• LUBIN - 5 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

Lubin

 • termodach.pl

  Membrany dachowe, dachy płaskie oferuje firma termoDach - Paweł Kozioł z miejscowości Wisznia Mała. Do wykonywanych pokryć dachowych wykorzystujemy wyłącznie najlepsze materiały od sprawdzonych dostawców z gwarancją wieloletniej żywotności. Zapewniamy doradztwo i indywidualne rozwiązanie z membran dachowych, korzystne finansowo, a zarazem trwałe. Ponadto oferujemy także liczne usługi w zakresie serwisu dachów. Zapraszamy do kontaktu.

 • www.ortodontalegnica.com

  Mamy przyjemność zaprezentować Państwu gabinet ortodontyczny z Legnicy, w którym przyjmuje lekarz Jacek Zboch. Nasza działalność polega na leczeniu wad zgryzu u dzieci i osób dorosłych. Wyróżnia nas profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego Klienta. Po przeprowadzonej diagnozie, proponujemy najlepszy sposób leczenia, dysponujemy nowoczesnymi aparatami stałymi oraz ruchomymi. Zajmujemy się także świadczeniem usług związanych z kosmetyką zębów. Gabinet został urządzony w ten sposób, aby każdy czuł się w nim komfortowo. Z pełną ofertą naszego Gabinetu mogą zapoznać się Państwo za pośrednictwem strony internetowej.

 • korona-odpady.pl

  W Kamieńcu Wrocławskim mieści się siedziba firmy KORONA S.C.. Jesteśmy profesjonalnym przedsiębiorstwem zajmującym się odbiorem, transportem jak i utylizacją odpadów. Zagospodarowujemy także surowce wtórne jak makulatura, folia, drewno czy metal. Dysponujemy specjalistycznymi, odpowiednio przystosowanymi pojazdami a także pojemnikami oraz kontenerami na odpadki. Możemy też wykonać czyszczenie separatorów substancji ropopochodnych, tłuszczu oraz skrobi. Posiadamy niezbędne uprawnienia do odbioru odpadków. Żeby dowiedzieć się więcej o ofercie lub skontaktować z nami, wystarczy zajrzeć na stronę internetową firmy.

 • www.meblerobko.pl

  Z dużą przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy Meble Robko. Nasza siedziba znajduje się w Twardogórze w województwie dolnośląskim a działalność prowadzimy już od 1995 roku. Jesteśmy profesjonalnym zakładem specjalizującym się w produkcji mebli na wymiar. Proponujemy wykonanie mebli do kuchni, łazienki, sypialni, biura, pokoju, młodzieżowych, szaf, garderoby jak również zabudowy poddaszy. Wykonujemy też projekt, wycenę, pomiar, transportujemy i montujemy meble i zapewniamy fachowy serwis. Proponujemy terminowość i korzystne ceny. Na stronie internetowej umieściliśmy więcej informacji o ofercie.

 • www.uslugipogrzebowe.lubin.pl całodobowe

  Jest nam bardzo miło móc zaprezentować Państwu ofertę Domu Pogrzebowego FENIX. Nasza siedziba znajduje się w Lubinie a działalność w branży prowadzimy już od 1997 roku. Zajmujemy się krajowym i międzynarodowym transportem zmarłych, organizacją pochówków a także kremacjami. Można nam także zlecić wykonanie nagrobku i trumny a co więcej zajmujemy się sprzedażą odzieży żałobnej damskiej i męskiej. Pomagamy w załatwieniu formalności i umożliwiamy rozliczenia bezgotówkowe. Gwarantujemy profesjonalizm na każdym etapie współpracy. Po więcej informacji wystarczy wejść na naszą stronę internetową.

« poprzednia strona · 5