• FILMY PROMOCYJNE - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

filmy promocyjne

 • Kreatis - kampanie reklamowe

  Agencja promocyjna Kreatis działa na rynku usług promocyjnych od wielu lat i należy do grupy firm świadczących usługi reklamowe mających na celu poprawę wizerunku marki swoich Klientów. Agencja współpracuje w zakresie działań promocyjnych z firmami z różnych branż, dzięki czemu jej propozycja jest wszechstronna, a wieloletnie doświadczenie oraz umiejętność współpracy z różnymi podmiotami wpływa na jakość propozycji promocyjnej. Kreatis tworzy akcje promocyjne oraz degustacje i prezentacje artykułów swoich Klientów w dowolnie wskazanym przez niego miejscu. Może być to centrum handlowe, kino, a także park czy ruchliwe przejście podziemne. Firma zapewnia doświadczone oraz pełne wdzięki modelki i hostessy, a również profesjonalny kolportaż materiałów reklamowych. Szczegółowa oferta firmy dostępna pod adresem internetowym.

 • Wideofilmowanie Kraków

  Hasła jak wideofilmowanie Kraków kojarzy nam się najczęściej z weselami, jednak możemy też kręcić film w studio i stworzyć coś więcej na potrzeby firmy lub na posługę konfidencjonalną. Najlepiej jeśli firma dysponuje nie tylko sprzętem i zespołem fachowców, w tym operatorów, producentów oraz dźwiękowców, ale także ma do dyspozycji własne studio i może być pomocna w realizacji kampanii reklamowych wideo. Spoty reklamowe są wszechobecne, nieważne czy tworzymy konwencjonalną reklamę przeznaczoną do telewizji czy rozrywkowy filmik promocyjny, który będzie miał okazję zawojować internet. Możemy też pomyśleć o wewnątrzfirmowych filmach instruktażowych i użytecznych materiałach szkoleniowych.

 • Karuzela Produkcja Filmowa

  Karuzela jest studiem zajmującym się produkcją różnorodnych form filmowych. Karuzela oferuje swoim klientom realizację spotów reklamowych, filmów reklamowych, filmów promocyjnych, filmów szkoleniowych i korporacyjnych, filmów dokumentalnych, teledysków, animacji 2d i 3d. Nasza produkcje powstają na nowoczesnym, profesjonalnym sprzęcie, który gwarantuje najwyższą jakość materiału. Oferujemy prace na każdym etapie produkcji filmowej: prace nad koncepcją i scenariuszem filmu, prace związane z przygotowaniem planu zdjęciowego, realizację zdjęć, montaż filmowy, postprodukcję filmową, przygotowanie materiału emisyjnego.

 • Filmy reklamowe

  Producent filmów reklamowych Mediatop realizuje na terenie Katowic, Krakowa, Wrocławia i Warszawy filmy reklamowe, promocyjne, instruktażowe i korporacyjne. Zespół Mediatopu składa się z doświadczonych specjalistów pracujących na co dzień przy największych produkcjach filmowych i reklamowych. Ten zespół gwarantuje przygotowanie profesjonalnego i atrakcyjnego filmu reklamowego bez względu na budżet produkcji filmowej.

 • Filmy reklamowe Warszawa

  Warszawska firma Render Film trudni się wykonywaniem filmów. Specjalizujemy się głównie w materiałach promocyjnych, instruktażowych oraz korporacyjnych. Oferujemy także inne materiały. Wszystkie przygotowane przez nas zlecenia cechuje doskonała jakość. Zadowolenie wszystkich klientów gwarantuje dbałość i precyzja w działaniu. Działamy na rynku od kilkunastu lat. Proponujemy profesjonalną pomoc, począwszy od wykonania planu, przez kompletny proces tworzenia filmu. Współpracujemy z wykwalifikowanymi filmowcami.

 • Filmy promocyjne Kraków

  Zajmujemy się produkcją filmową. Nasza oferta obejmuje nagrywanie filmów reklamowych, korporacyjnych, produktowych, produkcje teledysków, a także inne formy w zależności od potrzeb klienta. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania. Zajmujemy się kompleksową obsługą nagrać począwszy od scenariusza. Poza filmowaniem czyli podstawowym profilem naszej działalności świadczymy usługi wynajmu kilku z naszych studii oraz wypożyczania nowoczesnego sprzętu filmowego.

 • Filmy promocyjne, korporacyjne, reklamowe - Filmaker

  Specjalizujemy się w takich dziedzinach jak: filmy promocyjne, reklamowe, korporacyjne. Wykonujemy zaawansowane animacje i korzystamy z najlepszych rozwiązań, które są dostępne na rynku w dziedzinie efektów specjalnych i animacji. Nasze filmy promocyjne zawsze wykonywane są w jakości HD, a do montażu korzystamy z najlepszych narzędzi dostępnych na rynku. Filmy promocyjne są również dla Twojej firmy, zapraszamy do współpracy!

 • Guficam

  Zajmujemy się: kreacją, realizacją, montażem oraz emisją, a nawet latamy i nurkujemy. A wszystko po to, żeby nasze produkcje były nie do podrobienia.
  Produkujemy nowoczesne i dynamiczne filmy - wykorzystujemy techniki zdjęciowe i montażowe stosowane w formach reklamowych i teledyskach. Wszystkie nasze filmy wykonujemy w technice HD (1920×1080 px) - doskonała jakość obrazu, głęboko nasycone barwy, doskonałe odwzorowanie detali. Przygotujemy materiały zgodne z oczekiwaniami klienta – także stacji telewizyjnych.
  Posiadamy niezbędne dodatkowe urządzenia do realizacji. Zapewniamy oddzielną rejestrację dźwięku. Gwarantujemy doskonałe oświetlenie planu. Wykonujemy dynamiczny montaż wideo. Jesteśmy gotowi przygotować animację filmową HD.
  Realizujmy wyjątkowe sesje zdjęciowe i foto-reportaże, jako wzbogacenie materiału zdjęciowego.
  Piszemy kreatywne scenariusze dopasowane do rangi imprezy – mamy doświadczenie w realizacji krótkich form telewizyjnych, teledysków, dużych imprez. Wiemy jak lokować produkty i usługi komercyjne – Product placement.
  Zapewniamy profesjonalne udźwiękowienie – mamy bazę kobiecych i męskich głosów.
  Tworzymy najlepsze formy promocyjne!

 • Studio filmowe M-PRO

  Realizujemy filmy reklamowe, promocyjne, szkoleniowe i korporacyjne, oraz reportaże i filmy dokumentalne. Produkujemy materiały filmowe do emisji telewizyjnej, do Internetu, elementy prezentacji, filmy do projekcji wewnętrznych (np. na targach, konferencjach). Przygotowujemy i wydajemy płyty DVD. Oferujemy profesjonalna rejestrację audiowizualną ważnych wydarzeń. Produkujemy filmy w wielu wersjach językowych, oferujemy też tłumaczenie materiałów audiowizualnych. W każdej wersji obcojęzycznej tłumaczem i lektorem jest osoba, dla której język ten jest językiem ojczystym (native speaker). Organizujemy szkolenia medialne. Uczymy jak radzić sobie z dziennikarzami, jak dobrze wypadać w telewizji i jak kreować w mediach atrakcyjny wizerunek swojej firmy lub instytucji.

 • Filmy reklamowe

  Przedsiębiorstwo e-filmypromocyjne.pl wyspecjalizowało się w nagrywaniu niskobudżetowych filmów, których zadaniem jest promocja oraz reklama. Wykonujemy także relacje z różnorodnych wydarzeń. Każde nasze materiały cechuje doskonała jakość oraz rozsądna cena. Kooperujemy z wieloma specjalistami, co gwarantuje satysfakcję kontrahenta z każdej wykonanej usługi. Po przedstawieniu zakresu prac, przygotowujemy szczegółowy kosztorys realizacji. Zachęcamy do zaznajomienia się z naszymi poprzednimi materiałami, które udostępnione zostały na prowadzonej przez nas witrynie internetowej.

1 · 2 · następna strona »