• HUŚTAWKĘ - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

huśtawkę

  • Pokrowce i obrusy ogrodowe

    Pokrowce ogrodowe zabezpieczają meble i akcesoria ogrodowe przed deszczem, słońcem, zabrudzeniem. Wykonane z najwyższej jakości materiału poliester OXFORD 420 lub z nierozciągliwej folii. Już nie trzeba na zimę chować mebli z tarasu.
    Dzięki naszym pokrowcom będą chronione na zewnątrz. W ofercie mamy też obrusy do ogrodu, ogródków restauracyjnych, cateringu, caravaningu, na działkę, taras, balkon, stanowią elegancką dekorację stołu. Wykonane z pianki poliestrowej najwyższej jakości. Obrusy do prania w pralkach, maja właściwości antygrzybiczne i antyalergiczne, odporne na promienie słoneczne - nie tracą kolorów.

  • vistyl.pl Hurtownia tkanin

    Zapraszamy do zapoznania się z propozycją firmy Vipro w Kielcach. Zapewniamy szeroki wybór tkanin w licznych wzorach i odcieniach i o rozmaitej strukturze i grubości. Proponujemy sprzedaż materiałów na metry. Zapewniamy wysyłkę próbek tkanin. Posiadamy duży wybór akcesoriów do szycia. Konsekwentnie urozmaicamy nasz asortyment o nowe produkty. Oferujemy atrakcyjne promocje i wysoką jakość tkanin w konkurencyjnych cenach. Zapewniamy wysyłkę produktów w ciągu 24 h od momentu dokonania zamówienia. Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zachęcamy do zaznajomienia się ze stroną internetową.