• KLAWIATURY MEMBRANOWE - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

klawiatury membranowe

  • QWERTY - producent klawiatur foliowych

    Towarzystwo Elektrotechnologiczne QWERTY Sp. z o.o. powstało w 1988 roku w wyniku zapotrzebowania na części zamienne do urządzeń elektronicznych. Początkowo firma wytwarzała zestyki foliowe do takich komputerów jak: ZX Spectrum, Atari, Commodore i Amstrad. Przez następne lata produkcja poszerzyła się o podobne części do kas, wag sklepowych i maszyn do pisania. Obecnie firma specjalizuje się w projektowaniu i produkcji klawiatur, elewacji, tabliczek i zestyków foliowych na indywidualne zamówienia klientów. Nasze produkty przeznaczone są dla przemysłu urządzeń elektronicznych, aparatury medycznej i pomiarowej. We wrześniu 2002r. przenieśliśmy firmę do własnego budynku produkcyjnego znajdującego się w Łodzi przy ul. Siewnej 21. Nasze produkty Zapytanie ofertowe Wydarzenia

  • makot.pl

    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe MAKOT w Krakowie zajmuje się produkcją regulatorów i sterowników oraz klawiatur membranowych. Ponadto świadczymy usługi związane z projektowaniem, konstrukcją i wykonywaniem przyrządów specjalnych według indywidualnych wymagań klienta. Nasze produkty znajdują szerokie wykorzystanie w automatyce przemysłu rolniczego, w mleczarstwie, w przetwórstwie spożywczym lub w chłodnictwie, np. w chłodniczym transporcie samochodowym. Zapraszmy do współpracy!

  • Maszczyk sp. j. - maszczyk.pl

    Na stronie internetowej maszczyk.pl możesz dowiedzieć się wszystkiego, co niezbędne na temat niezwykle rozbudowanej oferty przygotowanej przez specjalistów z firmy Maszczyk. Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie produkcji najwyższej klasy obudów. Tworzymy obudowy standardowe i specjalistyczne, obudowy pilotów, obudowy z mocowaniem do ściany i mnóstwo pozostałych. Zajmujemy się też ich frezowaniem.