• GALERIA ZDJĘĆ - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

galeria zdjęć

 • Tatuaże

  Chcesz pochwalić się swoim tatuażem na naszej stronie. Polecam tatuaż z kwiatkami. Pamiętaj, że należy kierować swoją uwagę na kwiaty, jakie wkładamy do bukietu żeby nie urazić przyjaciela. Jeszcze większe znaczenie ma symbolika kwiatów, gdy chcesz ozdobić nim własne ciałko na stałe. Wyraź siebie za pomocą kwiatów wykonaj sobie piękny tatuaż. Tatuaże mają przeróżne znaczenia ale nie tylko ich wzór ale możesz się wyrazić również kolorem. Biel, jak wiadomo oznacza czystość i niewinność. Czerwień, oprócz gorących uczuć, w tym miłości, symbolizuj władzę i rządzę. Błękit mówi o duchowości, spokoju, kontemplacji. Z czasem stał się również kolorem zdradzonych i oszukanych. Zieleń to życie, ziemia, ekologia, ale również zwycięstwo i nieśmiertelność. Kolor żółty to wiedza, najwyższe wartości a także symbol zamężności i bycia matką. Rudy uznany został za barwę piekła i szatana, ciemności i kłamstwa. Fiolet mówi o żałobie i pamięci o osobach, które już odeszły.

 • Olkusz.pressF11.pl - pełnoekranowa galeria zdjęć Olkusza

  Internetowa fotogaleria leżącego w zachodniej Małopolsce miasta Olkusz. Galeria w atrakcyjny pełnoekranowy sposób prezentuje zdjęcia zabytków architektury (Na szczególną uwagę zasługuje tutaj olkuska Bazylika Św.Andrzeja wybudowana na przełomie XIII i XIV wieku) i innych ciekawych turystycznie miejsc znajdujących się w tej miejscowości. Ideą przyświecająca galerii jest jej otwartość na mieszkańców Olkusza, którzy mają możliwość jej współtworzenia poprzez publikację własnych dokonań na polu fotografii.

 • GoldPhoto.pl - fotografia Michał Oziembała

  Nazywam się Michał Oziembała. Jestem absolwentem Informatyki Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Ukończyłem także studium fotograficzne Szkoły Fotografii FOTOEDUKACJA. Moje prace przedstawiają szeroki wachlarz tematyczny począwszy od natury poprzez portret aż do fotografii reklamowej czy katalogowej.Zajmuję się także reportażem ślubnym w tym celu ukończyłem specjalny kurs liturgiczny dla fotografów i kamerzystów. Zapraszam do zapoznania się z moimi pracami.

 • Fotografia ślubna Gdynia

  Katarzyna Napiórkowska posiada aż 4 letnie doświadczenie w profesjonalnej fotografii. Pytania należy kierować na maila a także dzwonić w celu sprawdzenia wolnego terminu. Zamieszczona na stronie galeria udowadnia, że zdolności fotografki są pierwszorzędne. Fotografia ślubna w mieście Gdynia jest sposobem na życie przedstawianej fotograf. Jeśli chcemy uwiecznić ceremonie takie jak urodziny, warto napisać maila do K.N. Z osobą wyżej wymienionej specjalistki zapoznamy się bliżej na stronie www.slubna.pl.

 • Wzory tatuaży

  Żeby być tatuażystą trzeba wiedzieć, iż predyspozycje plastyczne to jeszcze nie pełnia szczęścia. Należy ukończyć specjalny kurs szkoleniowy dający ci właściwe kwalifikacje. Bo kto chce skorzystać z usług tatuażysty, którego umiejętności nie są potwierdzone? Dziara to wszak wzór na całe życie. Podstawowy kurs zezwoli zapoznać rozmaite sztuczki wykonywania tatuażu, tudzież nabyć kluczową wiedzę na temat pigmentów. Uzupełniająca mądrość to wiedza z zakresu naszej anatomii, a także informacje o cechach skóry. Ważna jest także informacja co mówi o pielęgnacji skóry po zabiegach a także uprzytomnienie przyszłym tatuatorom zagrożeń związanych z niewłaściwą higieną w studiu. Tematem kursu jest w takim razie przygotowanie stanowiska pracy, środki dezynfekcyjne a także konserwacja sprzętu. Kurs trwa w większości wypadków parę dni, a jego koszt to od 1.5tyś. do 3000 zł. Po jego odbyciu dostaje się specjalny certyfikat. Z pewnością wskazane jest skorzystać z okazji bycia na tym kursie, ponieważ każde zajęcie niesie pewną odpowiedzialność. Na koniec polecam tatuaże motyle moje ulubione.

 • Fotograf Ślubny Zakopane

  Zdjęcia ślubne to pamiątka na całe Zycie, dlatego warto aby były one wyjątkowe i piękne. Firma ArtFoto wykonuje profesjonalne zdjęcia ślubne i reklamowe na terenie małopolski i całego kraju oraz Europy. Atutem ArtFoto jest kreatywność oraz świeże spojrzenie na fotografię, co pozwala na uniknięcie sztampowych zdjęć. Każdą sesję traktujemy w sposób indywidualny, dzięki czemu nasze zdjęcia są wyjątkowe i niepowtarzalne. Fotografia jest dla nas przyjemnością a nie tylko pracą, dzięki czemu mamy właściwy dystans do wykonywanych zdjęć.

 • Wyprawy fotograficzne

  Podróże po wszystkich krajach to moje bardzo ważne zajęcie. Drugim moim zainteresowaniem jest robienie zdjęć. Ze złączenia tych wymienionych zajęć powstała ta fotogaleria. Aparat jest przy mnie podczas wszystkich moich wypraw. Moje fotoekspedycje docierają do rzadko uczęszczanych miejsc. Wyjątkowo często rejestrowane aparatem lokalizacje to południowy zachód Stanów Zjednoczonych. Bardzo dużo kadrów pochodzi z Utah. Poniższa galeria zdjęć pokazuje nie tylko zdjęcia ale też panoramy sferyczne. Bardzo polecam fotografie wykonane w Valley of fire w Nevadzie a także w White Pocket w Arizonie. Dużo miejsca zajmują też fotografie pokazujące wulkany. Zapraszamy również na warsztaty fotografii, na których możecie się Państwo nauczyć montować tego rodzaju niesamowite zdjęcia, a także zdjęcia panoramiczne.