• CHOROBA - 7 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

choroba

 • Borelioza

  Podczas wycieczek, podróży, niestety często mamy styczność z owadami, które przenoszą różne choroby. Gdy wybierasz się ze swą rodziną na wycieczkę do lasu, nad morze pamiętaj o tym, by dokładnie sprawdzać swe ciało, czy przypadkiem nie zagnieździł się na nim kleszcz. Wszelkie problemy związane z kleszczami opisaliśmy na naszej stronie poświęconej boreliozie. Jest to choroba przenoszona za pośrednictwem tych pasożytów. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zobacz koniecznie nasz nowo powstały serwis. To właśnie z myślą o tobie ukazujemy tam najistotniejsze kwestie dotyczące boreliozy. Zapraszamy serdecznie do odwiedzania!

 • Grzybica

  Portal ten www.grzybica.medycynaestetyczna.com.pl gromadzi tylko wartościowe i interesujące informacje związane z tematem: grzybicy. W naszym serwisie znajdziesz dodatkowe informacje, które umożliwią zgłębienie wiedzy na dany temat. Grzybica jest chorobą zakaźną. Grzybica wywoływana jest przez grzyby chorobotwórcze. Grzybica skóry objawia się świądem, pieczenie, łuszczeniem się skory, wysypką, zaczerwienieniem i różnymi objawami chorobowymi.

 • Trądzik

  Autorzy portalu stworzyli bazę wielu szczegółowych informacji oraz nowy lepszy wygląd strony. Serdecznie zapraszamy na www.tradzik.medserwis.pl. Wybierz nas, a na pewno nie pożałujesz! Trądzik jest jednym z najczęstszych schorzeń skóry. Trądzik występuje najczęściej między 12 a 18 rokiem życia. U małych dzieci trądzik występuje rzadko. Trądzik jest problemem nie tylko estetycznym. Trądzik może objawiać się również poważnymi dolegliwościami chorobowymi.

 • Choroba hashimoto - przyczyny, objawy, leczenie

  Choroba Hashimoto znana jest lekarzom już od ponad stu lat, choć jednak może zmagać się z nią nawet dwa procent ludności świata, nadal otwiera przed medycyną wiele pytań. Tajemnicą pozostają zarówno jej przyczyny, jak i sposób ich eliminowania, lekarzom trudno jest przy tym odpowiedzieć na pytanie o to, dlaczego liczba zachorowań systematycznie wzrasta. Do niedawna problem stanowiło również to, że w polskim Internecie brakowało strony poświęconej schorzeniu i opowiadającej o nim w sposób profesjonalny, dziś jednak można już mówić o tym, że wspomniana niedogodność nie istnieje. Informacyjna strona www poświęcona chorobie Hashimoto charakteryzuje się nie tylko tym, że jest przyjemna dla oka, ale również tym, że imponuje z uwagi na swój wysoki poziom merytoryczny. Mamy zatem w jej przypadku do czynienia z prawdziwą kopalnią wiedzy o schorzeniu mającym zgubny wpływ na pracę tarczycy.

 • Zawał serca - ból serca

  Pierwsza pomoc przy zawale serca jest trudna, ale możliwa. Najważniejsze to rozpoznać objawy ataku serca i jak najszybciej wezwać pomoc. Potem już w rękach doświadczonych ratowników i lekarzy będzie zdrowie pacjenta. W portalu zawalserca.net przeczytasz o sposobach leczenia choroby wieńcowej oraz przyczynach zawału serca, który w Polsce zbiera ogromne żniwo. Dowiesz się również jak uniknąć kolejnego zawału oraz jaką dietę i sposób życia stosować, by do niego nie dopuścić i nie tylko przy pomocy tabletek utrzymywać się w dobrym zdrowiu.

« poprzednia strona · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · następna strona »