• CATIA - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

catia

  • CATIA

    Jesteśmy dystrybutorem oprogramowania Catia. Świadczymy szeroki zakres usług związany ze szkoleniami Catia v5 oraz Catia v6 oraz wiele innych. CADSOL Design jako lider na rynku szkoleń CATIA z 17 – letnim doświadczeniem w tej dziedzinie gwarantuje kursy na najwyższym poziomie. Koncentrując się na systemie CATIA firma rozwija umiejętności inżynierów od początku swego istnienia. Aby osiągnąć ten cel CADSOL nawiązał bliską współpracę z Dassault Systemes – producentem CATIA. Posiadamy doświadczonych trenerów, są nimi inżynierowie, którzy zajmują się pracą z systemem CATIA v5 oraz posiadają uprawnienia do prowadzenia szkoleń Catia.

  • 3dvia composer

    Systemy PLM to obecnie jedne z najnowocześniejszych systemów oprogramowania, które pozwalają kontrolować produkcję wyrobów na każdym etapie. Systemy PLM takie jak: 3dvia composer czy enovia znacznie ułatwiają pracę każdego inżyniera oraz konstruktora w ramach tworzenia produktu, jego zmiany, wprowadzenia poprawek oraz wycofania z rynku. Dzięki nim Państwa przedsiębiorstwo będzie działać jeszcze sprawniej.

  • www.inautom.pl

    Firma InAutom Poland działa na rynku już od 30 lat wspierając biznes swoich klientów w aspekcie profesjonalnego wykorzystania wtryskowni. W zakres oferty wchodzą zarówno urządzenia mechaniczne jak i należyte do nich oprogramowanie firm Tederic, Lienyu, Toyo, Sino, 3Dexperience. Wszelkie znajdujące się w ofercie urządzenia są wysokiej klasy a profesjonalny i doświadczony personel pomoże Państwu dobrać urządzenie i oprogramowanie odpowiednie do Państwa preferencji, potrzeb oraz kieszeni. Zapraszamy do odwiedzin platformy internetowej oraz skorzystania z załączonego tam formularza kontaktowego.