• KONTENERY - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

kontenery

 • Milatrans Białystok panele drogowe

  Zachęcamy do skorzystania z usług profesjonalnej firmy Milatrans Sp. z o.o. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Białymstoku. Działamy na rynku od przeszło 9 lat. Nasz wieloletni sukces zawdzięczamy profesjonalnej załodze specjalistów oraz terminowej realizacji wszystkich zleceń. Nadrzędną działalnością przedsiębiorstwa jest szeroko pojęta obsługa imprez plenerowych. Priorytetem firmy jest satysfakcja każdego kontrahenta. W tym celu staramy się, aby nasza propozycja spełniała wszystkie Państwa oczekiwania zarówno pod względem jakościowym jak i finansowym. Z przedsiębiorstwem możliwy jest kontakt e-mailowy bądź telefoniczny. Więcej na stronie internetowej.

 • Import z Chin, transport z Chin

  JCC International Trade jest pomostem łączącym wschód z zachodem, Chiny z Polską. Wielu importerów z Chin, producentów, handlowców z Polski poszukuje kontaktów w Chinach, znalezienie dostawcy nie jest trudne, ale często pojawiają się inne problemy, związane z transportem, kontrolą jakości w Chinach, analizą cen, określonym terminem realizacji. JCC Int. Trade jest po to, aby wykluczać takie problemy, minimalizować ryzyko i w pełni kontrolować Państwa zamówienia na bieżąco w Chinach. Nie jesteśmy pośrednikiem, jesteśmy bardziej Państwa partnerem w imporcie z Chin, wspólnikiem, możemy zaprosić Państwa do odwiedzenia dostawców w Chinach, otrzymujecie Państwo oryginalne dokumenty od producentów. JCC Int. Trade traktuje każde zapytanie, zamówienie indywidualnie dzięki czemu nasi klienci nie obawiają się importu z Chin, nie martwią się o jakość, ani o czas realizacji. JCC stanowi gwarancję Państwa sukcesu w Chinach. Dla nas liczy się Jakość, Cena produktu i Czas realizacji.

 • Kontenery Wrocław

  Polecamy Państwu pakiet naszych usług, w zakres których wchodzą: odbiór gruzu, odbiór śmieci pobudowanych oraz pozostałych odpadów w kontenerach typu mulda oraz ich utylizacja. Wynajmujemy kontenery o różnej pojemności, w zależności od odpadów na jakie kontener ma być przeznaczony. Skupujemy również złom oraz sprzedaż piasków oraz kruszyw. Przyznajemy zachęcające rabaty dla stałych klientów oraz przy większym zleceniu. Zapraszamy do współpracy oraz do odwiedzenia naszej strony internetowej www.skiptrans.pl.

 • Najlepsze kontenery mieszkalne

  Jesteśmy bezpośrednim producentem obiektów budowanych w systemie modułowym. Dzięki naszemu doświadczeniu w branży budownictwa szkieletowego możemy wykonywać kontenery mieszkalne, pawilony handlowe i inne projekty, które będą spełniając wszystkie wymagania naszych klientów. Profesjonalnie obsługujemy każdego klienta poprzez solidnie wykonanie produktu, wykorzystując materiały jak najwyższej jakości. Tworzymy obiekty z konstrukcji stalowych, drewnianych oraz aluminiowych. Robimy to zarówno na terenie całej Polski oraz poza jej granicami.

 • Pojemniki 1000 l

  IBC SERVICE to firma obeznana w recyklingu opakowań przemysłowych wielokrotnego użytku - zbiorników IBC, beczek, itp. Długotrwałe doświadczenie, współczesny park maszynowy i wykwalifikowani pracownicy to cechy gwarantujące wysoką jakość naszych produktów. IBC SERVICE to firma wyspecjalizowana w recyklingu opakowań przemysłowych wielokrotnego użytku - kanistrów, palet, itp. Długotrwałe doświadczenie, współczesny park maszynowy oraz rzetelni pracownicy to zalety zapewniające wysoką jakość naszych towarów.

 • Mastertec.pl

  Wypatrujesz najlepszego rozwiązania w obszarze architektury tymczasowej? Wybierz firmę Mastertec! Firma oferuje m.in. kontenery socjalne, budowlane, biurowe - sprawdzą się one idealnie w każdej sytuacji! Co więcej, wachlarz budynków przenośnych obejmuje także pawilony komercyjne oraz kioski i domki letniskowe. Znaleźć można też tzw. stróżówki. Z jakiej przyczyny powinno się postawić na firmę Mastertec? Bo to pewny partner, który może pochwalić się doskonałą opinią. Wybierz najwyższą jakość!

 • Kontenery na odpady Wrocław

  Jeżeli chodzi o odpady Wrocław i to, żeby zapewnić sobie ich odbiór, z pewnością propozycja firmy pod tym względem sprosta oczekiwaniom bardzo wielu klientów. Firma świadczy usługi zarówno gdy chodzi o wywóz odpadów remontowych Wrocław czy też innych odpadów, powstających w naszych domach lub też przykładowo podczas budowy. Wywóz odpadów pobudowlanych Wrocław to jedna z tych usług, przy których firma dba o to, aby były one zgodne z wymaganiami zamawiających. Dotyczy to nie tylko ich cen, ale także sposobu czy czasu ich realizacji, dzięki czemu każdy klient jest usatysfakcjonowany. Firma proponuje też wywóz odpadów zielonych Wrocław i okolice, bowiem często sporo osób oraz firm ma kłopoty z utylizowaniem tego typu nieczystości.

 • Producent pawilonów handlowych EFEKT

  Produkujemy pawilony handlowe, pawilony gastronomiczne, kioski usługowe, kontenery socjalne i inne obiekty z płyt obornickich. Do produkcji wykorzystujemy materiały renomowanych producentów i wysokiej jakości wykonania. Ułatwia na to proces planowania oraz realizacji produkcji a także gwarantuje stu procentowe zadowolenie klienta. Więcej informacji i technologii wykorzystywanej do produkcji pawilonów możecie przeczytać na naszej stronie internetowej pod adresem www.PawilonyEfekt.pl

 • Dr. Thiel zabezpieczenie ładunku w transporcie

  Sklep internetowy Dr. Thiel specjalizuje się w sprzedaży plandek i siatek. Jest to polski oddział niemieckiej firmy zajmującej się produkcją wysokiej jakości plandek, siatek na kontenery oraz wszelkiego rodzaju układów ogrodzeniowych. Wieloletnia aktywność na rynku pozwala mu oferować duży asortyment i znajdować z łatwością artykuły w największym stopniu dostosowane do oczekiwań klientów. Nasza oferta mieści plandeki przepuszczające powietrze, jakie cechują się niską wagą i dużą wytrzymałością. Większa część naszych produktów zdobyła certyfikaty potwierdzające ich wysoką wytrzymałość na trudne warunki środowiska. Więcej na witrynie internetowej.

 • Wywóz odpadów poremontowych Poznań

  Wywóz gruzu Poznań wymaga przede wszystkim dość dużych aut, które będą w stanie zapakować tego typu ciężary. Firmy znajdujące się w Poznaniu odbierają takie nieczystości nie tylko od osób indywidualnych, ale tak samo od różnorodnych firm budowlanych oraz remontowych. Tego typu odpady Poznań wywożone są na specjalne wysypiska, zlokalizowane w odpowiednich do tego miejscach. Firmy, które zajmują się tym na co dzień niezwykle dobrze wiedzą, gdzie są w stanie bez problemu wywozić te nieczystości. Gruz Poznań może być bardzo często bez problemu wykorzystany w późniejszym terminie, między innymi do budowy obiektów, dróg bądź do zasypania różnych nierówności.

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »