wkłady Dragon i Nemo to bardzo modne i estetyczne wkłady bezrusztowe. Ponadto w naszej ofercie znajdują się artykuły niezbędne do instalacji centralnego ogrzewania kotły co na paliwo stałe - kotły węglowe, miałowe i na ekogroszek: Galmet i Per-Eko, kotły gazowe jedno i dwufunkcyjne Immergas, Ariston, Junkers i De Dietrich, grzejniki Brugman, grzejniki Immergas, szeroką game stelaży podtynkowych TECE i Geberit, instalacje rur TECEflex, Cosmopex, ogromny wybór baterii Deante i baterii Armatury Krakowskiej. Popularną grupą produktów są podgrzewacze wody użytkowej Ariston, Biawar i Galmet. Techniką grzewczą zajmujemy się od kilkunastu lat, mamy więc prawo napisać, że dobrze znamy się na tym co robimy, chętnie doradzamy we właściwym doborze urządzeń i materiałów. Zapraszamy na zakupy także ratalne.

 • Bojlery elektryczne, podgrzewacze wody

  Przedkładamy w sklepie od chwili oprzyrządowania kotłowni, w kocioł gazowe DeDietrich, piec Zębiec, Defro, bojlery elektryczne, podgrzewacze wody najlepszych przedsiębiorstw Elektromet, Galmet zaś rura pex, grzejniki stalowy przedsiębiorstwa Diamond, grzejniki łazienkowy,aż po akcesoria łazienki, kabiny natryskowe renomy Sea-horse, baterie ferro, bateria Diamond, przynosimy bezpieczną oraz rychłą dostawę kurierską, udzielamy przecen.