• KONTROLA PALIWA - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

kontrola paliwa

 • System monitorowania pojazdów Flota-Online.pl

  Śledzenie samochodów oraz monitorowanie floty pojazdów jest teraz wyjątkowo proste dzięki systemowi Flota-Online.pl. Stworzony przez Poznańską firmę BIG-I Sp. z o.o. system umożliwia jednoczesne śledzenie wielu pojazdów i podstawowych parametrów takich jak spalanie, prędkość, położenie, czas pracy. Tym co sprawia, że system jest unikalny jest możliwość komunikowania się z kierowcą poprzez urządzenie do nawigacji. Stworzony specjalnie na potrzeby systemu program pozwala na pisanie krótkich wiadomości i wysyłanie ich na linii centrala – kierowca – centrala bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów. Możliwe jest także wyznaczanie destynacji dla kierowców. Odwiedź naszą stronę i dowiedz się więcej. Zapraszamy. Zespół Flota-Online.pl

 • Monitoring GPS

  Dzięki ulokowaniu w system monitoringu GPS, zdołamy stwierdzić, czy nasi pracownicy nie marnotrawią czasu. Zdołamy dodatkowo sprawować kontrolę bądź modernizować ich trasy, modyfikować w taki sposób, żeby pracownik zdołał zrealizować swoją pracę szybciej czy sprawniej. monitoring samochodów, to coś, z czego korzystają wszystkie poważne jednostki kurierskie i dostawcze. Pracownicy korzystają z urządzeń, tak aby przekazywać do bazy informacje na temat dostarczania paczek i przesyłek. Dzięki temu organizacja działa sprawniej i szybciej. Klienci są również zadowoleni z tego powodu, że zdołają samodzielnie monitorować i kontrolować termin doręczenia lub nadanie przesyłki. Dzięki takiemu systemowi monitorowania możemy zyskać, natomiast jak system będzie niepoprawnie stosowany przez samych pracowników, możemy wywołać kryzys wizerunkowy, jakie nie jest bezpieczny dla żadnej jednostki.

 • Zarzadzanie-paliwem.pl - Kontrola paliwa w firmie

  Kontrola paliwa w firmie nie musi być skomplikowana! Skorzystaj z terminalu paliwowego XTrack i wygodnie zarządzaj gospodarką paliwową w swoim przedsiębiorstwie.

  System XTrack umożliwia zdalny monitoring poziomu cieczy. Terminal pobiera i przesyła dane z czujników, dzięki czemu na bieżąco możesz sprawdzać zapełnienie zbiornika i planować dostawy z dowolnego miejsca.

  Dwustopniowy system autoryzacji pozwala kontrolować tankowania pracowników i wykrywać nieprawidłowości podczas pobierania przez nich paliwa. Możesz również samodzielnie nadawać odpowiednie uprawnienia dla kierowców, ustawiać limity tankowań i blokować możliwość pobierania paliwa.


  Zainwestuj w system XTrack i miej pod kontrolą gospodarkę paliwową w swojej firmie! Szczegóły oferty znajdziesz na naszej stronie internetowej.

 • m2mgroup.pl

  Firma M2MGroup to skuteczne rozwiązania w zakresie satelitarnych systemów monitoringu ochronnego zarówno personalnego, jak i pojazdów oraz przewożonego ładunku. Polecamy nadzorowanie flotą pojazdów przede wszystkim w firmach transportowych, handlowych, usługowych, a także lokalizujemy niezmotoryzowanych za pośrednictwem niewielkich nadajników GPS/GSM. Celem takich działań jest redukcja kosztów, wzrost efektywności i bezpieczeństwa w Państwa firmie. Zapraszamy do współpracy.