• NOWOŚCI TECHNOLOGICZNE - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

nowości technologiczne

 • Blog o nowinkach technologicznych "SHEM"

  Na blogu "SHEM" znajdziecie najświeższe informacje i przecieki o nowych telefonach, tabletach, grach mobilnych oraz aplikacjach i inne ciekawe znaleziska z internetu powiązane z tematyką mobilnych technologii. Nie zabraknie tu również najnowszych recenzji sprzętu prezentowanych na filmikach oraz poradnika "Android Krok Po Kroku" dla początkujących użytkowników systemu, z którym każdy nauczy się obsługi smartfonów.

 • Portal Technologiczny Techdice.com

  Ciekawią cię nowinki technologiczne takie jak komputery, laptopy, tablety, smartfony, konsole? Do tego masz może zainteresowania w kierunku folmów, muzyki czy motoryzacji? Portal technologiczny www.techdice.com jest miejscem, którego szukasz. Nowinki technologiczne, testy i recenzje z różnych dziedzin w jednym miejscu. Jeśli jesteś graczem to na pewno docenisz informacje na temat promocji gier dostępne w jednym z naszych działow. Dowiedz się co w trawie piszczy dzięki pewnemu źródłowi informacji. Dodatkowo możesz uzyskać wiele cennych informacji i pomocy na naszym portalowym forum dyskusyjnym.

 • Blog o nowych technologiach

  Blog, na którym opisuję najmniejsze, acz ciekawe gadżety, zestawiam aplikacje, testuję urządzenia, omawiam działania wielkich koncernów IT. Postaram się też dodać własny komentarz do bieżących wydarzeń, trendów oraz nowych rozwiązań z jakich miałem okazję korzystać. Słowem – technologia płynie przez ten blog strumieniem wartym do pochłonięcia. Nie chcę też zarzucać masą treści, bo kto zdoła przeczytać wszystko, co się w tym świecie dzieje?

 • Nowości technologiczne

  Co? Kto? Kiedy? Gdzie? Nowy smartphone? Tablet? Komputer? Oprogramowanie? My Cię o tym poinformujemy, jeśli oczywiście wejdziesz na naszą stronę. U nas znajdziesz wszystko, co byś chciał wiedzieć na temat nowej technologii. Redaktorzy regularnie piszą nowe wiadomości. Oczywiście chcemy się podzielić z Wami naszą wiedzą oraz nowościami otaczającego nas świata. Portal w formie blogu, przy przyjemnym stylu i designie. Brzmi ciekawie, prawda?

 • Portal komputerowy

  Serwis TechPage.pl poświęcony jest nowością technologicznym. Na łamach naszego serwisu znajdziesz ciekawe artykuły, recenzje, testy i najświeższe wiadomości z dziedziny IT! Dodatkowo zapewniamy świetne zdjęcia, organizację konkursów z ekstra nagrodami. Jeżeli masz problem czy pytanie, możesz skorzystać z forum lub po prostu zapytać nas o poradę. Współpracujemy z wieloma firmami, zapewniamy dostęp do najnowszych wiadomości. Na stronie masz dostęp do ciekawych programów, które możesz pobrać całkowicie za darmo! Wejdź i zobacz!