• KATOWICE - 15 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

katowice

 • Komputerowy RatujPC - Serwis komputerowy Katowice, komputery katowice

  RatujPc to serwis komputerowy z szerokim wachlarzem dostępnych usług. Jest to możliwe dzięki doświadczeniu nabytemu przez wiele lat pracy w branży IT.

  Naszą działalność prowadzimy od 2005 roku i stale poszerzamy nasze umiejętności, a przez to dostępne dla klientów usługi, począwszy od serwisu komputerów stacjonarnych i laptopów, aż po tworzenie stron www, ich pozycjonowanie oraz promocję w internecie.

  Zaufało nam już wielu klientów, którzy chętnie polecają nas innym firmą oraz klientom indywidualnym. Wśród niektórych firm, które korzystały z naszego serwisu znajdują się m.in:

  - Centrum Medyczne Giszowiec
  - Stomatologia- Zielonki
  - Mirander Sc.
  - Mira-Mariage
  - Bess- Art
  - PDF Group
  oraz wiele innych.

  Zachęcamy do skorzystania z naszych usług i dołączenia do grona zadowolonych klientów.

 • Wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych

  Wypożyczalnia samochodów osobowych, dostawczych działa na terenie całego śląska i oferują podstawienie samochodów do klienta na terenie takich miast jak: Katowice, Będzin, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Czeladź oraz okolice. Oferujemy Ci również darmowe auto zastępcze w przypadku stłuczki lub kolizji. Załatwiamy sami wszystkie formalności. Zadzwoń by uzyskać dokładne informacje!

 • Pracownia mebli kuchennych Bors

  Firma Bors, której siedziba zlokalizowana jest w Tychach, proponuje kontrahentom meble do kuchni. Wykonujemy ciekawe projekty mebli na wymiar, które są zgodne z wymaganiami obsługiwanych przez nas klientów. Każde realizowane przez naszą firmę realizacje cechuje solidność oraz świetna klasa. Dzięki temu możemy zagwarantować długoletnią wytrzymałość naszych produktów. Działamy na rynku od 2002 roku. Proponujemy przygotowanie nowoczesnych realizacji. Gwarantujemy wykonanie użytecznego projektu, który zagwarantuje satysfakcję każdemu kontrahentowi.

 • Pokój dla studenta katowice - kosciuszki33.pl

  Poznaj prywatny akademik, który jest w kamienicy na ulicy Kościuszki 33! To zupełnie nowa jakość mieszkania dla osób studiujących w Katowicach. Kamienica jest doskonale zlokalizowana, w pobliżu różnych uczelni, punktów gastronomicznych, sklepów. Akademik tworzy sześć oddzielnych mieszkań, z których każde jest urządzone w innym, wyjątkowym stylu. Każde mieszkanie to pięć jedno i dwuosobowych pokoi, wyposażona kuchnia jak i jadalnia, i aż dwie łazienki! Mieszkanie zapewnia więc pełen komfort mieszkania, nauki czy też całego studenckiego życia!

 • Dentysta Katowice

  Praktyka lekarska Vidental istnieje już od 1992 roku. Po gruntownej modernizacji w 2009 roku przekształciła się w klinikę stomatologiczną dorównującą standardom zachodnioeuropejskim. Klinika Vidental dysponuje trzema gabinetami klimatyzowanymi, wyposażonymi w wysoce specjalistyczny sprzęt. Jeden z gabinetów tak zwany chirurgiczny wykorzystywany jest do zabiegów chirurgicznych i implantologicznych. W tym gabinecie wykonywane są również zabiegi w znieczuleniu ogólnym, które pozwalają na przeprowadzenie kompleksowego leczenia stomatologicznego, na jednej wizycie, zwłaszcza u pacjentów specjalnej troski. W trakcie znieczulenia ogólnego istnieje również możliwość przeprowadzenia implantacji przez doświadczonego chirurga implantologa. W czasie każdego zabiegu nad bezpieczeństwem pacjenta czuwa zespół anestezjologiczny. Zespół wysoko wykwalifikowanych lekarzy oraz pozostała część pracowników kliniki, gwarantuje bardzo miłą i profesjonalną obsługę. Nasza specjalność to stomatolog dziecięcy katowice, implanty gliwice, stomatologia katowice

 • Psycholog Katowice - stwórz siebie na nowo

  Masz wrażenie, że dziecko nie mówi Ci o swoich problemach? Zdarzają się między wami sprzeczki, które do niczego nie prowadzą? Wtedy pewnie czujesz, że jesteś beznadziejnym rodzicem. Jednak to myślenie błędne! Rozmowa z dorastającym dzieckiem jest trudna i często prowadzi do sprzecznych relacji. Najlepszą osobą w takich konfliktach jest mediator Katowice, który fachowo pokaże Ci jak rozmawiać z dzieckiem by czuło się zrozumiane, by rozumiało także nas oraz jak w umiejętny sposób dojść do kompromisu.

 • Taxi transfer lotnisko Balice

  Zapraszam na stronę korporacji taksówkarskiej dzięki, której dojedziecie na miejsce w Małopolsce, dzięki nam przetransferujecie się na lotnisko zarówno Balice jak i Katowice. Serdecznie zapraszamy na wycieczki po perełkach małopolski. Zarówno w góry jak i na krakowskie przedmieścia. Zapewniamy szybkość oraz profesjonalne podejście do klienta. Zapewniamy miłą oraz profesjonalną obsługę. Zapewnimy Ci wycieczkę do Zakopanego, dzięki naszej korporacji.

 • Kurs kadry Katowice

  Kursy i szkolenia to główna oś działalności firmy Merton, która juz od wielu lat jest organizatorem szkoleń na najwyższym poziomie w Polsce. Mozliwe jest to dzięki zatrudnieniu autorytetów i osobistości ze świata biznesu i nauki jako trenerów i specjalistów, którzy przeprowadzają szkolenia. Aktualna i rzetelna wiedza to znak rozpoznawczy firmy, dzięki czemu ma tak dobrą opinię i renomę na rynku szkoleń.

 • Indywidualne kalendarze reklamowe - StudioKalendarzy.pl

  Kalendarze reklamowe dla firm, wraz z notesami reklamowymi, stanowią znakomitą część gadżetów oferowanych przez producenta kalendarzy StudioKalendarzy.pl. Tworząc kalendarze objęte nasza ofertą staramy się w pełni usatysfakcjonować Klienta, dla którego są one realizowane. Dzięki dużej staranności z jaką podchodzimy do naszej pracy, nasi Klienci otrzymują kalendarze reklamowe najwyższej jakości, które należycie mogą pełnić funkcję ich firmowych gadżetów.
  Tworząc naszą ofertę, w największym stopniu skupialiśmy się na uwzględnieniu następujących kalendarzy firmowych:kalendarze książkowe
  Kalendarze książkowe należą do tych, o które najczęściej pytają nas nasi Klienci. Popularność tych kalendarzy firmowych uzasadniona jest ogromnym współczynnikiem użyteczności i praktyczności oraz bardzo interesującymi walorami estetycznymi.
  kalendarze trójdzielne
  Kalendarze trójdzielne to kolejny "szlagier" kalendarzowy znajdujący się w naszej ofercie. Jako producent kalendarzy oferujemy kalendarze trójdzielne wyłącznie w formie indywidualnej. Oznacza to, że Klienci, którzy zdecydują się na zamówienie kalendarzy trójdzielnych właśnie u nas, mogą liczyć na stworzenie kalendarzy specjalnie dla Nich. U nas nie ma konieczności wybierania gotowych główek kalendarzy, do których jedynie można dorobić reklamę.
  kalendarze biurkowe
  Kalendarze biurkowe niejednokrotnie stanowią uzupełnienie zamówienia kalendarzowego. Bardzo cenionym produktem z tej dziedziny są terminarze biurkowe, które oferujemy w bardzo efektownych formach oraz atrakcyjnych, niskich cenach.
  kalendarze plakatowe
  Kalendarze plakatowe są największymi kalendarzami znajdującymi się w naszej ofercie. Ich niebagatelne rozmiary oraz bardzo duże możliwości zagospodarowania ich treściami reklamowymi sprawiają, że dla niejednej firmy są one idealnymi kalendarzami firmowymi.
  kalendarze wieloplanszowe
  Kalendarze wieloplanszowe, to najbardziej luksusowa forma kalendarzy ściennych, która znajduje się w naszej ofercie. Kalendarze te dają bardzo duże możliwości umieszczania na nich reklam oraz, już na pierwszy rzut oka, wyróżniają się na tle pozostałych propozycji kalendarzy ściennych.
  Kalendarze reklamowe są idealnym rodzajem reklamy dla każdej firmy. Niewielki koszty produkcji, duże możliwości dostosowania ich do swoich własnych potrzeb oraz długi okres użyteczności sprawiają, że kalendarze firmowe są jednymi z najpopularniejszych gadżetów. Zaopatrzenie się w kalendarze firmowe ma również pozytywny wpływ na wzrost rozpoznawalności marki oraz podkreślenie jej prestiżu. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

 • Ślub- fotograf ślubny Katowice

  Ślub to zwykle najwyższy dzień w naszym żywocie. Fotograf ślubny zadba o to, żebymożna go było przypominać przez wiele lat. Fotografia ślubna to sztuka, dlatego odpowiedni fotograf ślubny to istota udanej ceremonii. Unieśmiertelnij najpiękniejsze chwile na fotografiach, nie żałuj zaprzepaszczonych chwil. Zadbaj o trafną pamiątkę już dziś! Proponujemy przystępne ceny i gwarantujemy satysfakcję ze zrobionych zdjęć. Zadzwoń i umów się na początkową rozmowę. Fotografia ślubna Katowice, Częstochowa, Śląsk- najlepszy fotograf ślubny na Śląsku!

« poprzednia strona · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · następna strona »