• MEBLE ANTYKI - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

meble antyki

 • Antyki

  Dla wysublimowanych zbieraczy antyków jest ważna głównie historia przedmiotu i jego design. Nie łatwo wypatrzyć antykwariat, gdzie ekspedient będzie umiał zdać relację o starej porcelanie Rosenthal, stoliku biedermeier czy starym drewnianym krześle. A przecież każdy z tych antyków posiada swoją tajemnicę i opowieść. Unaocznienie jej spowoduje, że wyszperany przez nas antyk zobaczymy w całkowicie odmiennym świetle! Prawdopodobnie nieco marzycielskim ale jakże urokliwym. W epoce masowej produkcji oraz wielkiej konsumpcji bardzo trudno o coś niekopiowalnego oraz niespotykanego. W takich czasach posiadanie antyków to niemal zdarzenie tak niespotykane jak huragan nad stolicą.

 • Antyki

  Antykwariat z antykami oferuje w niepowtarzalnym obszarze antyków między innymi piękne stylowe stare, malarstwo, a także przedmioty dekoracyjne dla kolekcjonerów i hobbystów. Wortal antyki zajmuje się sprzedażą, skupem i renowacją starych przedmiotów. Posiada także sprzedaż komisową powyżej wymienionych antyków. Współpracuje z zawodowymi konserwatorami sztuki. Specjalną ofertą jest specjalizacja w wycenianiu antyków, dodatkowo znajdowanie na zamówienie klasycznych przedmiotów renomowanych mistrzów jak Rosenthal, Biedermeier w stylu barokowym i klasycznym. W wyjątkowym świecie, dla którego znacząca jest oryginalność i stylowa jakość koncentrujemy się na wyselekcjonowanej sprzedaży pojedynczych egzemplarzy a nie na masowym handlu sztuką. Dlatego liczba sreber nie jest ogromna, ale dlatego oryginalna.

 • KUDELSKI - meble Antyki Kraków - Art Deco

  Prezentowane przez KUDELSKI-Antyki polskie meble art deco należą do wielkich dzieł polskiej sztuki użytkowej dwudziestolecia międzywojennego. Bogata oferta luksusowych mebli dla osób inwestujących w dzieła sztuki dawnej. Oferujemy meble z lat 20 i 30 najznakomitszych polskich i europejskich wytwórni. Aktualnie w firmie posiadamy dwa arcydzieła polskiego meblarstwa. Tylko u nas eksponaty Warsztatów Wiedeńskich i Krakowskich oraz meble ŁAD. dowiedz się więcej o meblach muzealnej klasy odwiedzając KUDELSKI-Dzieła Sztuki i Antyki.

 • Meblelandowski.pl

  Zajmujemy się bezpośrednim importem mebli z zachodu. Na rynku firma istnieje od 1990 roku. Oferujemy duże zróżnicowanie towaru, konkurencyjne ceny oraz atrakcyjne rabaty. Cena każdego produktu podlega negocjacji, dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie. Dzięki wysokiej jakości towaru cieszymy się dużym szacunkiem lokalnego środowiska. Meble, które oferujemy mogą pomóc Państwu niedrogim kosztem umeblować całe mieszkanie. Serdecznie zapraszam do zapoznaia się z naszą ofertą. Oprócz strony internetowej prowadzimy także sklep meblowy w Chojnicach na ulicy Towarowej 25 (była Centrala Nasienna). Zachęcamy Państwa aby w miarę możliwości odwiedzali nas Państwo osobiście. Zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę. Zawsze doradzamy w wyborze mebli zgodnych z Państwa oczekiwaniami.Jeżeli pomimo to nie znajdą Państwo nic w swoim guście, staramy się sprowadzać meble pod indywidualne zamówienie klienta.Zapewniamy szeroką gamę naszego asortymentu. W ofercie posiadamy m.in.- komandory- komody- krzesła- fotele- komplety wypoczynkowe- łóżka i kompletne sypialnie- witryny- lampy- ławy- stoły- szafki RTV- meblościanki- zegary- regały-biurkaoraz wiele innych atrakcyjnych dodatków upiększających wnętrza

 • Antyki

  Internetowy sklep z antykami - Antykiart. Antyki meble - meble Biedermeier i meble Ludwik Filip, malarstwo dawne oraz malarstwo współczesne. Porcelana, platery, srebra antyczne, zegary antyczne. Kolekcjonerski Sklep antyki Warszawa - zapraszam po antyczne meble stylowe. Witryny, toaletki, lustra, stoły, kanapy, sofy, fotele, biurka, stoliki, krzesła stylowe, komody antyczne. Doradzamy i lokalizujemy obiekty, pomagamy przy decyzjach zakupu, współpracujemy z architektami wnętrz.

 • Ludwik meble

  Przy naszej pomocy urządzisz swoje pokoje, apartament czy domek. Stare meble stanowią nierzadko przeciwwagę dla zwyczajnych przestrzeni, nadając im gustownej wartości i wyrafinowania. Nie zastąpisz ich przeciętną masówką kupowaną w galeriach z tanimi meblami. Niekiedy warto wyszukać czegoś naprawdę stylowego, aby Twój dom zajaśniał pełnym blaskiem. Dla wyrafinowanych znawców proponujemy także pyszne trunki francuskie. pochodzące z Francji. Na naszych regałach między innymi Chateau de Flaugergues, Chateau Caronne Ste Gemme, czy Petrus Pomerol. Wymienione wina staną się smakowitym uzupełnieniem do sprowadzonych od nas antyków.