• FILM - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

film

 • Niezbędnik kulturalno-rozrywkowy

  Niezbędnik kulturalny to klucz do świata kultury, podanej jednakże w sposób bardzo przystępny i przyjazny dla użytkownika. Można by stwierdzić, iż jest to kultura w wydaniu rozrywkowym. Na stronie nie brakuje opisanych i krótko zrecenzowanych serwisów filmowych, literackich, muzycznych, o sztuce, fotografii, jak również charytatywnych. Szczególnie warto podkreślić witryny o charakterze filmowym, proponujące internaucie ciekawe filmy do obejrzenia online, często nawet za darmo i co bardzo ważne, legalnie ! Film jest integralną częścią naszego świata, wspaniałą rozrywką, sposobem na miłe spędzenie wolnego czasu oraz nierzadko posiada wartość edukacyjną. Doskonale jest obejrzeć wartościowy film, aby czegoś się nauczyć, a nie powielać sztampowo trendy kultury masowej. A więc wybierzmy dobre, ambitne kino na poziomie. Umożliwia nam to opisywana witryna o nazwie Niezbędnik kulturalny, która proponuje między innymi serwisy filmowe.

 • Program TV

  STOPKLATKA zawiera szczegółowe informacje na temat filmów (w tym: streszczenia, informacje o produkcji, galerie zdjęć, zwiastuny, informacje o twórcach i obsadzie) oraz daty premier kinowych, wideo, DVD oraz Video CD. Na naszych stronach nieustannie uaktualniane są wydarzenia i ciekawostki ze świata filmu, w tym obszerne informacje o festiwalach i nagrodach filmowych. Imprezy to jeden z najobszerniejszych działów tego typu w Internecie. Znaleźć można tu wszystkie informacje na temat nadchodzących, bieżących oraz zakończonych imprez filmowych. Prowadzone są także takie, jak: biografie i filmografie ludzi filmu, recenzje, felietony filmowe, box office, rekomendacje telewizyjnych projekcji filmów, wirtualne kino, zawierające najnowsze zwiastuny filmów, muzyka filmowa oraz konkursy. W naszym serwisie działa system łączenia poszczególnych osób z wydarzeniami i filmami, który umożliwia bardzo dokładne śledzenie wszelkich informacji na temat danej osoby i wydarzenia. Na początku 2001 uruchomiliśmy serwis WAP. Znaleźć można u nas repertuar z ponad 80 kin w całej Polsce. Dodatkową atrakcją są witryny filmowe skupione wokół projektu Strony specjalne. Obecnie jest ponad 25 stron poświęconych aktorom, twórcom filmowym, filmom i serialom. Strony te są tworzone przez miłośników świata filmu, utrzymywane na naszym serwerze i promowane na stronach serwisu.

 • Panmol.pl

  Panmol.pl - Twój sklep internetowy, nie tylko dla moli jest czymś więcej niż tylko zwykłym sklepem internetowym z książkami. W naszej ofercie znajduje się wiele uznanych tytułów, bestsellerów, klasyki. Tylko u nas znajdziesz najnowsze filmy, gry i multimedia. Zapewniamy bardzo szybką wysyłkę oraz profesjonalną obsługę. W naszej ofercie posiadamy Nawsletter, "bony upominkowe", które mogą być miłym prezentem. Zapraszamy!

 • Filmy

  W zależności od stylu i upodobania, mamy w obecnych czasach do wyboru rozmaite typy filmów, jakie zdołamy obejrzeć tak jak w kinie, jak i na playerze DVD, Blu - Rayu, i na kompie. Sugestie producentów kinematograficznych są niezmiernie przeróżne, od filmów, dokumentalnych, fabularnych, edukacyjnych, po filmy komediowe, awanturnicze, koszmary, thrillery, dramaty, filmy wojenne, animowane, miłosne, kostiumowe, katastroficzne, melodramaty, filmy akcji, sensacyjne, kryminalne, baśnie, Fantazy, science fiction i fantastykę. Jesteśmy w stanie również rozróżni produkcje, ze względu na ich okres trwania: krótkometrażowe, średniometrażowe i pełnometrażowe. Ta ostatnia kategoria jest nam najdokładniej znana, albowiem według niej są produkowane najbardziej rozpoznawane ekranizacje kinowe. Filmy posiadają nadzwyczaj ogromne znaczenie w twoim życiu, są pewnym rodzajem zabawy, na który zdoła sobie pozwolić wszyscy ludzi. Jesteśmy w stanie je oglądać w liczniejszym gronie, i z całą rodziną. To co napędza nas na obejrzenie lepszych produkcji, to premiery filmowe, które są wyświetlane na ekranach telewizorów i reklamowane w Internecie. Dzięki temu posiadamy możliwość dowiedzenia się o nowych filmach, które dobrze wyemitować.

 • Film religijny dla dzieci

  Każdy rodzic chce by jego dziecko miało dostęp do wartościowych filmów i treści. Jeśli ty też chcesz zapewnić swojemu dziecku dostęp do pouczających filmów to musisz koniecznie odwiedzić sklep internetowy wydawnictwa Promyczek. Tylko w naszej ofercie znajdziesz filmy religijne dla dzieci oraz opowieści biblijne dla dzieci. Sprawdź naszą ofertę w naszym sklepie internetowym. Zapraszamy na zakupy online.

 • Dobre Filmy

  Serwis prezentuje nowości ze świata kina i filmu. Znajdzie na tym portalu najnowsze informacje o premierach filmowych. Obejrzysz trailery i zwiastuny filmów, które właśnie są grane lub wchodzą na ekrany kin. Zapraszamy do komentowania i recenzowania opublikowanych wpisów. Serwis tworzy społeczność internautów zainteresowanych kinem. Wiele opisów i recenzji jest współtworzonych przez naszych czytelników.

 • Festiwal Kina Amatorskiego i Niezależnego KAN

  Międzynarodowy Festiwal Kina Amatorskiego i Niezależnego KAN jest festiwalem filmowym organizowanym we Wrocławiu od 2000 roku. Jego głównym celem jest promocja amatorskiej i niezależnej sztuki filmowej.

  Podczas kwietniowego finału odbywają się Konkurs Filmów Polskich oraz, od 2007 roku, Konkurs Filmów Zagranicznych.

  W Jury Festiwalu zasiadali dotychczas m.in.: Sylwester Chęciński, Stanisław Lenartowicz, Jan Jakub Kolski, Jerzy Płażewski, Jacek Petrycki, Robert Gonera, Andrzej Saramonowicz, Patryk Vega, Arkadiusz Tomiak, Andrzej Zajączkowski, Konrad Niewolski, Petro Alesowski, Witold Chomiński, Maria Zmarz-Koczanowicz, Tomasz Karolak, Tadeusz Szymków, Grażyna Torbicka, Sławomir Idziak, Sławomir Fabicki.

  Na Festiwalu przyznawane są nagrody - KANewki:

  * w trzech kategoriach "film fabularny", "film dokumentalny" oraz "animacja" (od 2009): Złota, Srebrna i Brązowa KANewka,
  * dodatkowe nagrody: KANewka Specjalna Jury; KANewka Publiczności; KANewka Dziennikarzy; KANewka za Najlepszy Film Zagraniczny,
  * przyznawana jest także Nagroda Specjalna Ambasady Francuskiej.

 • Fotografia Ślubna Film Legnica - Lemański

  Fotografia Ślubna - Videofilmowanie. Wykonujemy zdjęcia Reportażowe, Plenerowe, z uroczystości Ślubu i Wesela. Polecamy 4 zróżnicowane pakiety usług oraz elastyczne dostosowywanie fotografowania wybranych elementów uroczystości. Zapraszamy na naszą stronę www.lemanski.lca.pl celem zapoznania się z pełną ofertą. Polecamy również videofilmowanie zarówno w jakości DVD jak i HD. Wszystkie usługi wykonujemy w pełni profesjonalnym sprzętem, który pozwala nam rozwijać naszą pasję i zatrzymywać najpiękniejsze chwile Waszego szczęścia. Zapraszamy!

 • Bajki dla dzieci

  Serwis z najlepszymi bajkami dla dzieci czeka właśnie na Ciebie. Wejdź i zacznij prawdziwa przygoda z fajnymi bajkami, które zna cały świat, a Ty możesz je oglądać już teraz za darmo i to w języku polskim. Tytuły, z jakimi można się tutaj spotkać, to między innymi Smerfy, Teletubisie, Scooby DOO, Bolek i Lolek oraz wiele innych, o czym przekonacie się dzięki p[profesjonalnemu katalogi dostępnemu na stronie głównej.

 • mojeBALKANY.pl

  Znajdziesz tutaj materiały opisujące ten niezwykły region Europy. I chodzi tu o szerokie pojęcie, a nie ścisłą definicję geograficzną samego Półwyspu Bałkańskiego - nie chcemy wchodzić w naukowe spory dotyczące przebiegu granic Bałkanów. Opisujemy miejsca, muzykę, filmy, wszystko to, co wywarło na nas wrażenie. Prezentujemy podróże, wycieczki, relacje, wspomnienia, zdjęcia, muzyka, teledyski, teksty, tłumaczenia, filmy, książki, przewodniki i mapy krajów Półwyspu Bałkańskiego: Albania, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czarnogóra, Grecja, Macedonia, Rumunia, Serbia, Słowenia, Turcja.

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »