• KURSY DO MATURY - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

kursy do matury

 • Centrum Edukacyjne DeSo - korepetycje, kursy, szkolenia

  Centrum Edukacyjne DeSo (województwo śląskie) oferuje korepetycje indywidualne lub grupowe ze wszystkich przedmiotów (matematyka, język polski, język angielski, język niemiecki, język francuski, język rosyjski, fizyka, chemia, biologia, historia, geografia, wiedza o społeczeństwie (wos), informatyka), a dla studentów również statystyka, ekonometria, filozofia, etyka i wiele innych. Prowadzimy również kursy przygotowujące do egzaminu maturalnego (poziom podstawowy lub rozszerzony - każdy przedmiot), a także kursy językowe, gimnazjalne, oraz kursy zawodowe i szkolenia. Zajmujemy się również tłumaczeniami pisemnymi (uwierzytelnionymi lub nieuwierzytelnionymi).
  Nasze Centrum Edukacyjne prowadzi zajęcia dla osób zamieszkałych w takich miastach jak Rybnik, Pszów, Wodzisław Śląski, Radlin, Rydułtowy, Racibórz, Jastrzębie-Zdrój, Żory oraz okolice.
  Możliwe są również zajęcia online dla osób z całej Polski.
  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

 • Kursy przygotowawcze do matury Wrocław

  Akademicki Ośrodek Kształcenia ŻAK zaprasza wszystkich maturzystów na kursy przygotowawcze do matury. Od 1997 roku zaufało nam ponad 20 tysięcy maturzystów, którzy z naszą pomocą pomyślnie zdali maturę i zdobyli indeks na wymarzoną uczelnię. Nasze kursy przygotowujące do matury odbywają się w wymiarze 60 godzin lekcyjnych z uwzględnieniem poziomu podstawowego oraz rozszerzonego. Nasze działania obejmują zasięgiem Kraków, Wrocław i Poznań. Zapraszamy na naszą stronę internetową!

 • Kursy gimnazjalne i maturalne - Polskie Centrum Edukacji

  Polskie Centrum Edukacji - Placówka Oświatowa zarejestrowana jest w Biurze Edukacji m.st. Warszawy, co oznacza, że prowadzone kursy gimnazjalne i maturalne podlegają nadzorowi Kuratorium Oświaty.
  Kursy maturalne prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli, którzy pracują również w szkołach średnich i współpracują z naszą jednostką od kilku lat.
  Uczestnictwo w kursach przygotowawczych do matury umożliwia również branie udziału w fakultatywnych wykładach i prelekcjach, na których nauczyciele omawiają sprawy problematyczne związane z egzaminem.
  Kursy przygotowawcze do matury prowadzone są na dwóch poziomach (do wyboru) - poziom podstawowy i rozszerzony.
  Kursy do matury organizowane są ze wszystkich przedmiotów maturalnych.
  Kursy gimnazjalne prowadzone są z bloku humanistycznego, matematyczno-przyrodniczego oraz języka obcego.
  Kursy gimnazjalne prowadzone są przez nauczycieli szkół gimnazjalnych i średnich.
  Kursy maturalne i gimnazjalne prowadzone są w formia wykładów i ćwiczeń.