• ENERGIA SŁONECZNA - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

energia słoneczna

 • Sunvoltenergy - panele słoneczne

  Sunvoltenergy Polska proponuje Państwu wysoce wyspecjalizowaną ofertę z zakresu energetyki solarnej. Usługi polegają na zaprojektowaniu elektrowni fotowoltaicznej, pośrednictwie w zakresie finansowania, dopłat unijnych, obsługa wniosku o przyłączenie do sieci energetycznej, a także na transporcie elementów elektrowni, samej realizacji i nadzorze inwestycji, aż po usługi serwisowe. Sunvoltenergy Polska proponuje najnowocześniejsze w tej chwili panele fotowoltaiczne, wykorzystujące energię słoneczną do wytwarzania prądu. Panele słoneczne umieszczone na dachu budynku tworzą elektrownie dachowe, dzięki którym można produkować energię elektryczną i ją odsprzedawać.

 • NOPLE.pl - ekologiczny serwis informacyjny

  Ekologiczny serwis informacyjny bez skrajności. Zdrowy styl życia, ekologiczne budownictwo, ekologiczne rozwiązania w motoryzacji, przepisy kulinarne, ekologiczne rodzicielstwo, ekologiczne newsy, ekologiczne gadżety. Proponujemy rozwiązania korzystne dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Jesteśmy fanami ekologii i naturalnego, zdrowego trybu życia, nie zaś fanatykami ekologicznymi. Dbamy o harmonię w naszym życiu i otoczeniu. Dbamy o siebie, innych oraz środowisko, ale nie na siłę.

 • Pro-sun - energia prosto ze słońca.

  Strona prezentuje ciekawe informacje i wskazówki z obszaru energetyki związanej ze słońcem (OZE - Odnawialne Źródła Energii). Można na niej znaleźć informacje dotyczące fotowoltaiki, energetyki wiatrowej, kolektorów słonecznych, a wszystko opisane w bardzo przystępny i praktyczny sposób.
  Informacje zawarte na stronie mogą być szczególnie użyteczne dla osób planujących w najbliższej przyszłości inwestycję w OZE.

 • Grupa Ekoinstal - fotowoltaika

  Grupa Ekoinstal zajmuje się instalacją kolektorów słonecznych, w oparciu o indywidualne oczekiwania klientów. Instalacja kolektorów zawsze odbywa się z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu, a czas realizacji jest dostosowany do aktualnych możliwości zleceniodawcy. Dzięki tym nowoczesnym panelom słonecznym można błyskawicznie zapewnić sobie niezawodne źródło energii, które jednocześnie okaże się opłacalne pod względem ekonomicznym. Każdy klient może liczyć na wcześniejszą wycenę zlecenia planowanego do realizacji.

 • Alternatywne paliwa

  Ten 1-szy wiek przyniósł ze sobą modę na energooszczędne i ekologiczne rozwiązania. Jest to czas, gdy wszystkie mineralne surowce powoli się kończą i należy poszukać innych źródeł, które mogą zamienić dotychczasowe technologie na te nowe, całkiem możliwe, że dosłownie znacznie lepsze. Popularne źródła energii to np. energia geotermalna a także pompa ciepła. W obecnym klimacie, w którym znajdujemy się tanie ogrzewanie domu jest najważniejsze i powinnaś sprawdzić przy zakupie nowszego domostwa o to, jaką metodą będzie ono ogrzewane a także czy dom jest porządnie ocieplony.

 • Si Power S.A. - energia w harmonii z naturą

  Wielu specjalistów, wspólny cel Firmę Si Power S.A. tworzą światowi liderzy z branży fotowoltaicznej, dla których wspólnym celem jest kompleksowa obsługa projektów, przygotowanie dokumentacji i budowa najwyższej jakości elektrowni słonecznych na terenie całego świata, obsługa oraz dodatkowo produkcja elementów do ich konstrukcji. Misja Si Power S.A. Naszą misją jest jest wkład w kreowanie świata ekologicznej energii. Nasza wiedza i doświadczenie Słońce to najjaśniejszy obiekt planetarny i główne źródło energii docierającej do Ziemi. Moc płynąca ze Słońca jest potężna, łatwo dostępna i praktycznie niograniczona, a elektrownie słoneczne, które bazują na pozyskiwaniu tej energii przynoszą realne korzyści finansowe i pomagają chronić środowisko naturalneSi Power S.A. jako międzynarodowa grupa posiada dostęp do szerokiej gamy najwyższej jakości produktów obecnych w całym obszarze energetyki odnawialnej.Oferowane przez naszą grupę instalacje odznaczają się przede wszystkim perfekcyjną jakością wykonania, dzięki czemu posiadają bardzo długą żywotność.Niezależnie od wielkości przedsięwzięcia, za każdym razem oddajemy do Państwa dyspozycji doświadczonych specjalistów oraz najlepszą metodologię i najbardziej wyrafinowane technologicznie produkty.
  Si Power

 • Lioneg.pl odnawialne źródła energii

  Energia wytworzona dzięki odnawialnym źródłom energii jest coraz to chętniej wykorzystywanym sposobem pozyskiwania prądu. Korzysta się z niej zarówno w przydomowych instalacjach, jak również w wielkich przedsięwzięciach, dostarczających elektryczność do wielu regionalnych domostw. Dlatego też stworzyliśmy przygotowaną witrynę internetową, dostarczającą niezbędnej wiedzy na temat energii wygenerowanej dzięki odnawialnym źródłom energii. Wynajdziesz tutaj ciekawostki o elementach fotowoltaicznych oraz o kursach OZE i ustawie o odnawialnych źródłach energii. Sekcja obejmująca aktualności zaopatrzy Cię w zawsze aktualne nowin, natomiast fakty i mity pokażą Tobie całą prawdę o energii odnawialnej.