• DERMATOLOGIA ESTETYCZNA KRAKÓW - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

dermatologia estetyczna Kraków

  • Dermatologia estetyczna Kraków

    Medyczne Centrum Dermatologiczno - Estetyczne Derm-Medik sp.z o.o. z siedzibą w Krakowie zaprasza na szereg zabiegów dermatologicznych i odmładzających. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem, wykorzystujemy najnowsze osiągnięcia nauki a to wszystko dlatego byś mogła się czuć bezpieczna i w pełni zadowolona. Oferujemy endermologię, botoks, czy depilację laserową. A wszystko w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapoznaj się z naszą ofertą.

  • Medycyna estetyczna Kraków - Estetica

    Chcielibyśmy serdecznie zaprosić do Centrum Kosmetyki Laserowej i Dermatologii Estetycznej ESTETICA - profesjonalnego salonu kosmetycznego, uznawanego przez klientki jako najlepszy salon kosmetyki w Krakowie. Oferujemy szeroki wachlarz nowatorskich usług takich jak depilacja laserowa, dermatologia estetyczna, fotoodmładzanie, usuwanie cellulitu i zmarszczek, makijaż permanentny. Posługujemy się najnowocześniejszą technologią, która pozwoli cieszyć się Państwu zniewalającym wyglądem. Profesjonalny personel medyczno-kosmetyczny zapewni najwyższą jakość obsługi. Serdecznie zapraszamy do naszego salonu w samym sercu Krakowa.

  • Kosmetyka Kraków, powiększanie piersi Kraków - Derm-Art

    Naszą specjalizacją jest kosmetyka Kraków. Pracujemy na najnowocześniejszym sprzęcie stosując tylko preparaty i materiały znanych, światowej klasy producentów. Wiemy, jak profesjonalnie zadbać o kobiecą urodę i dobre samopoczucie. Zabiegi dermatologiczne i kosmetyczne przeprowadzone w naszym centrum w Krakowie są najwyższej jakości i świadczą o kunszcie oraz bogatym doświadczeniu zawodowym. Dzięki nam będziesz czuć się młodo i pięknie każdego dnia. W naszej ofercie znajdziecie zabiegi kosmetyczne, usuwanie zmarszczek, blizn i rozstępów, fraxel, depilację laserową, a także powiększanie piersi i wiele więcej. Dzięki naszym konsultacjom zawsze będziesz zadowolona z indywidualnie dopasowanych zabiegów. Derm-Art to nie tylko usługi kosmetyczno-dermatologiczne, ale także patent na wspaniały relaks. Nasza doświadczona kadra zapewni profesjonalną opiekę. Nasze zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej poprawią Twój wygląd i samopoczucie.