• KWIATY - 2 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

kwiaty

 • Akces - kwiaty sztuczne, artykuły florystyczne

  Firma handlowa Akces istnieje na polskim rynku od 1990 roku. Jesteśmy jednym z największych polskich przedsiębiorstw działających w branży sztucznych kwiatów i artykułów dekoracyjnych. Zajmujemy się importem produktów z Chin oraz ich hurtową sprzedażą na terenie Polski i państw sąsiadujących. Współpracujemy głównie z giełdami kwiatowymi, hurtowniami, sklepami oraz kwiaciarniami. W naszym asortymencie znajdą Państwo kwiaty sztuczne, artykuły florystyczne i ozdoby świąteczne. Oferta firmy dostępna jest w naszym serwisie pod adresem www.fh-akces.pl

 • Kwiaty i ogród

  Przyroda, która nas okrywa zaczyna się przygotowywać do zimy. Nie idzie nie zobaczyć, iż kwiaty jesienne tj. surfinie, pelargonie, sanwitalie, aksamitki tudzież różne kwiatki, jakie uświetniałby by nasze tarasy zaczęły opadać z formy. Lecz przecież do zimy jeszcze długa droga oraz istnieje jeszcze sporo pomysłów, które sprawią ażeby nasze tarasy wyglądały niewymownie, chromatycznie oraz kwiatowo. Jeśli szczególnie interesują Cię cebulki kwiatowe warto udać się link.   Już pod końcówkę sierpnia zdołamy nabyć w sklepikach ogrodniczych astry, wrzośce, złocienie, chryzantemy, wrzosy, jakie posadzone w skrzynkach balkonowych będą wzbogacały nasze balkony, aż do pierwszych chłodnych dni. Po sprawunku najpoprawniej od razu przesadzić rośliny do pojemnika z ziemią, bo próchnica która, znajduje się w ciasnych wykonanych z plastiku doniczkach, które nabyliśmy razem z kwiatkami szybko przesycha. Kwiatki jesienne będą się zgrabnie przedstawiały w skrzynkach balkonowych aż do temperatury ok. 0 stopni, później zaczną umierać. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o cebulkach kwiatów|Jeśl chcesz poznać tajniki uprawy kwiatów, przejdź pod ten adres. Jeżeli zdecydujemy się na wrzośce lub wrzosy to pamiętajmy, że uwielbiają one trochę kwaśną ziemię i powinno się przemieszać ją ze drobną korą. Gdy temperatura opadnie nawet poniżej 0 stopni to suche Wrzosy oraz Wrzośce będą w dalszym ciągu dobrze przedstawiały się w skrzynce balkonowej. Jeżeli zadecydujemy się na nestory to jest przeważająca okazja na to, iż przecierpią zimę oraz będą urozmaicały balkon nawet wczesną wiosenką. Trzeba je raptem opatulić tudzież osłonić od zimowego wiatru. Uprzednio jednakże wykonamy szablonową mieszankę jesienną na naszym tarasie, to na początku września powinno się skrócić sadzonki pelargonii, surfinii, uczepu, werbeny oraz fuksji. Z roku na dwanaście miesięcy co chwila nagminniej sieje się cebulki kwiatowe do skrzynek balkonowych.   Kwiaty przedstawiają się niesłychanie majestatycznie, zaś po przekwitnięciu można je przemieścić, wsadzając w to miejsce inne kwiaty bylinowe czy też jednoletnie. W sierpniu zdołamy się pokusić o wbicie do skrzynek balkonowych cebulek zimowitów, jakie zakwitną na początku miesiąca września. Zimowity nazywane również kwiatami jesiennymi krokusa kwitną od czasu do czasu aż do października.

 • Gdańsk Jak Malowany - Katarzyna Szafrańska

  Galeria prac Katarzyny Szafrańskiej. Kasia jest absolwentką gdyńskiego Liceum Plastycznego. Od ponad dwudziestu lat specjalizuje się w malowaniu obrazów olejnych i akrylowych na płótnie i desce. Współpracowała z wieloma firmami (m.in. z firmą Trefl). Do głównych tematów prac należy zaliczyć gdańską starówkę, pejzaże, kwiaty. Jednak ulubioną tematyką są zwierzęta - w szczególności psy i koty. Jeśli chcesz uwiecznić swojego pupilka, wystarczy, że prześlesz jego zdjęcie.

 • Kwiaty Ogrodowe

  Rośliny ogrodowe to nie tylko pielęgnacja roślin, lecz dodatkowo zainteresowanie ogromnej ilości osób na globie. Na stronie odnajdziesz bardzo dużo praktycznych artykułów na temat kwiatów. Ponadto często odświeżane teksty sprawiają, iż witryna ma coraz więcej czytelników. Polecam wszystkim ogrodnikom oraz zapaleńcom kwiatków oraz roślinności ogrodniczej, a także tym, którzy mają zamiar się dopiero za to zabrać.

 • Kwiaty ogrodowe

  Cebule.pl to internetowy sklep zajmujący się sprzedażą cebulek kwiatowych i roślin ogrodowych. Cebule.pl oferuje Państwu piękno dla Twojego ogrodu. W sprzedaży znajdują się kwiaty, byliny, cebule,rośliny cebulowe, rośliny ogrodowe, kwiaty ogrodowe, kwiaty cebulowe, cebule kwiatowe, cebulki kwiatowe, rośliny ogrodowe. Jeśli chodzi o gatunki proponowanych roślin, to w ofercie sklepu Cebule. pl znajdują się amarylisy, cebulica, czosnki, frezje, hiacynty, irysy, jaskier, krokusy, lilie, narcyzy, przebiśniegi, psiząb, puszkinia, szachownice, szafirki, tulipany, zawilec, zimowity, śnieżniki. Cebule.pl zawsze oferuje korzystne ceny i promocje. W ofercie znajdują się także nawozy, upominki w postaci bonów podarunkowych w wysokości 20, 50, 100 i 200 zł, kwiatów w puszcze: krokus, hiacynt, tulipan, szafirek, narcyz, choina oraz kompozycje kwiatowe, gatunki unikatowe, mixy, zestawy i megapaki. koniecznie skontaktuj się z nami, zapoznaj z naszą ofertą i sprawdź, jakie mamy aktualnie promocje! Cebule.pl to lider w sprzedaży roślin ogrodowych i cebul kwiatowych.

« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · następna strona »