• MYJKI - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

myjki

 • Myjki przemysłowe

  Jesteśmy firmą produkcyjno-handlową. Wytwarzamy urządzenia, instalacje przemysłowe dla różnych gałęzi przemysłu i usług - myjnie przemysłowe, instalacje wyparne, systemy usuwania olejów, pompy ciepła, będące częścią dużych systemów. Rozwiązujemy problemy naszych klientów kompleksowo, proponując optymalną technologię, budując urządzenia o wymaganych parametrach i dobierając środki chemiczne, korzystając z najnowszej wiedzy. Myjnie komorowe automatyczne przeznaczone są do mycia i czyszczenia detali, przedmiotów w różnych działach przemysłu i usługach. Dzięki wykonaniu ze stali nierdzewnej można stosować je do różnych procesów bez obawy o korozję. Zalecane do: mycia, czyszczenia, odtłuszczania, fosforanowania itp. Kosz napędzany jest hydrodynamiczne lub za pomocą napędu własnego. Szafa sterownicza zapewnia regulację czasu i temperatury mycia.Myjki przemysłowe stosowane w przemyśle metalowym, motoryzacyjnym, chemicznym itp. W jednej maszynie można myć, płukać i suszyć dzięki zastosowaniu specjalnych promienników podczerwieni, które w ciągu 2 sekund zapewniają temperaturę 2000 °C na powierzchni detalu. W tym rozwiązaniu nagrzewany jest detal a nie powietrze. Deskrypcja technologii mycia i czyszczenia, np. tłoczników, silników, wymienników ciepła (15-100 ton) itp. - Silniki umieszcza się na specjalnym podeście roboczym, który za pomocą suwnicy lub na wózku zostanie umieszczony w kabinie myjnie. Pracownik wchodzi do kabiny która osłonięta jest kotarą paskową PCV. Ma na bocznej ściance przygotowane stanowisko z lancami: myjącą, i np. powietrzną. Kabina dodatkowo oświetlona światłem elektrycznym + dodatkowe oświetlenie naturalne w oszklonym sufitem. Podest roboczy w kabinie o udźwigu ok. 15-100 t (opcja). Kabina wentylowana (wentylacja mechaniczna z źródła własnego) kierunkująca strugę powietrza i pary wodnej. W podłodze kabiny osadnik.

 • Maszyny czysczące i środki czystości

  Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży firmy Cleantec. Jesteśmy dystrybutorem maszyn czyszczących, odkurzaczy profesjonalnych, maszyn sprzątających, zamiatarek, szorowarek, myjek ciśnieniowych i innych. Przede wszystkim polecamy Państwu sprzęt czyszczący włoskiej firmy Fiorentini. Ponadto w naszej ofercie znajdą też Państwo maszyny czyszczące firmy Dulevo. Poza sprzętem czyszczącym proponujemy profesjonalą chemię czyszczącą belgijskiej firmy Pollet. Są to środki czystości oparte na najnowszej technologii, przyjazne środowisku. Produkty czyszczące firmy Pollet mają certyfikat 'Eco-label'. Ponadto proponujemy środki czysczącej polskiej firmy Royal.

 • Geowell Polska - maszyny do czyszczenia

  Firma Geowell Polska od 2007 roku dostarcza najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie technologii czystości, systemów uzdatniania wody i wag pomostowych. Jest wyłącznym dystrybutorem myjni do podwozi i kół renomowanej koreańskiej firmy Daekeum Geowell. Dodatkowo Geowell Polska oferuje szeroką gamę profesjonalnych maszyn do czyszczenia, marki Kärcher – światowego lidera technologii czyszczenia – wraz z serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

 • Dawo - myjki ciśnieniowe, zamiatarki, szorowarki, odkurzacze

  Firma Dawo posiada w swej ofercie szeroką gamę urządzeń do utrzymywania czystości. Istnieje wiele rodzajów tych maszyn, a każda z nich znajduje jakieś inne zastosowanie – są więc uniwersalne, dobrze radzące sobie w powszechnym użytku, lecz są również specjalistyczne i typowo profesjonalne sprzęty, które są wykorzystywane do szczególnych zadań w określonych miejscach. Oferta zatem przedstawia wysokiej jakości szorowarki, szorowarki automatyczne, zamiatarki, myjki wysokociśnieniowe ciepłowodne i zimnowodne, parownice, odkurzacze do pyłów, odkurzacze do azbestu, odkurzacze specjalistyczne do pochłaniania cieczy, polerki, polerki jednotarczowe oraz przyrządy do ręcznego, czyli tradycyjnego sposobu sprzątania, czyli zestawy i wózki sprzątające. Przedsiębiorstwo zajmuje się też dystrybucją różnorodnych środków chemicznych, które pomagają utrzymać czystość, a także dbać o czyszczone powierzchnie i elementy. Ponadto firma Dawo oferuje serwis swoich urządzeń w trybie gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

 • Myjki parowe

  Green Steam jest jedynym i autoryzowanym przedstawicielem SJE Corporation w Europie centralnej i wschodniej. Green Steam para się sprzedażą myjni parowych. Myjnie parowe są nowością na rynku myjni samochodowych. Myjnie parowe czynią, że w trakcie używania myjki, ilość wody znacząco pomniejsza się jednocześnie zwiększa się jakość czyszczenia! Dzięki naszej ofercie są Państwo w stanie otworzyć własny biznes w praktycznie każdym miejscu bo na jej prowadzenie nie wymagane jest żadne pozwolenia. Myjnie parowe to świetny pomysł na działalność gospodarczą! Z naszą pomocą możesz otworzyć myjnie mobile (dojeżdżające do klienta) lub myjnie samochodowe - nie duże i przyjazne środowisku. Zapoznaj się z naszą ofertą już teraz i zmień swoją przyszłość na lepsze! Zapraszamy!

 • Stoły do mycia części - Eko- Clean

  Eko-clean jest obecna na polskim rynku już prawie dwadzieścia lat. Setki stałych klientów współpracuje z nami od początku naszego istnienia. Zarówno dziś jak i wtedy naszą domeną jest kompletna obsługa klienta, zaczynając od dostarczenia wytrzymałych urządzeń i specjalistycznych przemysłowych środków odtłuszczająco-czyszczących aż po przyjęcie zanieczyszczonych substancji. Oferujemy rozwiązania które można wykorzystywać w każdych warunkach. Obecnie systemy i urządzenia Eko-Clean można spotkać nie tylko w zakładach mechanicznych ale także w szeroko pojmowanym przemyśle, gdyż oferowane przez nas myjki wysokociśnieniowe, stoły do mycia części lub myjki przemysłowe zyskały popularność wielu użytkowników. Jeśli szukasz ekologicznych rozwiązań myjących wskazane jest żebyś zapoznał się z naszą propozycją.

 • AAT RENKAR odkurzacze parowe Kraków

  W Krakowie mieści się firma Karcher Center AATRenKar, jaka serdecznie zaprasza do zapoznania się z przygotowaną propozycją. Funkcjonujemy na rynku niezmiennie od 1992 roku. Specjalizujemy się w sprzedaży profesjonalnych urządzeń czyszczących, w tym zamiatarek, szorowarek, parownic, odkurzaczy, froterek, myjek ciśnieniowych i szczotek elektrycznych. Ponadto posiadamy również myjnie samochodowe, systemy nawadniające oraz środki czyszczące i akcesoria. Naszym Klientom zapewniamy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny urządzeń zakupionych w Polsce lub za granicą. Ponadto proponujemy wynajem niektórych urządzeń aby osobiście zaznajomić się z ich zaletami. Szczegółowe informacje oraz dane kontaktowe odnajdą Państwo na witrynie internetowej.

 • Ekosystem Chemia

  Nasza firma zapewnia państwu doskonałej jakości urządzenia myjące, które przy tym że doskonale wypełniają swoje zadania tj. bezbłędne czyszczenie różnego rodzaju powierzchni są przyjazne środowisku! To właśnie domena naszej firmy, z całego serca pragniemy przyczynić się do tego aby nasze środowisko naturalne nie było tak niepotrzebnie zatruwane. Dlatego proponujemy państwu myjki warsztatowe obiegu zamkniętego które posługują się przyjaznymi dla środowiska płynami czyszczącymi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

 • Tynaxtools - Piaskarki narzędzia wyposażenie warsztatu ogrodu i domu

  Oferujemy wyposażenie warsztatu ogrodu i domu w przystępnej cenie i z błyskawiczna realizacją zamówień. Znajdziesz u nas narzędzia i urządzenia takie jak piaskarki do piaskowania, podnośniki, myjki ultradźwiękowe, narzędzia ręczne i pneumatyczne. Z wyposażenia ogrodu i domu oferujemy szereg udogodnień sprawiających, iż relaks w ogrodzie lub na działce staje się jeszcze bardziej przyjemny: hamaki ogrodowe, stelaże do hamaków ogrodowych. Profesjonalne piaskarki kabinowe to świetne wyposażenie dla przemysłu. Serdecznie zapraszamy! Pamiętajcie, iż przedmioty o cenie powyżej 500zł wysyłamy za darmo !

 • Myjki ciśnieniowe Karcher

  Jesteśmy dystrybutorem oraz importerem wysokiej jakości urządzeń służących do utrzymania czystości. W swojej ofercie posiadamy takie urządzenia jak myjki wysokociśnieniowe czy odkurzacze przemysłowe. Wszystkie urządzenia charakteryzują się nowoczesnym wzornictwem. Są wykonane z najwyższej klasy materiałów co zapewnia dużą żywotność i niezawodność urządzeń. Myjki ciśnieniowe Karcher posiadają wiele zalet, wśród których należy wyróżnić zwłaszcza oszczędność wody oraz energii potrzebnej do pracy urządzenia. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą.

1 · 2 · następna strona »