• DERMATOSKOP - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

dermatoskop

 • Digital Net

  DIGITAL NET to doświadczony importer najwyższej jakości urządzeń elektronicznych. Firma oferuje łóżka nefrytowe, a także nowoczesne urządzenia kosmetyczne i produkty diagnostyczne tj. analizator skóry i włosów oraz miernik wilgotności skóry. Wszystkie produkty są wcześniej testowane i posiadają instrukcję w języku polskim. Gwarancję zadowolenia klientów zapewniają także konkurencyjne ceny oraz szybkość realizacji zamówienia.

 • www.plusultra.pl

  Prezentujemy Państwu firmę PLUS ULTRA z Poznania. Trudnimy się dystrybucją instrumentów diagnostycznych firmy HEINE OPTOTECHNIK. Za naszą pomocą można zakupić takie produkty, jak dermatoskopy, stetoskopy, lampy stacjonarne, oftalmoskopy, ciśnieniomierze. Właścicielem naszej firmy jest doktor medycyny Tomasz Sioda. Proponowane przez nas produkty charakteryzują się trwałym wykonaniem, a przy tym oferujemy je w przystępnej cenie. Trudnimy się też naprawami urządzeń HEINE, dysponujemy częściami zamiennymi do nich. Więcej dowiedzą się Państwo na naszej witrynie internetowej.

 • Aparatura Medyczna MDC - laryngoskopy, kardiomonitory, pulsoksymetry

  Unikalna oferta na wysokiej jakości sprzęt medyczny w przystępnych cenach. Kardiomonitory, pulsoksymetry i kapnografy Creative Industry, czujniki saturacji SpO2, czujniki tlenowe O2 niemieckiej firmy Nuova GmbH oraz dermatoskopy i laryngoskopy do trudnej intubacji McCoy, Macintosh, Miller New Waseem Trading Co. Oferta MDC stanowi doskonałe połączenie wysokiej jakości z atrakcyjną wyceną aparatury medycznej. Sprawdź: Internetowy Sklep Medyczny SprzetMedyczny-MDC.pl - Rabaty na Kardiomonitor PC-3000, Kapnograf PC-900A, Pulsoksymetr PC-66B dla wcześniaka i noworodka oraz Laryngsokopy światłowodowe McCoy i Macintosh!

 • Laser SLT - www.consultronix.pl

  Laser SLT czy dermatoskop są urządzeniami medycznymi, których zaawansowanie technologiczne i wysoka jakość pozwoliły na wyleczenia jaskry lub wczesną diagnozę czerniaka. Nic więc dziwnego, że coraz więcej placówek medycznych poszukuje dostawców takich rozwiązań. Przedstawiamy więc firmę Consultronix, która zajmuje się dystrybucją aparatury medycznej ponad 25 lat. Początkowo był to tylko podwykonawca amerykańskiego producenta, jednak z czasem przekształcił się w niezależną spółkę specjalizującą się w aparaturze okulistycznej i dermatologicznej. Lasery SLT i inne okulistyczne urządzenia wymagają dużej czułości, co za tym idzie, części z jakich są zbudowane muszą pochodzić z pewnych źródeł oraz być bardzo wysokiej jakości. Kupując w firmie Consultronix dostajesz gwarancję nie tylko jakości, ale także dużej skuteczności. Z laserem SLT od Consultronixu znacznie podniesiesz jakość swoich usług. To bardzo elastyczne rozwiązanie - sprawdzi się równie dobrze w klinice czy szpitalu państwowym, jak i w prywatnym gabinecie lekarskim - skuteczność leczenia takimi urządzeniami będzie widoczna już po ich pierwszym użyciu. Pacjent od razu będzie czuł większy komfort, a efekty leczenia będą jeszcze bardziej spektakularne.

 • SprzętMedyczny-Online.pl

  Sklep Internetowy SprzetMedyczny-Online.pl prezentuje ofertę Medical Devices Consulting na aparaturę i akcesoria medyczne. W ofercie sklepu znajdą Państwo aparaturę do monitoringu parametrów życiowych (kardiomonitory, pulsoksymetry i kapnografy), laryngoskopy (modele: McCoy do trudnej intubacji, Macintosh i Miller; z oświetleniem standardowym i światłowodowym), dermatoskopy światłowodowe, czujniki SpO2 (saturacji), kable EKG oraz czujniki O2 (tlenowe) niemieckiej firmy Nuova.