• KARTING - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

karting

  • Moto informacje wroooom.tv

    WrOOOOm.tv to portal internetowy, który trudni się podejmowaniem tematów związanych z kartingiem, a także z rajdami i wyścigami. Przygotowujemy opisy oraz prezentujemy w materiałach filmowych to, co dzieje się na torach, OES-ach oraz backstageach. Znajdą Państwo u nas wyniki, analizy, faile a także warte uwagi manewry. Zapraszamy każdych fanów motorsportów do zaznajomienia się z naszymi artykułami i relacjami. Dodatkowo prezentujemy zajawki najbliższych zmagań z dziedziny sportów motorowych. Mogą Państwo nas śledzić również na Instagramie.

  • LEGIA RACING CLUB Profesjonalny karting

    Zapraszamy wszystkich entuzjastów motoryzacji do poznania się z ofertą naszego Legia Racing Club! Do Państwa użytku udostępniamy nowoczesny, klimatyzowany tor kartingowy, na którym można przećwiczyć swoje umiejętności. O bezpieczeństwo na torze zatroszczy się kadra wyspecjalizowanych instruktorów. Czeka tu również kino 5D jak i dobrze wyposażony bar. W naszych dwóch salach konferencyjnych urządzamy także warsztaty, szkolenia, imprezy organizacyjne oraz inne wydarzenia. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego sklepu kibica. Więcej o przygotowanej przez nas propozycji znajdą Państwo na stronie internetowej.

  • Kartingowynarodowy.pl

    Firma Kartingowy Narodowy proponuje możliwość wypróbowania jazdy gokartami. Dysponujemy asfaltowym torem kartingowym. Zlokalizowanie naszego toru w pobliżu Stadionu Narodowego jest jedną z naszych największych zalet. Posiadamy bardzo nowoczesne pojazdy, zapewniające pełne bezpieczeństwo a także zadowolenie wszystkich gości. Oferujemy również sposobność organizacji dowolnej uroczystości okolicznościowej lub firmowej. Dysponujemy również gokartami dla najmłodszych, gwarantującymi właściwe bezpieczeństwo.