• KITESURFING - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

kitesurfing

 • Windsurfing wyjazdy

  Zapraszamy na surftravel.pl, stronę internetową biura podróży dla surferów. Firma zajmuje się organizacja wyjazdów szkoleniowych dla wind- i kitesufrerów na wszystkich poziomach zaawansowania, regat, imprez dla firm i wyjazdów na spoty windsurfingowe – zagranicznych oraz krajowych. Firma posiada również 2 własne bazy na Półwyspie Helskim: Chałupy i Polaris. Jest też możliwość zakupu za pośrednictwem biura biletów lotniczych do najpopularniejszych miejsc związanych z wind- i kitesurfingiem.

 • Nauka kitesurfingu - Megasurf

  Windsurfing to sport bardzo ciekawy, niestety nie jest jeszcze bardzo znany w naszym kraju. Nie jeden ośrodek prowadzi również kursy windsurfingu. Mega Surf jest największą i najlepiej wyposażoną szkołą tego typu. Dla swoich kursantów do dyspozycji ma 70 desek oraz 90 żagli. Szkolenia są prowadzone przez profesjonalnych instruktorów w systemach PSW oraz IKO. Tak jak w przypadku kursów kitesurfingowych zajęcia prowadzone są w Zatoce Puckiej ze względu na jej warunki. Dodatkową rzeczą wyróżniającą tę szkołę jest możliwość korzystania z sprzętu poza wyznaczonymi godzinami zajęć.

 • Szkoła kitesurfingu

  Jesteśmy firmą, która działa na polskim rynku od 2001 roku. Od 11 lat prowadzimy szkołę w jakiej umożliwiamy z korzystania ze szkoleń kitesurfingu i windsurfingu pod okiem doświadczonych instruktorów. Nasza oferta to również możliwość korzystania z wyjazdów zagranicznych, które pozwalają na naukę sportów wodnych oraz rekreacją nad wodę. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony i zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

 • Sklep windsurfingowy

  SurfShop.pl to sklep windsurfingowy i kitesurfingowy, w którym zaopatrują się profesjonaliści. Jeśli uwielbiasz sporty wodne i wciąż szukasz sprzętu, który spełniłby wszystkie Twoje wymagania, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu SurfShop. Znajdziesz tutaj sprzęt renomowanych marek, który nie zawiedzie Cię podczas wodnego szaleństwa. Nasza oferta dostępna jest stacjonarnie, ale również za pośrednictwem sklepu internetowego, dlatego możesz na bieżąco śledzić promocje i wypatrywać atrakcyjnych rabatów. W naszym asortymencie znajdziesz również odzież sportową oraz akcesoria niezbędne do profesjonalnego uprawiania sportów wodnych. Specjaliści z naszego sklepu chętnie doradzą i służą profesjonalną radą, gdyż sami są zapalonymi sportowcami i wiedzą, czego oczekują nasi Klienci. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą serwisową, gdyż odpowiedni sprzęt to dobrze działający sprzęt! Zachęcamy do skorzystania z wyprzedaży i okazji sezonowych.

 • Silesia Snow&Wind Academy - KenyOnBoard.com

  Kenyonboard prowadzi kursy i szkolenia jazdy na snowboardzie i nartach, oraz kitesurfingu i windsurfingu. Kenyonboard zatrudnia zdolną i pełną pasji kadrę, która skutecznie prowadzi szkolenia kursantów. Kenyonboard organizuje szkolenia grupowe i indywidualne na wszystkich stopniach zaawansowania: od początkujących, aż po doskonalenie dla zaawanasowanych. W szczególności dla zaawansowanych uczestników prowadzone są szkolenia kierunkowe, jak np. jazda sportowa na tyczkach (dla nart i snowboardu), oraz szkolenia freestyle - obejmujące triki na skoczniach oraz podczas windsurfingu i kitesurfingu. Kenyonboard troszczy się również o bezpieczeństwo uczestników kursów, zarówno poprzez nadzór kadry, a także szereg ubezpieczeń.

 • Zatoka Pucka

  Strona internetowa Zatoki Puckiej zawierająca między innymi aktualności, ciekawe informacje, fotografie, filmiki oraz aktualną bazę noclegową w tym hotele SPA. Zasięg informacyjny serwisu obejmuje Półwysep Helski i najbliższą okolicę. Zatoka Pucka znana jest na całym świecie ze znakomitych warunków do uprawiania wielu sportów między innymi windsurfingu i kitesurfingu. Według znawców windsurfingu Zatoka ma kategorię A0, a najlepsze warunki do uprawiania tego sportu w całej Europie są w Chałupach, właśnie nad Zatoką Pucką. Innym sportem wodnym jest żeglarstwo, którego miłośników jest mnóstwo wśród miejscowej ludności. Jeszcze inną atrakcją jest nurkowanie to idealny sport dla osób pragnących poznać podwodny świat Zatoki. Zatoka Pucka przyciąga także miłośników wędkarstwa. Wypożyczenie kutra wraz z grupą innych wędkarzy nie wymaga dużych nakładów finansowych. Serdecznie zapraszamy do przyjazdu nad piękną Zatokę Pucką.

 • Kurskite.pl

  Kite surfing jest coraz bardziej popularnym sportem wodnym. Trzeba jednak wiedzieć, że dla kogoś kto do tej pory nie miał z nim styczności może okazać się niezwykle niebezpieczny. Aby zacząć indywidualnie zażywać tego sportu warto skończyć właściwy kurs, który przygotuje nas do poprawnego kitesurfingowania. Zajrzyj na kurskite.pl i skorzystaj z opublikowanych tam wiadomości. Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się między innymi na czym polega kurs kitesurfing. Od czego należy zacząć, aby uprawiać ten niecodzienny sport. Przedstawiamy tam również działalność naszej szkółki kitesurfingu funkcjonującej na Półwyspie Helskim. Dostępny jest tam również obowiązujący cennik kursów z wieloma, oferowanymi przez nas promocjami oraz rabatami. Dla początkujących kitesurfowiczów zamieściliśmy bardzo przydatny słowniczek pojęć koniecznych w tej dyscyplinie. Gorąco polecamy.

 • Kitesurfing - kursy i obozy

  Chciałbyś w czasie wakacji przeżyć coś niesamowitego? Nic prostszego! Wystarczy, że skorzystasz z oferty naszej szkoły windsurfingu oraz kitesurfingu, która znajduje się na Półwyspie Helskim. Mamy tutaj dwie bazy: Posejdon oraz Maszoperia. W skład naszej oferty wchodzą kursy grupowe, indywidualne, dla dzieci oraz obozy. Jesteśmy na miejscu do końca września. Zachęcamy wszystkich serdecznie do korzystania z naszej oferty!

 • Biuro podróży dla windsurferów, kitesurferów, narciarzy

  Zajmujemy się organizacją wyjazdów szkoleniowych i rekreacyjnych w windsurfingu, kitesurfingu, surfingu, żeglarstwie, nurkowaniu, narciarstwie i snowboardzie. Tworzymy przewodniki związane ze sportami wodnymi i zimowymi. U nas znajdziecie pierwszy w Polsce Terminarz kursów instruktorskich. Surfski.pl to biuro podróży dla aktywnych. Organizujemy wyjazdy na całym świecie. Wysyłamy profesjonalnych instruktorów. Tworzymy przewodniki oraz galerie zdjęć, związane ze sportami wodnymi i zimowymi.

 • Kitesurfing Szczecin

  Kitetrips to szkoła nauki kitesurfingu. Dzięki wyjątkowej pasji i świetnemu podejściu instruktorów do nauki tego sportu kurs kitesurfingu może stać się nie tylko nowym wyzwaniem i wspaniałą zabawą, ale również przygodą twojego życia. Odwiedź naszą stronę Internetową i przekonaj się czy ten sport może być dla ciebie, pamiętaj tylko że po kilku odbytych lekcjach z jednym z naszych instruktorów będziesz zapewne chciał spróbować ponownie.

1 · 2 · następna strona »