• MALOWANIE - 7 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

malowanie

 • Malowanie agregatem, prace na wysokościach Śląsk

  Techniki alpinistyczne są wykorzystywane do prac na wysokościach. Nasze usługi to segment przemysłowy, budowlany, rekreacyjny i interwencyjny. Stawiamy na skuteczność i dynamikę w naszym rozwojowym zespole. Zapraszamy do stałej współpracy, dogodne terminy realizacji zleceń, przystosowanie naszej firmy do każdych warunków co gwarantuje bardzo wysoką jakość. Na naszej strony znajdą Państwo opis naszej firmy a także zakres usług.

 • Farby Benjamin Moore

  Farby Benjamin Moore to farby do ścian najwyższej jakości. Dzięki farbom Benjamin Moore każde wnętrze staje się naprawdę wyjątkowe. Znajdziesz w naszej ofercie farby o unikalnych i wyjątkowych kolorach, które zachwycą każdego. Na naszej stronie znajduje się również wiele informacji dotyczących aspektów związanych z malowaniem wnętrz. Główne atuty naszych produktów to ich wysoka trwałość oraz wydajność jak i szeroki wachlarz kolorystyczny.

 • Damian Sałata Modern-BUD

  Wykonujemy prace związane z wykończeniem remontem i adaptacją wnętrz. Świadczymy usługi remontowe i budowlane dla firm oraz osób prywatnych! Przyjmujemy wszelkie zlecenie remontowo wykończeniowe. Profesjonalnie i dokładnie remontujemy, odnawiamy, prowadzimy przebudowy wszelkich pomieszczeń w twojej firmie! Zajmujemy się logistyką remontową, dostawą towarów oraz wywozem odpadków. Ekologiczne usuwanie śmieci. Teraz nie musisz szukać fachowców od różnych prac. Realizujemy praktycznie wszelkie usługi remontowe i budowlane. Przyjmujemy nietypowe zlecenia i trudne wyzwania remontowe. Zapoznaj się z naszą ofertą. Czekamy na twój telefon.

 • Fast Clean Flat

  Fast Clean Flat to firma wyspecjalizowana w usługach remontowych takich jak gipsowanie, malowanie natryskowe oraz robienie gładzi. Głównym obszarem wykonywania działalności jest miasto Lublin oraz pobliskie miasta. Firma do malowania wykorzystuje agregaty hydrodynamiczne. Malowanie tą metodą polega na sprężeniu farby w pompie a później tłoczeniu jej z dużą mocą przez odpowiednią dyszę. Metoda ta charakteryzuje się dużą wydajnością. Cennik malowania natryskowego a także innych usług można znaleźć na stronie internetowej. W serwisie internetowym przedsiębiorstwa znajdują się również bardzo interesujące filmiki pokazujące zasadę działania posiadanych przez firmę urządzeń.

 • Malarz Warszawa usługi malarskie 7 dni w tygodniu

  Usługi malarskie na terenie Warszawy i okolic. Szybko, sprawnie i niedrogo. Liczne promocje na malowanie mieszkań i domów. Posiadamy zniżki w sklepach Flugger. Malujemy również w nocy 7 dni w tygodniu. Wycena u klienta gratis. Wykonujemy również gładzie, kładziemy panele podłogowe.
  nasz cennik:Gruntowanie ( ścian i sufitów) środkiem uni grunt 1,5zł/m2
  Malowanie dwukrotne ścian-kolor i sufitów- biel 8 zł/m2
  Malowanie dwukrotne ścian i sufitów w jednym kolorze 7 zł/m2
  Drobne reperacje ścian i sufitów do uzgodnienia
  Podwieszane sufity do uzgodnienia
  Malowanie drzwi 1 para 100zł
  Malowanie okien 50zł/m2
  Malowanie grzejników 7zł / żeberko
  Układanie paneli podłogowych 25zł/m2
  Listwy wykończeniowe przypodłogowe (montaż) 8zł mb
  Montaż/demontaż karniszy 30 zł sztuka
  Zrywanie tapet 15zł/m2
  Instalacja oświetlenia 40zł

 • Artysta amator

  Czy w Polsce mamy dużo artystów amatorów w wieku od lat 3 do 100 ?. Na Nasze strony zapraszamy uczniów szkół, pensjonariuszy szpitali, zakładów psychiatrycznych, hospicjów, domów starców czy więzień. Staramy się pokazywać tutaj prace z działalności każdego regionalnego klubu, domu kultury i osiągnięć.jego wychowanków. Gdy potrafisz malować, rzeźbić, uprawiasz sport, tańczysz, interesujesz się astronomią czy geografią, nauką i techniką lub muzyką to tutaj jest Twoje miejsce na pokazanie swoich umiejętności. Ostatnio dużo pracowaliśmy przy technice gdzie używa się farb akrylowych. Malarstwo akrylowe jest troszkę inne niż malarstwo olejne, jest jednak łatwiejszą techniką malarstwa niż akwarele czy gwasz.Farby akrylowe występują zarówno w postaci zawiesin umożliwiających malowanie na papierze. Zbliżone są do akwareli i gwaszu jak również można je rozpuszczać w rozpuszczalnikach organicznych i uzyskiwać farby zbliżone charakterem do farb olejnych. Farby akrylowe dostępne są także w puszkach ze sprayem Te i inne informację na stronach Art amator.

 • Lakiernia Proszkowa - PERFECT

  Oferujemy usługi piaskowania i malowania proszkowego: części samochodowych, sprzętu agd, bram, ogrodzeń, art. metalowych itp.

  Unikalna metoda, zastosowana przy lakierowaniu proszkowym daje lepsze parametry jednolitości powłoki, bez zacieków, zadr lub pęcherzyki.

  Wykończenie niezwykle odporne, trwałą powłoką, co zwiększa wartość wszystkich towarów powszechnego użytku, do których zostało ono stosowane.

 • “Sztuk, sztuk” Pracownia plastyczno- dekoratorska Marta Szafrańska

  Jesteśmy pracownią plastyczno - dekoratorską, która pomoże Ci zrealizować marzenia o indywidualnym wnętrzu. Naszą pasją jest malarstwo. Naszym atutem - nasz talent i nieograniczona wyobraźnia, poparte wykształceniem oraz wieloletnim doświadczeniem.

  Naszym celem - satysfakcja naszych klientów, dlatego każdy projekt tworzymy uważnie wsłuchując się w Twoje potrzeby. Jeśli pragniesz oryginalnych wnętrz z charakterem, nudzi Cię sztampa, pragniesz się wyróżnić i upiększać swoje otoczenie - jesteśmy ludźmi których szukasz.

 • Remonty SJ

  Istnieje wiele stereotypów na temat robotników. Myślisz, że mówią one wiele prawdy o branży? Widocznie nie spotkałeś jeszcze naszej firmy. W firmie Remonty SJ oferujemy tylko wysokiej jakości usługi remontowe. Używamy wysokiej klasy materiałów i sprzętu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży i wielu zadowolonych stałych klientów. Jako jedna z niewielu firm potrafimy dotrzymać terminów, przy czym jakość wykonania jest bardzo wysoka. Dbamy o zadowolenie klienta, a także ciągły rozwój, jeśli chodzi o nowinki z naszej branży.

 • Remonty mieszkań Radom

  Firma remontowa Pixel od wielu lat zajmuje się remontowaniem mieszkań i lokali na rynku aglomeracji świętokrzyskiej. Oferowane przez nas zakres usług jest bardzo szeroki, zajmujemy się miedzy innymi malowaniem ścian i nakładaniem różnych struktur np. malowanie natryskowe, zabudową i budową ścian działowych, montażem drzwi oraz układaniem podłogi z paneli, pracami instalacyjnymi, elektrycznymi i hydraulicznymi oraz wykonujemy sufity podwieszane. Umawiamy się również z naszymi klientami na prace remontowe domów pod klucz. Zlecone remonty mieszkań wykonujemy w terminie wcześniej ustalonym z właścicielem, a wcześniej wykonujemy gratisowe wyceny planowanego remontu. Nasza ekipa często bierze udział w szkoleniach, na których poznajemy najnowsze techniki w dziedzinie remontowej.

« poprzednia strona · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · następna strona »