• NADZORY - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

nadzory

 • MOTYLES projekty dróg Włocławek

  Projekty budowlane, inżynierii ruchu, a także nadzory inwestorskie branży drogowej, przygotowywanie dokumentacji przetargowej i utrzymanie dróg - to wszystko w przedsiębiorstwie Kompleksowa Obsługa Budownictwa Motyles Piotr Przybylski z siedzibą we Włocławku. Od dawna jesteśmy znani z wysokiej jakości usług i zgodnej z terminem realizacji wszystkich zamówień. Posiadamy wszelkie uprawnienia niezbędne do wykonywania tego typu prac. Z radością wykonamy zarówno projekty dróg, ulic wraz z likwidacją kolizji, czy też przeglądy okresowe już istniejących zarówno na zlecenie przedsiębiorstw, jak i instytucji miejskich. Zapewniamy rzetelne realizacje oraz indywidualne podejście do każdego zamówienia. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w kontakcie telefonicznym. zapraszamy także do odwiedzin naszej strony internetowej.

 • Traczyk.pl - Instalacje, elektryczne, pomiary, przeglady, nadzory

  Witamy na stronie www.traczyk.pl Jesteśmy do Państwa usług

  Firma założona została w 1984 roku.
  Specjalizuje się w wykonawstwie: roboty elektryczne, pomiary ochronne, elektryczne i natężenia oświetlenia, przeglądy, nadzory, badania, kontrola okresowa instalacji elektrycznych i odgromowych, sufity podwieszane termatex, dachy papa termozgrzewalna, instalacje odgromowe, roboty budowlane, usługi wykończeniowe i remonty.

  W nawiązaniu do potrzeb klientów firma stopniowo zwiększyła zakres o roboty budowlano-montażowe, instalacje przemysłowe i klimatyzację.

  Kompleksowa obsługa techniczna i kontrola okresowa instalacji i urządzeń elektrycznych.

  Firma wyposażona jest w sprzęt, narzędzia i środki transportu niezbędne do świadczenia usług. Zdobyte wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam zdobyć wiarygodną pozycję na rynku.

  Aktualnie możemy wykonać większość prac związanych z wyposażeniem, remontami, konserwacją, przeglądami, pomiarami ochronnymi i stanowiskowymi, utrzymaniem obiektów użyteczności publicznych, firm i zakładów.

  Kompleksowa realizacja powierzonych nam zadań zyskała uznanie zlecających.
  Wykonujemy: instalacje elektryczne, teletechniczne i odgromowe, pomiary elektryczne, ochronne, natężenia oświetlenia, przeglądy, nadzory, badania, kontrola okresowa, pomiary okresowe, stanowiskowe, protokoly, kosztorysowanie, klimatyzacja, sufity podwieszane termatex, roboty wykończeniowe, dachy papa termozgrzewalna – instalacje odgromowe, usługi, remonty, modernizacja, naprawy, konserwacja, utrzymanie obiektów i ruchu firm, Wroclaw, http://www.traczyk.pl, rok założenia 1984

 • Nadzory budowlane Toruń - INWEST-BUD

  Obowiązek posiadania certyfikatów charakterystyki energetycznej bierze się z prawa europejskiego. Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w przeglądach okresowych budynków, wydawaniu certyfikatów energetycznych oraz w nadzorze prac budowlanych. Pracujemy dla wielu właścicieli i zarządców dużych i niewielkich obiektów. Nasze praca opierają się na dbałości o to, by Klienci byli zadowoleni, zarówno z jakości dokonanej przez nas pracy, jak i wysokości kosztów, które muszą ponieść. Nasi pracownicy to osoby o dużych kwalifikacjach. Ludzie, którzy aktywnie uczestniczą w dokonaniach firmy i mają na nią wpływ. Dzięki ustawicznym szkoleniom gwarantują najwyższą jakość wykonywanej pracy.

 • Agencja Inwestycyjna MC

  Agencja Inwestycyjna MC jest dynamiczną firmą, działającą od kilkunastu lat w ciągle zmieniającej się branży budowlanej. W ramach prowadzonych projektów dostarcza nowatorskie rozwiązania i usługi dla firm i klientów indywidualnych. Gwarantuje wysoką jakość organizacji i realizacji inwestycji. Oferta firmy obejmuje kompleksowe usługi obejmujące nadzór i wykonawstwo robót budowlanych, zapewniając sprawny przebieg budowy oraz wysoką jakość usług. Ponadto realizujemy własne inwestycje w zakresie budownictwa mieszkaniowego proponując Państwu gotowe budynki jedno i wielorodzinne. W codziennej pracy stawiamy na rzetelność i uczciwość. Korzystamy z wieloletniego doświadczenia, jednocześnie ciągle ucząc się i usprawniając pracę firmy, co w efekcie przekłada się na zadowolenie klientów. Zaufanie, jakim obdarzają nas klienci, współpracujące z nami firmy specjalistyczne oraz stali dostawcy pozwala nam z optymizmem patrzeć w przyszłość.

 • BUGEO sondowania geotechniczne mazowieckie

  Biuro Geologiczne BUGEO specjalizuje się w fachowych usługach z zakresu geotechniki, geologii inżynierskiej oraz hydrogeologii. Firma ma na swoim koncie wiele zrealizowanych badań i dokumentacji m.in. dla osiedli mieszkaniowych w Warszawie i Zielonce, obiektów magazynowych i handlowych, szkół, urzędów i uczelni wyższych. Firma odpowiedzialna była także za ujęcia wody podziemnej, modernizacje stacji paliw i innych obiektów oraz obsługę geotechniczną takich budów jak autostrada A2. Ceny usług ustalane są poszczególnie w zależności od zakresu prowadzonych prac. Więcej na stronie internetowej.

 • Silesia Inżynierowie Katowice

  Firma SILESIA INŻYNIEROWIE powstała, aby dbać o bezpieczeństwo obiektów budowlanych. Nasza oferta skierowana jest zarówno do właścicieli i zarządców budynków jak i do obecnych i przyszłych inwestorów. Proponujemy Państwu pomoc i współpracę, polegającą na przeprowadzaniu corocznych przeglądów należących do Państwa budynków i założeniu Książki Obiektu Budowlanego. Obiekty budowlane powinny być w czasie ich użytkowania poddawane kontroli. W zakresie naszych usług przeglądy instalacji kominowych, nadzory budowlane - funkcja kierownika budowy i inspektora nadzoru, wykonywanie kosztorysów inwestorskich i przedmiarów robót, sporządzanie ekspertyz i opinii o stanie technicznym obiektu budowlanego, usługi projektowe, świadectwa energetyczne czy też pomoc przy zakupie nieruchomości

 • JKJ PROJEKT inwentaryzacje budynków Bydgoszcz

  Firma JKJ Projekt z Bydgoszczy zaprasza Państwa do skorzystania ze swoich profesjonalnych usług. Zajmujemy się nadzorem budowlanym, wykonywaniem kosztorysów inwestorskich, podwykonawczych bądź ofertowych, inwentaryzacją budynków, odbiorami deweloperskimi, okresowymi przeglądami budynków i sporządzaniem świadectw charakterystyki energetycznej budynków. Decydując się na nasze usługi mają Państwo gwarancję najwyższej jakości, profesjonalnej współpracy, konkurencyjnych cen oraz terminowej realizacji zleceń. Więcej informacji o ofercie znajdą Państwo na stronie internetowej.

 • Usługi archeologiczne - A. Smaruj

  Wykonujemy badania wykopaliskowe oraz nadzory archeologiczne. Stawiamy na dialog z klientem i transparentność jeśli chodzi o zasady współpracy. Zajmujemy się formalnościami. Jesteśmy elastyczni czasowo i dostosowujemy się do terminów zaplanowanych prac budowlanych. Zapaszmy na naszą stronę i do kontaktu z nami. Na naszej stronie znajdziecie państwo szereg informacji na temat prawa i archeologii.

 • Twój kierownik budowy w Krakowie

  Zakres naszych usług:
  Nadzory:
  1. Kierowanie budową - kierownik budowy
  2. Nadzorowanie budowy - inspektor nadzoru
  3. Kosztorysy
  Projektowanie:
  1. Projektowanie wraz z przygotowaniem pełnej dokumentacji do pozwolenia.
  2. Aranżacje wnętrz
  Wykonawstwo:
  1. Stany surowe
  2. Domki szkieletowe - przedstawicielstwo firmy „ Domek” z Ostrowa Wielkopolskiego
  3. Stany zamknięte
  4. Budowa pod klucz
  5. Ocieplenia
  6. Tynki
  7. Wylewki jastrychowe
  8. Klinkier
  9. Kamień
  10. Murowanie
  11. Dachy
  12. Ogrodzenia
  13. Żelbety
  Dodatkowo proponujemy innowacyjne rozwiązania, które przy niewielkich nakładach znacznie podnoszą energooszczędność i poprawiają komfort mieszkania.Zapraszamy do podjęcia niezobowiązujących rozmów i zapoznania się z naszą pełną ofertą. Taka droga gwarantuje wspólny sukces.

 • SZACHMAT audyty energetyczne

  Siedziba firmy SZACHMAT mieści się w Krakowie. Od 2005 roku działamy w branży budowlanej a dzięki funduszom unijnym udało nam się pozyskać środki na rozwój i modernizacje naszego przedsiębiorstwa. Zajmujemy się projektowaniem budowlanym, a w szczególności konstrukcyjnym. Firmie można zlecić opracowanie projektów konstrukcyjnych, przeglądy okresowe budynków, opracowania świadectwa energetycznego, nadzór inwestorski, analizy zgodności z prawem budowlanym, badania wytrzymałościowe czy mikrobiologiczne budynku, audyty energetyczne jak i wiele innych. Więcej szczegółów znają Państwo na naszej witrynie.

1 · 2 · następna strona »