• LITANIA - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

litania

  • Modlitwa teksty

    Na stronie znajdziesz teksty modlitw: modlitwy codzienne, litanie, różaniec (jak odmawiać) oraz teksty modlitw w intencjach, modlitwy do Świętych i modlitwy znanych ludzi. Przykładowe zamieszczane teksty: modlitwa do Matki Bożej, modlitwa do Anioła Stróża, modlitwa do Ducha Świętego, modlitwa do Pana Jezusa, modlitwa o dzieci, modlitwa do Świętego Ojca Pio.
    Odkryj moc modlitwy. Odszukaj teksty najważniejszych modlitw w jednym miejscu. Modlitwa pomaga wyciszyć się, zwolnić na moment tempo, zebrać swoje siły, daje wytchnienie, a także umożliwia kontakt człowieka z Bogiem. Modlitwa ofiaruje człowiekowi wsparcie i warto z niej korzystać

  • Zbiór modlitw katolickich, msza trydencka oraz katechizm KK

    Strona zawiera szereg modlitw ujętych w kategorie litanie, nowenny, koronki. Jest również nowenna pompejańska, jak odmawiać różaniec, droga krzyżowa, gorzkie żale. na stronie znajdziesz także filmy katolickie, artykuły katolickie, opis sakramentów świętych. Pod modlitwami można dodawać własne komentarze oraz można zostawić na stronie świadectwo swojego poszukiwania Boga. Modlitwy maryjne, modlitwy do trójcy świętej i modlitwy do Ducha Świętego. Cały dział poświęcony Bożemu miłosierdziu.