• LUSTRA DO ŁAZIENKI - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

lustra do łazienki

 • ZAKŁAD SZKLARSKI PIETROWSKI HANNA BEKISZ lustra Rumia

  Zapraszamy do współpracy z Zakładem Szklarskim „Pietrowski” Hanna Bekisz, który to oferuje szereg rozwiązań związanych z użyciem szkła oraz luster. W naszej ofercie znajduje się szkło optiwhite, szkło hartowane, kominkowe, termoizolacyjne, przydymione, refleksyjne tudzież wiele innych. Do tego oferujemy także okazały asortyment luster, a wyszczególnić tu powinno się lustra fazowane, łazienkowe, lustra weneckie, lustra kolorowe, i także lustra podświetlane tudzież lustra do szaf. Jesteśmy bardzo elastyczni i otwarci na Państwa propozycje, podejmiemy się realizacji najtrudniejszych zleceń, jako że dysponujemy wszystkimi środkami ku temu, i też współpracujemy z najlepszymi architektami, którzy znakomicie wywiążą się z powierzonego zadania. Wszystkie usługi świadczymy na najwyższym poziomie, a także priorytetem jest terminowość realizacji zleceń. Powinno się dodać, iż jesteśmy członkami projektu Rzetelna Firma, co buduje naszą wiarygodność w oczach obecnych oraz przyszłych klientów. Więcej o nas na stronie internetowej:

 • Sonpol - sklep internetowy z lustrami dekoracyjnymi

  Lustro, lustra w naszej ofercie sklepu internetowego do wnętrza komercyjnych, jak i użyteczności publicznej.
  Duża gama luster dekoracyjnych o różnej wielkości, czy kształtu. Lustro w ramie dekoracyjnej, czyli lustra w ramie lustrzanej, lustra w ramie drewnianej, czy lustra prowansalskie.
  Lustra, czyli lustro można podzielić na kolor. Lustro w kolorze czarnym, białym, kremowym, złotym, srebrnym, czy lustro lustrzane.
  Lustro dekoracyjne czarne, złote, srebrne są w ramie drewnianej. Lustra tego typu są w ramach rzeźbionych.
  Lustra dzielimy na kształt, czyli lustra dekoracyjne prostokątne, kwadratowe, czy okrągłe.
  Nasze lustra są importowane i wykonane z najwyższej jakości materiału. Lustra posiadają gwarancje producenta.
  Sklep internetowy z lustrami Warszawa posiada drugi oddział w Trzciance obok Piły.