• EWOLUCJA - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

ewolucja

  • Ateista

    Ateista to witryna traktująca o współczesnym ateizmie w naszym kraju. Ateista stawia pytania o realność faktu istnienia i działalności Boga. Przytoczone są tutaj wypowiedzi, dłuższe lub krótsze, cenionych osób. Obecny ateista to człowiek wierzący w rozum i jego zdolność do analizy. Udostępniane artykuły są krytyką wymierzoną w upadek współczesnego kościoła. Analizie zostały tu poddane niektóre teksty biblijne. Jest to serwis dla osób poszukujących prawdy poza Kościołem. Portal porusza aktualną tematykę oscylującą wokół niewiary.

  • Gady - cudowne zwierzęta

    Postanowieniem przewodnim strony jest drobnostkowe przedstawienie czytelników z zniewalającym światem gadów. W niezmiernie ciekawy i niewątpliwy sposób autor prowadzi nas przez genezy ewolucyjne aż do teraźniejszych gatunków, które zamieszkują kompetencje Polskie. Do walorów strony zaliczamy przede wszystkim szatę graficzna, rozliczne charakterystyki i opisy wraz z dołączonymi zdjęciami, a wszystko to utrzymane w iście "gadzim" stylu. Pozycja numer jeden w internetowych blogach przyrodniczych. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Przedstawiam zabraną przez siebie wiedzę opartą na wieloletnich doświadczeniach w obcowaniu z tymi gatunkami.

  • Księgarnia Larix - nauki rolnicze, weterynaria

    Szukasz książki z zakresu leśnictwa, rolnictwa, agroturystyki, weterynarii lub podobnej? W księgarni Larix znajdziesz najnowsze pozycje w doskonałych cenach i szerokim asortymencie. Siedziba firmy znajduje się w budynku Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie ale podręczniki można kupić również przez sklep online dostępny na stronie. Dzięki współpracy z wydawnictwami dostępna oferta jest cały czas uzupełniana. Z promowanych publikacji należy wskazać: Życie mózgu. Ewolucja człowieka i umysłu, Podstawy bezpiecznego wymiarowania odwodnień terenów, Fizjologia roślin sadowniczych strefy umiarkowanej tom. 2.