• KREDYT TECHNOLOGICZNY - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

kredyt technologiczny

  • Strategor - biznes plan, kredyt technologiczny

    STRATEGOR Wielkopolskie Centrum Ekspertyz Finansowych zajmuje się kompleksowym doradztwem. Nasze doświadczenie wyniosły nas na szczyty w rankingach firm doradczych na rynku. Nasze usługi obejmują sporządzanie biznes planów, strategii rozwoju przedsiębiorstw oraz sektorów publicznych, kredyty technologiczne. Nasza firma zajmuje się również uzyskaniem funduszy pomocowych oraz dofinansowań. Zapoznaj się z naszą ofertą!

  • Kredyt technologiczny

    Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy zainteresowane pozyskaniem środków w ramach działania 4.3 Kredyt technologiczny POIG. Celem działania jest wspieranie inwestycji dotyczących wdrażania nowych technologii. Instytucją odpowiedzialną za dystrybucję środków w ramach Funduszu Kredytu Technologicznego jest Bank Gospodarstwa Krajowego, który za pośrednictwem czternastu banków współpracujących planuje w roku 2010 rozdzielić pomiędzy przedsiębiorców ponad 240 milionów złotych.

  • Kredyt technologiczny

    Według danych Rządu kredyt technologiczny może być prawdziwym hitem finansowym. Kredyt technologiczny to niespotykana dotąd na Polskim rynku innowacyjna forma pozyskiwania kapitału. Kredyt technologiczny nie jest tradycyjnym kredytem inwestycyjnym dla rodzimych firm. Kredyt technologiczny daje szanse umorzenia nie małej kwoty otrzymanych pieniędzy. Kredyt technologiczny to świetny sposób na sfinansowanie naszej inwestycji. Kredyt technologiczny to bez wątpienia jedna z najbardziej atrakcyjnych form pozyskania kapitału dla firm.