• EDUKACJA - 3 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

edukacja

 • Paweł Polak - filozofia w nauce, strona oficjalna

  Oficjalna strona domowa dra Pawła Polaka, pracownika Wydziału Filozoficznego UPJPII w Krakowie. Strona prezentuje prowadzone badania z pogranicza nauki i filozofii (recepcja teorii ewolucji, recepcja teorii względności A. Einsteina), z filozofii computer science oraz historii filozofii polskiej. Każdemu z tematów poświęcono odrębną stronę. Szczególnie godne polecenia są zbiory materiałów źródłowych dotyczące analizowanych zagadnień oraz wskazówki dla pragnących samodzielnie studiować wspomniane zagadnienia.

  Na stronie znajdują się również informacje o dorobku naukowym i prowadzonych zajęciach dydaktycznych.

  Informacje na temat zajęć z Kognitywistyki można znaleźć pod tym adresem.
  Informacje na temat prac w ramach Copernicus Center można znaleźć na stronach grupy badawczej z historii nauki i filozofii przyrody.

 • PCUD Rzeszów - Spektrum autyzmu

  Studia podyplomowe Spektrum na PCUD nadają kwalifikacje do prowadzenia zajęć w charakterze nauczyciela wspomagającego dzieci z autyzmem oraz zespołem Aspergera. Zachowują one ważność w przedszkolach oraz wszystkich typach szkół, a także w ośrodkach szkolno-wychowawczych. Podczas prezentacji tematów zwracamy szczególną uwagę na potrzebę zintegrowania działań rehabilitacyjnych i edukacyjnych, a także podejmowanie działań we współpracy z innymi specjalistami.

 • Filozofia Umysłu i Kognitywistyka - specjalność na Wydziale Filozoficznym UPJP II

  Strona poświęcona jest studiom z kognitywistyki. Jest to ważna specjalność, uprawiana na Wydziale Filozoficznym w duchu szkoły filozoficznej M. Hellera (philosophy in science). Na stronie można znaleźć następujące informacje: prace naukowe, informacje o konferencjach, informacje o możliwości studiowania i warunki rekrutacji. Można się na niej zapoznać również z dorobkiem osób prowadzących wykłady i ćwiczenia dla wspomnianej specjalności.

 • Prywatna Szkoła Podstawowa Warszawa

  Prywatna Szkoła Podstawowa nr 83 w Warszawie zaprasza na swoją stronę internetową. Posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę nauczycielską oraz kierowniczą. Dla Państwa dzieci oferujemy indywidualny poziom nauki, wszechstronną pomoc oraz wspaniałe warunki do nauki. Zapraszamy do naszej Szkoły Podstawowej na Ursynowie w Warszawie - wszystkie szczegoły odnośnie naszej placówki znajdą Państwo w odpowiednich działach na naszej stronie.

 • Edukacja w UK

  Edukacja, studia oraz na jakich uniwersytetach najlepiej zdobywać wykształcenie! Rozpoczynając studia na najlepszych uczelniach w UK, można zdobyć wykształcenie i dyplomy liczące się na świecie. Jeżeli nie masz pieniędzy, możesz ubiegać się o kredyt studencki, który w przyszłości również może zostać umorzony. Studia w UK i jak je finansować? Studia w UK są płatne i przed ich rozpoczęciem warto zapoznać się z finansowaniem, które pomoże ci w opłatach czesnego,mieszkania itd. Wielka Brytania posiada ogromną ilość Uniwersytetów. Każdy z nich kształci w odpowiednich kierunkach. Bardzo ciężko jest stworzyć jakiś sztywny ranking tych Uczelni.

 • Planowanie kariery

  Wybrałeś już szkołę średnią? Zastanawiasz się jakie przedmioty wybrać do zdawania na maturze? Serwis jakie wybrać studia pomoże Ci w dokonaniu odpowiedniego wyboru kierunku studiów. Witryna stworzona z myślą o młodzieży chcącej zaplanować swoją przyszłość, jednak do końca niewiedzącej czym chce się zajmować w przyszłości. Planowanie edukacji stwarza duże możliwości poznania zawodów przyszłości, a także wybrania jednego z nich jako głównego źródła przyszłych przychodów pieniężnych z podjętej pracy.

 • Correct Line Centrum dietetyki i edukacji żywieniowej

  Analizatory składu ciała są doskonałymi urządzeniami, mającymi zastosowanie na przykład w terapii leczniczej. Kupując takie urządzenie należy korzystać z ofert przedstawiających urządzenia znanych wykonawców. Centrum dietetyki i edukacji żywieniowej znajduje się na ul. Tyszkiewicza 14/24 w stolicy Mazowsza, proponuje zarówno pomiary jak także sprzedaż urządzeń.

 • Multimedia w edukacji

  Multimedia w szkole to coś dla tych którzy łączą miłość do nauki matematyki, szkoły oraz nowych technologii. Te zagadnienia interesują uczniów nauczycieli jak i też dyrektorów. Multimedia w edukacji to istotna kwestia, którą szkoła powinna się zając. Papierowe podręczniki są coraz częściej zastępowane przez e-booki. W szkołach wykorzystuje się też multibooki, czyli książki on-line. Są one poręczniejsze i tańsze.

 • Korepetycje Łódź

  Nauca oferuje fachową obsługę w ramach nowoczesnego systemu korepetycji. Łódź to jedno z licznych miejsc, w których proponowane są te korepetycje. Oferowane są innowacyjne metody nauczania dostosowywane do indywidualnych potrzeb. Kadrę nauczycielską tworzą specjaliści z bogatym doświadczeniem. Znaczące miejsce w ofercie zajmuje efektywne nauczanie języków obcych. Korepetycje udzielane są z historii, geografii i każdej innej dziedziny. Jednym z zadań systemu jest przygotowanie ucznia do ważnych egzaminów.

 • Fotoanima - animacja i promocja kultury

  Innowacyjna promocja wydarzeń i instytucji kulturalnych.
  Współpracujemy z muzeami, bibliotekami, wydawnictwami, centrami edukacyjnymi i indywidualnymi twórcami. Pomagamy w sformułowaniu wyrazistego przekazu i profesjonalnym opracowaniu materiałów.

  Projektujemy i opracowujemy między innymi:
  ? wystawy fotograficzne
  ? książki, czasopisma, katalogi
  ? plakaty
  ? foldery, ulotki, zaproszenia
  ? strony internetowe i multimedia
  ? profesjonalne fotografie reprodukcyjne i dokumentację wydarzeń

  Mamy wieloletnie doświadczenie w przygotowaniu wysokiej jakości materiałów z zastosowaniem różnorodnych technik i nośników.
  Zapraszamy do kreatywnej i sprawnej współpracy :)

  Fotoanima - innowacyjna promocja kultury

« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · następna strona »