• MASA MIĘŚNIOWA - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

masa mięśniowa

 • Wagi Fitness - zawsze piękna sylwetka

  Wagi Fitness, analizatory masy ciała Przy odchudzaniu się lub powrocie do dobrej formy potrzebna jest cierpliwość - łatwiej o nią gdy wiemy, że droga, którą wybraliśmy jest słuszna.Analizatory masy ciała dostarczają informacji które pozwolą Ci uniknąć najczęstszych błędów popełnianych przy odchudzaniu:
  utraty masy mięśniowej zamiast tłuszczu (zła dieta)
  zbyt szybkiej rezygnacji z dobrze dobranej diety, bo waga nie zmienia się, a nie widzimy, że korzystnie zmieniają się proporcje tłuszczu i mięśni, odwodnienia

  W naszej ofercie znajdziesz:nowoczesne wagi łazienkowe,
  analizatory masy ciała - dzięki którym zawsze będziesz wiedział(a) że Twoje wysiłki przynoszą dobry skutek,
  wagi dla niemowląt,
  wagi fitness,
  wagi medyczne.

 • Nasztrening.pl - budowanie masy mięśniowej, siły i rzeźby mięśni

  nasztrening.pl - strona o tematyce sportowej omawiająca szczegółowo jak trenować. Znajdziesz tu informacje dotyczące treningu na zdobywanie masy mięśniowej, siły i rzeźby mięśni oraz zasady prawidłowego odżywiania, odchudzania i przykłady właściwie skomponowanej diety. Porady treningowe dla kobiet i mężczyzn,początkujących i zaawansowanych. Wyczerpujące informacje dotyczące diet,a także program obliczający wartość odżywczą planowanej diety i jej koszt.

 • FitRepublic.pl - fitness i zdrowe żywienie

  Odwiedź portal FitRepublic.pl jest to idealne miejsce dla każdego entuzjasty sportu. Codzienne publikowane są aktualności ze świata sportu i liczne artykuły o tematyce: diety na masę mięśniową i redukcję tkanki tłuszczowej, skuteczne treningi, odzież sportowa, sprzęt elektroniczny dla sportowców i wiele porad, zarówno dla początkujących jak i dla zaawansowanych. Zdobądź z nami swoją wymarzoną formę! Dołącz do rodziny FitRepublic.pl!

 • Moja dieta na masę

  Czy tycie jest pożądane? Niektórzy się pewnie uśmiechną i powiedzą, że bycie chudym oznacza komfort. W niektórych przypadkach większa masa zapewnia zdrowie, pewność siebie, lepszy wizerunek. Wystarczy wyobrazić sobie przez chwilę człowieka, który boryka się z problemem wystających żeber, aby docenić propozycję dieta na masę. Osoby angażujące się w ten aspekt budowania jadłospisu pragną najczęściej zwiększyć gabaryty w celu poprawienia zdolności treningowych, a ostatecznie siły, wyzwolić piękną rzeźbę. Nie da się tego osiągnąć bez zrozumienia kwestii jak szybko przytyć. Masę komponujesz poprzez dostarczanie organizmowi regularnych dawek zróżnicowanych pokarmów ze szczególnym uwzględnieniem białek i węglowodanów. Nie rezygnuj z tłuszczy. Postaw na ryby, banany, galaretki. Odstaw za to batony, niezdrowe chipsy. Dieta na masę jest dość trudna, bo osoba szczupła musi przyzwyczaić się do sporych ilości jedzenia. Warto dopasować do jadłospisu właściwie cały plan dnia. Przykładowa dieta na przytycie znajduje się na stronie internetowej, gdzie znajdziesz mnóstwo dodatkowych propozycji zawartych w tym właśnie temacie.