• KALENDARZ CIĄŻY - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

kalendarz ciąży

 • Kalendarz ciąży

  Strona przeznaczona dla kobiet w ciąży jak i par starających się o dziecko, zainteresowani tematem odnajdą ciekawe rady dotyczące ciąży np. stosowna dieta, jakie badania zrobić w trakcie ciąży, co zabrać do szpitala, pierwsze symptomy ciąży. Zwiedzając witrynę ukarze Ci się kalendarz ciąży, klikając na swój tydzień ciąży dowiesz się czego możesz się spodziewać w wybranym tygodniu ciąży. Artykuły jak i rady pisane są za pośrednictwem dobrych lekarzy.

 • Ciąża tydzień po tygodniu

  Pragniesz zajść w ciążę? Nosisz już pod sercem dziecko? A może właśnie je urodziłaś? Ta strona jest właśnie dla Ciebie! Pomożemy Ci przejść przez wszystkie trudności tego okresu i będziemy z Tobą tydzień po tygodniu. Na naszej stronie będziesz mogła nie tylko uzyskać fachową wiedzę na temat ciąży i macierzyństwa, ale także wymienić informacje z innymi osobami w podobnej sytuacji na naszym Forum lub skorzystać z bezpłatnych porad psychologa dziecięcego.

  Tutaj możesz odnaleźć dokładny opis przebiegu całej ciąży - od momentu zapłodnienia aż do narodzin! Możesz dowiedzieć się jak tydzień po tygodniu zmienia się Twoje ciało i dokładnie prześledzić rozwój Twojego dziecka. Dowiesz się co w każdym tygodniu dzieje się z Twoim maleństwem oraz co by Ci powiedziało, gdyby tylko umiało. Możesz także zobaczyć jak z tygodnia na tydzień zmienia się wygląd Twojego maluszka! Sprawdź nasz kalendarz ciąży, który szczegółowo opisuje każdy tydzień ciąży!

  Psycholog i oligofrenopedagog czeka na Wasze pytania. Chętnie udzieli Wam porad z zakresu problemów wychowawczych i rozwojowych dziecka. Jesteście także w właściwym miejscu jeśli potrzebujcie wsparcia w zakresie emocjonalnych trudności związanych z ciążą, porodem, połogiem i trudnymi początkami macierzyństwa.

  FAS, czyli Alkoholowy Zespół Płodowy, to zespół umysłowych i fizycznych zaburzeń rozwojowych dziecka powstałych na skutek spożywania przez jego matkę alkoholu w czasie ciąży. Jest to problem, który dotyka dość dużej liczby dzieci. Niestety w Polsce świadomość społeczna i wiedza na ten temat jest nikła. Koniecznie dowiedz się więcej!

 • Infolinia nestle

  Pragniemy wszystkich rodziców zachęcić do skorzystania z naszej oferty, w której można znaleźć produkty żywnościowe dla niemowląt i dzieci. Przez dwadzieścia lat naszej działalności na rynku polskim wprowadziliśmy już bardzo wiele nowych produktów, które w pełni odpowiadają potrzebom żywieniowym oraz fizycznym najmłodszych. Nad ich jakością pracowały tysiące naukowców oraz technologów. Wszystko po to, aby spełnić oczekiwania wszystkich nowoczesnych mam. W naszej ofercie można znaleźć między innymi mleko modyfikowane oraz kaszki dla dzieci.

 • Kalendarz ciąży

  Przedstawiona tutaj witryna może być świetną propozycją dla każdej ciężarnej kobiety, która pragnie wiedzieć jak najwięcej na temat poszczególnych tygodni tego okresu np. 16 tydzień ciąży lub 25 tydzień ciąży. Możemy tutaj znaleźć sporo ciekawych informacji, które niewątpliwie pomogą nam w skutecznym troszczeniu się o cały swój organizm oraz swoje przyszłe dziecko. Każdy tydzień ciąży został tutaj szczegółowo omówiony, przez co dowiemy się, na co trzeba wówczas zwracać szczególną uwagę oraz jakie zmiany zachodzą w naszym dziecku – jest to więc ogromna skarbnica wiedzy dotyczącej ciąży, z której powinna skorzystać każda przyszła matka!

 • Ciąża

  Ciąża – co Ty tak naprawdę o niej wiesz? Umiesz rozpoznawać pierwsze objawy ciąży? A czy wiesz jak wyliczyć dni płodne lub czym jest i do czego służy test owulacyjny? Chcesz dowiedzieć się jak będzie przebiegała Twoja ciąża tydzień po tygodniu lub jakie dolegliwości w ciąży mogą Ci towarzyszyć w poszczególnych tygodniach lub miesiącach? Na świat już przyszło Twoje pierwsze dziecko, Ty słyszałaś już, ale wciąż brakuje Ci wiedzy na temat co to jest gorączka trzydniowa u dziecka lub czym są i jak się leczy pleśniawki u niemowląt? Wszystkie te informacje znajdziesz na stronie naszego poradnika dla przyszłych i obecnych mam: kalendarzciazy.com. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z jego treścią.