• KRIOLIPOLIZA - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

kriolipoliza

 • Przełom w odchudzaniu

  Jesteśmy firmą oferującą przełomową i skuteczną metodę odchudzania. Jest to odchudzanie kriolipolizą, czyli odchudzanie za pomocą zimna. Jako, że jest to nieinwazyjna metoda pacjenci nie są narażeni na jakiekolwiek nieprzyjemności. Dodatkowo metoda ta pozwala odchudzać się bez jakiegokolwiek wysiłku. Wystarczy konsultacja i wykonanie zabiegu, który jest wyjątkowo prosty i nie wymaga jakichkolwiek poświęceń. Na naszej stronie znajdą Państwo szczegóły. Zapraszamy.

 • www.studiokobietlubicz.pl

  Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą Studia Figura Lubicz, które znajduje się w Lubiczu Górnym w województwie kujawsko-pomorskim. Nasza oferta wycelowana jest do kobiet w różnym wieku i o każdej figurze. Sporządzamy plany dietetyczne oraz plany treningowe, a również realizujemy specjalistyczne zabiegi poprawiające wygląd skóry oraz całego ciała. Unikamy schematycznych działań, do każdego zamówienia przystępujemy indywidualnie. Służymy pełnym wsparciem oraz radą na każdym etapie naszych działań. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdziecie Państwo więcej informacji na nasz temat.

 • www.casolla.pl

  Salon kosmetyczny Casolla w Poznaniu to profesjonalne zabiegi z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Zadbamy o młody wygląd skóry i sylwetkę, proponując dedykowane procedury, które poprawią atrakcyjność i samopoczucie każdej kobiety. Z nami zredukujesz zmarszczki, cellulit oraz nadmierne owłosienie. Nowoczesne technologie pozwolą zredukować blizny lub przebarwienia. u nas również zrelaksujesz się i zrewitalizujesz już po pierwszej wizycie! Polecamy modelowanie ciała Vela Shape III, lifting lub zabieg laserem frakcyjnym, mezoterapię igłową i mikroigłową, czy peeling kawitacyjny. Zapraszamy do kontaktu!

 • Endermologia Łódź


  Zastanawiasz się gdzie możesz zapisać się na serię zabiegów takich jak endermologia Łódź? Zapoznaj się z ofertą Cosinus Med - centrum medycyny estetycznej z bogatą ofertą dla kobiet i mężczyzn. Zabiegi takie jak: endermologia Łódź, depilacja laserowa czy mezoterapia bezigłowa - poznaj cennik i wolne terminy na wizytę u specjalisty lekarza medycyny estetycznej! Lista zabiegów, cennik czy opisy polecanych aktywności kosmetycznych!