• KITESURFING SZKOŁA - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

kitesurfing szkoła

 • Nauka kitesurfingu - Megasurf

  Windsurfing to sport bardzo ciekawy, niestety nie jest jeszcze bardzo znany w naszym kraju. Nie jeden ośrodek prowadzi również kursy windsurfingu. Mega Surf jest największą i najlepiej wyposażoną szkołą tego typu. Dla swoich kursantów do dyspozycji ma 70 desek oraz 90 żagli. Szkolenia są prowadzone przez profesjonalnych instruktorów w systemach PSW oraz IKO. Tak jak w przypadku kursów kitesurfingowych zajęcia prowadzone są w Zatoce Puckiej ze względu na jej warunki. Dodatkową rzeczą wyróżniającą tę szkołę jest możliwość korzystania z sprzętu poza wyznaczonymi godzinami zajęć.

 • Szkoła kitesurfingu

  Jesteśmy firmą, która działa na polskim rynku od 2001 roku. Od 11 lat prowadzimy szkołę w jakiej umożliwiamy z korzystania ze szkoleń kitesurfingu i windsurfingu pod okiem doświadczonych instruktorów. Nasza oferta to również możliwość korzystania z wyjazdów zagranicznych, które pozwalają na naukę sportów wodnych oraz rekreacją nad wodę. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony i zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

 • Kurskite.pl

  Kite surfing jest coraz bardziej popularnym sportem wodnym. Trzeba jednak wiedzieć, że dla kogoś kto do tej pory nie miał z nim styczności może okazać się niezwykle niebezpieczny. Aby zacząć indywidualnie zażywać tego sportu warto skończyć właściwy kurs, który przygotuje nas do poprawnego kitesurfingowania. Zajrzyj na kurskite.pl i skorzystaj z opublikowanych tam wiadomości. Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się między innymi na czym polega kurs kitesurfing. Od czego należy zacząć, aby uprawiać ten niecodzienny sport. Przedstawiamy tam również działalność naszej szkółki kitesurfingu funkcjonującej na Półwyspie Helskim. Dostępny jest tam również obowiązujący cennik kursów z wieloma, oferowanymi przez nas promocjami oraz rabatami. Dla początkujących kitesurfowiczów zamieściliśmy bardzo przydatny słowniczek pojęć koniecznych w tej dyscyplinie. Gorąco polecamy.

 • Kitesurfing - kursy i obozy

  Chciałbyś w czasie wakacji przeżyć coś niesamowitego? Nic prostszego! Wystarczy, że skorzystasz z oferty naszej szkoły windsurfingu oraz kitesurfingu, która znajduje się na Półwyspie Helskim. Mamy tutaj dwie bazy: Posejdon oraz Maszoperia. W skład naszej oferty wchodzą kursy grupowe, indywidualne, dla dzieci oraz obozy. Jesteśmy na miejscu do końca września. Zachęcamy wszystkich serdecznie do korzystania z naszej oferty!

 • Szkoła kitesurfingu i windsurfingu w Chałupach

  Proponujemy Państwu różne formy szkoleń kitesurfingowych i windsurfingowych, a także możliwość wypożyczenia kompletnego sprzętu do pływania.

  Młodzieży i studentom prezentujemy najlepsze "SKANDALiczne" obozy Scandal Camps, podczas których odbywa się intensywne szkolenie kitesurfingowe i windsurfingowe, a także zapewniamy bogaty program zajęć alternatywnych: wakeboarding, skim, boulle, siatkówka plażowa, piłka nożna i wiele innych! Osoby niepełnoletnie pozostają pod stałą opieką doświadczonych pedagogów i opiekunów kolonijnych.

  Specjalnie dla kobiet, przygotowaliśmy ofertę Kites'n'Girls - szkoleń kitesurfingowych tylko dla kobiet, prowadzonych przez doświadczone instruktorki!

  Ponadto, gdy sezon kończy się na Półwyspie Helskim, my zapraszamy do wzięcia udziału w naszych wyjazdach zagranicznych, zarówno do bliskich, jak i bardziej odległych miejsc, tam gdzie zawsze wiatr wieje, a słońce nieustannie świeci.