• CHOROBA - 3 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

choroba

 • Tężec

  Na portalu www.tezec.medserwis.pl znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania dotyczące tężca oraz wiele innych ciekawych infromacji na ten temat. Zapraszamy serdecznie do sprawdzenia portalu, który tworzony był z myślą o Państwa potrzebach i zainteresowaniach! Tężec jest chorobą zakaźną, tężec nie jest zaraźliwy. Tężec objawia się sztywnością karku i żuchwy. Tężec w ciężkiej postaci może doprowadzić do śmierci.

 • Zawał serca - ból serca

  Pierwsza pomoc przy zawale serca jest trudna, ale możliwa. Najważniejsze to rozpoznać objawy ataku serca i jak najszybciej wezwać pomoc. Potem już w rękach doświadczonych ratowników i lekarzy będzie zdrowie pacjenta. W portalu zawalserca.net przeczytasz o sposobach leczenia choroby wieńcowej oraz przyczynach zawału serca, który w Polsce zbiera ogromne żniwo. Dowiesz się również jak uniknąć kolejnego zawału oraz jaką dietę i sposób życia stosować, by do niego nie dopuścić i nie tylko przy pomocy tabletek utrzymywać się w dobrym zdrowiu.

 • Kwashiorkor

  Nasz serwis www.kwashiorkor.medserwis.pl zawiera kompletną wiedzę na temat tej właśnie choroby. Jeżeli poszukujesz pożytecznych i interesujących treści na ten temat serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszego portalu! Kwashiorkor to choroba zaburzenia odżywania, kwashiorkor spowodowany jest niedoborem pełnowartościowego białka. Kwashiorkor jest często spotykani w krajach azjatyckich, Afryki i ameryki południowej.

 • Biegunka

  Serwis informacyjny na temat niezbyt przyjemnego schorzenia, jakim niewątpliwie jest Biegunka. Biegunka jest to reakcja organizmu na podrażnienie lub stan zapalny śluzówki jelit. Jest to dolegliwość bardzo uciążliwa, najczęściej dotyka ludzi w sytuacjach stresujących lub jest objawem infekcji układu pokarmowego. W naszym serwisie dowiesz się więcej informacji na temat zapobiegania profilaktyki i leczenia - serdecznie zapraszamy.

 • Biopsja

  Biopsja - pobranie wycinka tkanki do badania mikroskopowego dla ustalenia charakteru procesu chorobowego. Biopsje wykonuje się w przypadku niejasnych guzków piersi, podejrzanych rozrostów skórnych (znieczulenie miejscowe) oraz podczas operacji różnych narządów np: wątroby, jelit.W serwisie www.biopsja.medserwis.pl wszystkie informacje są logicznie uporządkowane i bardzo przystępnie opisane.
  Polecamy serwis www.biopsja.medserwis.pl ze względu na bogate zasoby informacyjne.

 • Jaskra

  Nie czekaj ani chwili i wejdź na portal www.jaskra.medserwis.pl. Dzięki nam będziesz mógł pomóc sobie lub swoim bliskim. U nas znajdziesz nie tylko odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące jaskry, ale również lekarzy specjalistów, którzy leczą dane schorzenie. Jaskra - zespół jednostek chorobowych, jaskra charakteryzuje się specyficznymi ubytkami w polu widzenia, jaskra najczęściej spowodowana jest wzmożonym ciśnieniem śródgałkowym.

 • Obturacyjna choroba płuc

  Poleć znajomym i rodzinie nasz portal, który oferuje wiele sprawdzonych, wartościowych oraz bardzo interesujących infromacji na temat obturacyjnej choroby płuc. Mamy nadzieję, że znajdziecie tutaj Państwo wszystkie potrzebne Wam informacje na temat obturacyjnej choroby płuc. Zapraszamy do korzystania z portalu! Przewlekła obturacyjna choroba płuc jest jedną z najczęściej występujących chorób na świecie. Ocenia się, że dotyczy kilkunastu procent populacji.

 • Borelioza

  Podczas wycieczek, podróży, niestety często mamy styczność z owadami, które przenoszą różne choroby. Gdy wybierasz się ze swą rodziną na wycieczkę do lasu, nad morze pamiętaj o tym, by dokładnie sprawdzać swe ciało, czy przypadkiem nie zagnieździł się na nim kleszcz. Wszelkie problemy związane z kleszczami opisaliśmy na naszej stronie poświęconej boreliozie. Jest to choroba przenoszona za pośrednictwem tych pasożytów. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zobacz koniecznie nasz nowo powstały serwis. To właśnie z myślą o tobie ukazujemy tam najistotniejsze kwestie dotyczące boreliozy. Zapraszamy serdecznie do odwiedzania!

 • Przyczyny Choroby Parkinsona

  Parkinson to powszechna choroba osób starszych. Dowiedz się jak skutecznie zapobiegać występowaniu bądź rozwojowi choroby. Poznaj główne przyczyny, czynniki ryzyka i objawy tej dokuczliwej choroby. Serwis porusza tematykę istotnych kwestii diagnozy oraz leczenia Parkinsona. Zawiera praktyczne porady dotyczące rehabilitacji i pomocnej profilaktyki zapobiegawczej nawrotów czy wzrostu natężenie choroby. Parkinson może trwale zniszczyć prawidłowe funkcjonowanie człowieka – dowiedz się, jak do tego nie dopuścić.

 • Świerzb

  Portal ten, został tak stworzony, abyście mogli Państwo szybko znaleźć konkretne informacje i artykuły dotyczące tematu: świerzb. Portal www.swierzb.medycynaestetyczna.com.pl jest godny polecenia. Nie zapomnij polecić nas swoim znajomym i rodzinie! Zapraszamy! Świerzb objawia się swędzącą wysypką, świerzb jest wywoływany przez roztocze. Świerzb jest chorobą pasożytniczą, świerzb leczymy maściami siarkowymi.

« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »