• ŁUSKA - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

łuska

 • Łuszczyca skóry

  Łuszczyca jest nieuleczalną chorobą skóry o podłożu immunologicznym. Wiele osób sądzi, że jest zaraźliwa. Niestety jest to błędne przekonanie. Choroba ta jest genetyczna i w żaden sposób nie można się nią zarazić. Niniejszy serwis tematyczny powstał z myślą o osobach cierpiących na tą problematyczną chorobę. W serwisie można znaleźć informacje o istocie łuszczycy, jej rodzajach, objawach czy metodach leczenia. Wśród metod leczenia najczęściej stosowane jest leczenie zewnętrzne (dziegcie, sterydy, cygnolina). Dodatkowo w portalu zawarto opisy oraz opinie na temat leków i preparatów wspomagających leczenie łuszczycy. Każdy może wyrazić swoją opinię na temat danych specyfików. Ponadto część serwisu poświęcono chorobie współistniejącej, którą jest łuszczycowe zapalenie stawów - często osoby chore na łuszczycę zapadają także na tą chorobę.

 • Made by Nature - poduszki z łuską gryki, ziołami i olejkami eterycznymi

  Firma Made by Nature prowadzi sprzedaż własnej produkcji poduszek, poduszek ozdobnych, wałków, siedzisk, materaców wypełnianych łuskami gryki lub gorczycą, z opcjonalnym dodatkiem ziół (np. lawenda) czy olejków aromaterapeutycznych. Stosujemy wyłącznie naturalne materiały produkcji polskiej. Wyroby projektowane są przez mgr fizjoterapii i optymalizowane pod kątem właściwości zdrowotnych. Do wyrobów, jako dodatki, mogą być stosowane olejki eteryczne, lub ich mieszanki przygotowywane przez wykwalifikowaną aromaterapeutkę. Na wyrobach istnieje możliwość umieszczenia haftu maszynowego.
  Realizujemy także wyroby na zamówienie.

 • P.H.U. ADAM Wyroby Ortopedyczne

  Nasza firma zajmuje się produkcją wyrobów ortopedycznych na indywidualne zamówienie klienta. Wieloletnie doświadczenie gwarantuje wysoką jakość wykonywanych przez nas produktów. Zapewniamy fachową pomoc w dobrze artykułów ortopedycznych. Wszystkie nasze produkty są wykonane ręcznie. Wykonujemy wkładki ortopedyczne, łuski, szyny gorsety, poduszki Frejka i inne. Nasze wyroby posiadają wpis do Urzędu Rejestracji Wyrobów Medycznych.