• NOŻYCE GILOTYNOWE - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

nożyce gilotynowe

  • Nożyce gilotynowe

    Promowana witryna zawiera ofertę maszyn do blachy sprzedawanych przez INTE. Firma ta jest autoryzowanym przedstawicielem licznych wiodących producentów. Jedną ze specjalności firmy są nożyce gilotynowe, szczególnie hydrauliczne. Ważnym punktem opisywanej oferty są nowoczesne, walcarki, zwijarki oraz prasy do blachy. Dzięki proponowanym urządzeniom możliwa jest sprawna obróbka plastyczna blachy. Asortyment wyróżnia się wysoką jakością wykonania oraz innowacyjną technologią. Specjaliści świadczą wszechstronne usługi, od doradztwa, po pomoc w uruchomieniu.

  • Pol-Sver - nożyce gilotynowe

    POL-SVER to ceniona przez wielu klientów firma zajmująca się sprzedażą nowoczesnych rozwiązań technologicznych do obróbki plastycznej blach oraz rur. Nasza główna siedziba znajduje się w Warszawie, a serwisy są między innymi we Wrocławiu, Krakowie, Radomiu i Bydgoszczy. U nas znajdziesz maszyny takie jak giętarki do rur, zwijarki do kształtowników i nożyce gilotynowe. Oferujemy również automatyczne linie produkcyjne oraz całe linie przeznaczone do profilowania blach. Każde z urządzeń można szczegółowo obejrzeć w naszym salonie wystawowym. Nasi wykwalifikowani pracownicy przedstawią państwu dokładną ofertę oraz doradzą wybór maszyn spełniających wszystkie oczekiwania. Dysponujemy również rozległym wyborem artykułów maskujących niezbędnych w lakierniach proszkowych i podczas galwanizacji. Więcej na stronie WWW.

  • www.havenpolska.pl

    Haven Polska Sp.z o.o. w Oleśnicy to firma, która zajmuje się dystrybucją obrabiarek przemysłowych. Naszym klientom gwarantujemy dwuletni serwis pogwarancyjny oparty na wieloletnim doświadczeniu naszych specjalistów. W ramach usług proponujemy modernizacje lub rozbudowę maszyn, jak i jego pełne wykonanie. Naszym partnerom zapewniamy całkowite doradztwo w kwestiach technicznych jak i użytkowych także szkolenia dla pracowników przy pierwszym uruchomieniu maszyny. Oferujemy także transport na obszarze kraju oraz za granicą. Zapraszamy!