• NACZYNIA LITURGICZNE - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

naczynia liturgiczne

  • Szaty liturgiczne

    Dewocjonalia to przedmioty które potrzebne są nam nie tylko w domach i mieszkaniach ale także do wystroju i wyposażenia kościołów, kaplic czy innych tego typo miejsc. Jednak bardzo często mamy problemy z zakupem jakichkolwiek dewocjonaliów. Ale od teraz już ten problem minął. Ta hurtownia dewocjonaliów oferuje każdego rodzaju produkty które mogą się nam przydać do wyżej wymienionych miejsc i nie tylko. Różańce, szaty, naczynia liturgiczne, monstrancje, tabernakula czy ornaty - to wszystko oraz wiele więcej znajdziemy w ofercie która na pewno nas zaskoczy ilością oferowanych towarów i cenami. Zatem takie przedmioty jak dewocjonalia pod każdą postacią zakupimy w sieci i przyozdobimy swój dom czy kościół i kaplicę.

  • Naczynia liturgiczne Calix

    Pracownia z tradycją Calix oferuje zrobienie akcesoriów mszalnych. Naczynia liturgiczne dostępne w naszej ofercie są wykonywane z metali szlachetnych. Naczynia liturgiczne Calix przeprowadza dodatkowo na zlecenie według form poleconych. Wysoki obręb usług powiązanych z akcesoriami liturgicznymi pokrywa: renowację poprzez eliminację skaz oraz odświeżanie poprzez niklowanie. Nasz sklep zlokalizowany jest w Krakowie przy ulicy Rodakowskiego 11. Mamy duże doświadczenie, więc mamy najlepsze kwalifikacje.

  • Sklep z naczyniami liturgicznymi Sacrum

    Jesteśmy firmą, która od dawien dawna związana jest z produkcją produktów przeznaczonych do obsługiwania mszy świętej. Nasza oferta jest naprawdę bogata czy też obejmuje między innymi takie towary jak: kadzielnice, gongi, monstrancje, kielichy i bardzo dużo innych artykułów. Tym co wyróżnia naszą firmę od innych jest doświadczenie w zakresie produkowania takich produktów, zatrudnianie doświadczonej kadry czy też indywidualne podejście do każdego klienta. Zakupy w naszej firmie na 100% dla każdego są bardzo porządnym pomysłem. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą prowadzonej przez nas firmy.