• GEOLOG - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

geolog

 • Geogt-geologia, geotechnika, hydrogeologia Szczecin

  Nasza firma specjalizuje się w realizacji usług z zakresu geologii, geotechniki oraz hydrogeologii. Jesteśmy prężnie działającym przedsiębiorstwem, które skupia najlepszych specjalistów, ceniących sobie przede wszystkim wysoką jakość świadczonych usług. Wysokiej jakości opracowania geologiczne wykonane w naszej firmie na życzenie klientów, mogą być przygotowane również w języku niemieckim lub angielskim. Nasi specjaliści posiadają ogromne doświadczenie, które zdobywali realizując największe inwestycje budowlane w Polsce. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług w zakresie geologii, geotechniki bądź hydrogeologii.

 • Pompy ciepła Kielce

  Pompy ciepła to bardzo wszechstronne urządzenia. Pompy te nie tylko potrafią schłodzić i ogrzać twój dom, ale również zadbać o twoją wodę użytkową w sposób ekologiczny, bez produkowania spalin czy innych zanieczyszczeń. Zainwestuj w swoje pompy ciepła, a z pewnością w niedługim odstępie czasu, twój zakup zwróci się z ogromną nawiązką. Z firmą doradczo-usługową Qwiert z Kielc naprawdę warto.

 • WOJCIECH ZAWIŚLAK Wrocław sondowanie gruntu

  Potrzebujesz firmy, która ma w swej ofercie szeroki zakres prac geologicznych oraz kompleksową obsługę budów i inwestycji na etapie projektowania i realizacji? Doskonale trafiłeś! Firma Usługi Geologiczno - Projektowe i Ochrony Środowiska Wojciech Zawiślak jest fachowcem w tej sferze. Firma ma już 16 letnie doświadczenie na rynku. Dysponuje własnym laboratorium mechaniki gruntów oraz nowoczesnym sprzętem, posiada między innymi 8 samochodów całkowicie zaopatrzonych w sprzęt terenowy do badań i poboru prób, jak również posiada wiertnicę na podwoziu STARA 266. Oprócz tego firmę tworzy grono wykwalifikowanych i profesjonalnych fachowców, jacy mają mnóstwo wymaganych uprawnień. Swe usługi wykonuje profesjonalnie, punktualnie i na wysokim poziomie, w związku z tym zyskała grono zadowolonych odbiorców, czego potwierdzeniem są liczne listy referencyjne. Więcej na stronie internetowej. Zapraszamy.

 • Firma geologiczna GEOSERVIS - usługi geologiczne, geotechniczne, badanie środowiska

  Firma geologiczna GEOSERVIS świadczy szeroki zakres usług geologicznych dla firm oraz inwestorów indywidualnych. Firma działa na terenie całego kraju. GEOSERVIS dysponuje sprzętem umożliwiającym całościowe przeprowadzenie prac geologicznych, hydrogeologicznych (badanie stanu wód) oraz geotechnicznych (przygotowanie pod inwestycje). Firma współpracuje z akredytowanych laboratorium gwarantującym najwyższą jakość uzyskanych wyników.