• KONGRESY - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

kongresy

 • www.jurek-catering.pl

  Nasza firma specjalizuje się w świadczeniu szeroko pojętych usług cateringowych na terenie miasta Krakowa oraz Katowic. Organizujemy: kongresy, konferencje, sympozja, pikniki, imprezy integracyjne, jak również uroczystości rodzinne (wesela, komunie, chrzty) od kilkunastu do kilku tysięcy osób na terenie Krakowa, Katowic oraz całego kraju. Z nami organizacja każdej imprezy będzie przyjemnością i doskonałą zabawą!

 • Eventy

  Strona firmy Polish Adventure Team, której zasadniczą specjalnością jest kompleksowa organizacja wyjazdów motywacyjnych. Oferta nastawiona jest w głównej mierze do firm a dotyczy planowania takich wydarzeń jak: eventy oraz wyjazdy integracyjne. Polish Adventure Team prowadzi również organizację i obsługę szkoleń i kongresów. Długoletnie doświadczenie w branży turystyki biznesowej oraz pełen zapału i kreatywności zespół dopasuje propozycję do zapotrzebowań nawet najbardziej wymagających klientów. Dokładne informacje dotyczące propozycji opublikowane są na witrynie internetowej.

 • Eskaton.pl - film i fotografia reklamowa

  Chciałbyś stworzyć własną reklamę filmową, a może chciałbyś zarejestrować jakieś ważne dla Twojej firmy wydarzenie?
  Dobrze trafiłeś.
  Zajmujemy się produkcją i rejestracją filmową w jakości Full HD


  Zrealizujemy reklamę filmową:

  - spot reklamowy
  - film promocyjny
  - film szkoleniowy
  - film korporacyjny
  - prezentację wideo


  Zarejestrujemy wydarzenia takie jak:

  - koncerty, imprezy plenerowe i inne wydarzenia muzyczne
  - eventy, konferencje firmowe, bankiety firmowe
  - kongresy, szkolenia, targi, pokazy
  - mecze, zawody oraz inne imprezy sportowe

  Dzięki reklamie filmowej masz możliwość dotarcia do szerszego grona klientów za pośrednictwem:

  - firmowej strony internetowej
  - lokalnych portali internetowych
  - serwisów społecznościowych (Facebook, Youtube, Vimeo)
  - telewizji
  - prezentacji na targach handlowych
  - billboardów sponsorskich


  Możemy również przygotować projekt okładki i płyty dla Twojego filmu reklamowego, a także możliwość powielenia w dowolnej ilości na nośnikach DVD lub Blu-ray
  Wykonujemy również szeroko pojęte usługi fotograficzne na potrzeby Twojej reklamy lub rejestracji wydarzeń.


  Ceny produkcji firmowych dostosujemy do twoich potrzeb oraz możliwości, w razie pytań zadzwoń.

  Działamy głównie na terenie Polski Południowej, Katowice, Kraków, Krynica, Nowy Sącz, Olkusz, Wieliczka, Zakopane

 • Konferencje naukowe

  Przeglądaj konferencje naukowe według dyscyplin. Zapisz się do powiadamiacza konferencyjnego. Dla organizatorów konferencji została stworzona baza obiektów konferencyjnych oraz usług pokrewnych. Dodawanie konferencji naukowych i konferencji biznesowych jest bezpłatne. Katalog-konferencyjny zmianił nazwę na unikonferencje.pl. Dodaj swoje wydarzenie do naszej bazy już teraz. Dodawanie jest bezpłatne.

 • Sale na konferencje, szkolenia, imprezy biznesowe w www.konferencyjne.pl

  W Polsce każdego dnia odbywa się ogromna liczba konferencji, kongresów, szkoleń czy imprez biznesowych. Podstawą do organizacji takich wydarzeń jest odpowiednia sala, która pomieści określoną liczbę uczestników, a także będzie wyposażona w profesjonalny sprzęt, np. do tłumaczeń symultanicznych, do głosowania czy sprzęt audio-wizualny. Dodatkowo, klienci biznesowi mogą oczekiwać atrakcji, które umilą pobyt w ośrodku konferencyjnym czy w hotelu, takich jak centrum odnowy biologicznej, bar, bilard, czy klub muzyczny. W www.konferencyjne.pl znajdą Państwo obiekty i sale konferencyjne z całej Polski, w tym hotele, zamki, ośrodki jeździeckie, restauracje, uczelnie czy obiekty sportowe. Zapraszamy pod ten adres: http://www.konferencyjne.pl/obiekty/

 • Stoiska targowe w kraju i za granicą

  Jesteśmy wykonawcami stoisk targowych systemowych i niesystemowych. Od 1995 roku współpracujemy z firmami z całej Europy i Azji, cyklicznie uczestniczymy w targach w Niemczech, Francji, Włoszech, Norwegii, Portugalii i Wielkiej Brytanii. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i realizacji stoisk, a także w oprawie plastycznej wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych i kongresów. Wykonujemy dekoracje świąteczne, byliśmy wykonawcami iluminacji świetlnej centrum Janki, Nowego Światu w Warszawie oraz m.in. miasta Płock. Zapraszamy do współpracy!