• MARKET - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

market

 • Gazetki sklepów i marketów, Reklamowe i Promocyjne

  W serwisie znajdują się gazetki sklepów i marketów, reklamowe i promocyjne sieci handlowych - strona z promocjami. StronazPromocjami.pl - strona na której można odnaleźć wiele interesujących promocji z między innymi: sklepów, marketów i hipermarketów. Na stronie zgromadzone są linki do tychże sklepów, i prowadzą one do gazetek reklamowych, w których można odnaleźć dla siebie wiele interesujących promocji. Zawartość strony jest odpowiednio i wygodnie podzielona na kategorie tak, że nikt nie będzie miał problemu na odnalezienie interesujących dla siebie działów. Na zawartość strony składają się te przedsiębiorstwa, które w naszym kraju mają najwięcej lokalizacji własnych oddziałów w naszym kraju. Promocje zgromadzone w jednym miejscu, dają swobodną możliwość wyboru z wielu artykułów po atrakcyjnych cenach. Ponad 60 pozycji: sklepów, marketów itd. pozwoli każdemu odnaleźć dla siebie interesującą promocję.

 • Farby

  Jeśli szukasz dobrego sklepu z materiałami do remontu, czy też budowy, a także wyposażeniem wnętrz, wybierz Castoramę. Pracujemy w oparciu o najwyższe standardy, zapewniając Ci dostęp do szerokiej gamy produktów do budowania, remontowania oraz dekorowania, dbając o korzystną cenę oraz najwyższą jakość. W naszym sklepie profesjonalni doradcy pomogą Ci znaleźć najlepsze rozwiązania bez większych problemów. Sprawdź to już dzisiaj!

 • Bartycka24 - Jesteśmy dla Ciebie

  Masz szansę na dobranie takiego designu, jaki zawsze Ci się marzył, a inspiracje czają się na każdym kroku. Obudź w sobie hobbystycznego architekta wnętrz i samodzielnie dobierz najbardziej gustowne i eleganckie akcesoria do domu - bez znaczenia, czy to duży apartament, czy mała kawalerka. Centrum wyposażenia wnętrz pomoże ci urządzić idealne mieszkanie.
  Wyposażanie wnętrz to sztuka. Dlatego jeśli chcemy wyposażyć swoje wnętrze w profesjonalny sposób warto kupić akcesoria do domu w sprawdzonym miejscu.
  Centrum wyposażenia wnętrz to idealna alternatywa, dla popularnych sklepów, które proponują gadżety do wnętrz.

 • Badania ankietowe – najnowsze rozwiązania

  Zachęcamy do zapoznania się z treścią naszego portalu prezentującego ofertę badań i analizy rynku. Działamy w branży badań marketingowych już pełne 12 lat, a na naszym koncie znajduje się już ponad 1000 realizacji projektów dla różnych klientów.

  Stosujemy zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne techniki badawcze, jednak idziemy w kierunku korzystania z najnowszych wynalazków technologii IT. Badania ankietowe realizujemy w związku z tym posiłkując się w tym celu elektroniczną aplikacją na smartfonach lub tabletach. Poza tym prowadzimy badania UX, które mają na cele zweryfikowanie, jak faktyczni użytkownicy portali internetowych lub intranetowych oceniają ich użyteczność. Badamy m..in. warstwę graficzną portali, łatwość poruszanie się po stronie, a także poziom spełnienia kryteriów responsywności oraz intuicyjności.

  Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z treścią naszej oferty na stronie www.badania-rynku.com.pl. Mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mieli możliwość podjęcia owocnej współpracy.

 • Savia

  Savia jest sklepem, który pamiętasz jako miejsce ze świeżymi produktami. Obecnie przekształciliśmy się w Tesco i stawiamy na jeszcze wyższą jakość. Znajdziesz tu swoje ulubione produkty, z których przyrządzisz pyszne dania. Na naszej stronie znajdziesz wiele kulinarnych inspiracji, przepisów na ciekawe potrawy na każdą okazję - święta, imprezy i na co dzień. Zapraszamy wszystkich dotychczasowych i przyszłych klientów do najbliższych marketów.

 • Zakład Budownictwa Ogólnego IZOL-BUD Market Mrówka

  Firma Izol-bud powstała w 1993 roku. Zakres działalności firmy obejmował ocieplenia budynków stąd też wywodzi się nazwa naszej firmy.

  W miarę rozwoju firma przechodziła różne zmiany odnoście zakresu prowadzonych prac oraz wykonywanej działalności. W roku 1997 zajęliśmy się sprzedażą drobnych materiałów budowlanych i instalacyjnych. Po dwóch latach zmieniliśmy lokalizację firmy. Przenieśliśmy się na dużo większy plac z dobrze rozbudowanym zapleczem magazynowym. Rok 2003 był przełomem dla naszej firmy. Zasililiśmy szeregi akcjonariuszy przystępując do Gupy polskich Składów Budowlanych. Rok 2010 był rokiem, który wielkimi literami zapisze się w historii firmy. Otworzyliśmy Market Budowlany MRÓWKA!!!

  Przez okres, w którym firma rozwijała działalność handlową nadal zajmowaliśmy się pracami budowlanymi oraz wykończeniowymi. Wybudowaliśmy od podstaw kilka budynków mieszkalnych, rozbudowaliśmy Bank Spółdzielczy we Mszczonowie, przeprowadzaliśmy remonty generalne w różnych oddziałach i filiach Banku Spółdzielczego m.in. w Błędowie, Sadkowicach, Brwinowie. Wykonywaliśmy remonty salonów meblowych w łodzi oraz Pabianicach. Czynnie uczestniczyliśmy jako jeden z głównych podwykonawców oraz dostawców materiałów budowlanych w rozbudowie hotelu OSSA pod Rawą Mazowiecką.

 • Lighting Market sklep z oświetleniem LED

  Sklep z oświetleniem LED to alternatywa dla tradycyjnego i energochłonnego oświetlenia. W sklepie Lighting Market kupisz wysokiej jakości produkty w technologii LED spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Oferowane żarówki LED dostępne są na wszystkich trzonkach, wobec czego nie będziesz miał problemu z doborem oświetlenia do domu. Kupisz tutaj również taśmy LED, które są bardzo elastyczne i pomogą ciekawie zaaranżować twoje wnętrze. Nie zwlekaj wymień stare oświetlenie na nowe energooszczędne LED.

 • Freshmarket

  Żabka Polska sp. z o.o. jest marką znajdującą się na pozycji lidera wśród wygodnych sklepów osiedlowych typu convenience licząc ponad 2,5 tys. placówek sprzedaży detalicznej w całym kraju. Nieustannie przyłączają się nowi ajenci Żabki chcący również posiadać własny sklep. Jak zapowiada Jacek Spychała, Dyrektor Marketingu i PR - zarówno Żabka, jak i sieć Freshmarket w najbliższym czasie podwoją liczbę punktów sprzedażowych. Jeśli byłbyś zainteresowany współpracą, Żabka zaprasza na swoją witrynę internetową, gdzie znajdziesz wszystkie potrzeb informacje.

 • Kasy Fiskalne, Drukarki, Czytniki, Programy dla firm sklepów

  Oferujemy systemy kasowe oraz systemy automatycznej identyfikacji oparte na kodach kreskowych. Sprzedaż kas fiskalnych i oprogramowania dla firm.Nasz sklep zajmuje się sprzedażą urządzeń i oprogramowania dla firm i sklepów. Dla sklepów proponujemy szeroki wybór kas fiskalnych, drukarek fiskalnych, drukarki etykiet, czytniki kodów kreskowych oraz wagi. Posiadamy także w sprzedaży oprogramowanie do prowadzenia firmy producentów SAGE, Insert, Enova oraz dla sklepów PC-Market i PC-POS. Aby każdy klient był bezpieczny w sieci mamy ofertę zabezpieczeń sieci i antywirusów.

 • Delikatesy Ekologiczne DrPelc.pl

  Chcesz jeść zdrowo i ekologicznie? Szukasz produktów EKO? Zajrzyj już teraz do oferty sklepu DrPelc.pl. W ofercie znajdą Państwo między innymi: algi, produkty do sushi, mąki z całego świata, płatki drożdżowe, płatki śniadaniowe oraz wiele więcej. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala zaoferować Państwu produkty z najwyższej półki w jak najniższych cenach. Prócz bardzo dużej bazy produktów, zapraszamy do zapoznania się z naszą bazą wiedzy na temat produktów eko, znajdą tam Państwo wiele zastosowań naszych produktów.

1 · 2 · następna strona »