• OBJAWY - 5 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

objawy

 • Czynniki sprzyjające grzybicy

  Grzybica jest chorobą dotyczącą coraz większej ilości ludzi, a sama choroba jest już uznawana za chorobę cywilizacyjną. Witryna grzybicapaznokci.org.pl to miejsce, które charakteryzuje jedną z jej odmian, a mianowicie grzybicę paznokci. Na serwisie znajdują się wszystkie niezbędne wiadomości o tej chorobie. Znajdują się tu działy mówiące czym jest grzybica paznokci, czym się objawia oraz jakie mogą być odmiany grzybic paznokci. Witryna zawiera też opis różnych sposobów, za pomocą których może być leczona grzybica paznokci. Co więcej znajdują się tu też informacje jakie mogą być czynniki sprzyjające grzybicy, a także przyczyny jej nawrotów.

 • Zespół Suchego Oka

  Serdecznie polecamy naszą nowa witrynę www.zespolsuchegooka.medserwis.pl, ponieważ zawiera ona wiele sprawdzonych i wartościowych infromacji na temat zespołu suchego oka. U nas dowiesz się wszystkiego na ten temat. Na pewno nie pożałujesz! Zapraszamy! Zespół suchego oka to dolegliwości oka, zespół suchego oka powodują czynniki zewnętrzne takie jak suche, przegrzane, zadymione powietrze, praca przy komputerze.

 • Żylaki odbytu

  W walce z dolegliwością jaką są hemoroidy pomoże lek zwany Posterisan. Medykament ten łączy zapobieganie z aktywną terapią przeciwko chorobie. Posterisan działa w sposób zwiększający odporność uszkodzonych tkanek, zmniejsza świąd oraz pieczenie, a także zmniejsza ból. Działa on również profilaktycznie. Stosuje się go nie tylko w trakcie pojawienia się hemoroidów. Można stosować go też w razie otarć, a także ran odbytu.

 • Świerzb

  Świerzb to zakaźna choroba skóry, najczęściej przenoszona drogą bezpośredniego kontaktu np. poprzez podanie ręki. Schorzenie wywołuje świerzbowiec ludzki, który jest pasożytem z rodziny roztoczy. Pierwsze symptomy zakażenia występują po kilku dniach i objawiają się silnym świądem. W leczeniu świerzbu najczęściej używa się maści, którą smaruje się miejsca zainfekowane. W zależności od stopnia zaawansowania leczenie może trwać do kilku tygodni.

 • Wzdęcia

  Sanprobi IBS, czyli wyróżniający się na rynku lider, służący przeciwdziałaniu zespołowi drażliwego jelita. Probiotyki zmniejszają ryzyko wystąpienia działań niepożądanych związanych z kuracją antybiotykową. W najnowszym badaniu klinicznym wykazano, że stosowanie probiotyków w dawce 10 mld CFU dziennie prowadzi do zmniejszenia ryzyka wystąpienia działań niepożądanych takich jak nudności i wymioty (o 50%) oraz luźne stolce (o 35%).

 • Ciąża

  Ciąża to niezwykły czas w życiu nie tylko każdej kobiety, ale również mężczyzny i całej rodziny. Dlatego specjalnie dla nich stworzyliśmy serwis, w którym znajdą obszerny wybór wskazówek dotyczących przebiegu ciąży, porodu oraz wychowania niemowlęcia. Co robić aby ciąża przebiegała prawidłowo, jak często badać się u lekarza i jak przygotować się do porodu? Na te oraz inne pytania odpowiedzi udziela ginekolog i inni eksperci. Oprócz tego oferujemy podpowiedzi dla kobiet pracujących, które obawiają się, że ciąża wpłynie negatywnie na ich karierę.

 • Poradnik dla matek

  Fachowe porady dotyczące kobiet w ciąży oraz chwil bezpośrednio po urodzeniu dziecka, to podstawowe zagadnienia jakie są poruszane na stronie internetowej mamazone.pl. Dzięki możliwości dzielenia się wszelkimi wątpliwościami, jakie daje dostępne forum - objawy ciąży, poród naturalny i kolejne etapy wychowywania nie będą stanowiły problemu. Profesjonaliści którzy współpracują z serwisem doradzą Ci w sprawach związanych z położnictwem czy dietetyką. Ponadto na stronie znajdują się przeróżne psychotesty i konkursy oraz filmy wideo.

 • Biblioteka chorób i schorzeń

  Portal prezentuje opisy rzadkich chorób, takich jak podagra, mocznica, achalazja przełyku czy agorafobia. Na stronie znaleźć możemy opis objawów chorób, przyczyn ich powstawania, nowoczesne metody leczenia, odpowiedni sposób dobrania diety do każdego schorzenia a także inne porady dotyczące danej choroby. Omawiając najczęstsze objawy, zwracamy uwagę na ich łagodzenie oraz możliwość wyleczenia się samemu.

 • Razem z nami zmień życie na dobre

  Ktoś z Twoich najbliższych zmaga się z uzależnieniem od alkoholu? Pomóż jemu i sobie i skorzystaj z oferty poradni terapeutycznej. Wykwalifikowana i doświadczona specjalistka doradzi Ci, jak zachowywać się przy alkoholiku. Jeśli masz wątpliwości, czy członek Twojej rodziny rzeczywiście wpadł w sidła uzależnienia, wejdź na stronę internetową www.zmienzycienadobre.pl i wykonaj test na alkoholizm oraz poczytaj o objawach choroby. Podczas psychoterapii nauczysz się siły i cierpliwości, aby radzić sobie z nałogiem bliskiego. Przychodząc na terapię masz gwarancję dyskrecji. Nie wstydź się poprosić o pomoc i odzyskaj radość życia.

 • Sarkoidoza

  Musisz koniecznie wejść na stronę www.sarkoidoza.medserwis.pl, ponieważ tylko tutaj znajdziesz tak wiele wartościowych i pożytecznych infromacji na temat sarkoidozy. U nas dowiesz się jakim schorzeniem jest sarkoidoza, jak sarkoidoza się objawia oraz jak sarkoidozę można leczyć. Sprawdź nas koniecznie! Nie pożałujesz!Sarkoidoza jest przewlekłą wielonarządową chorobą o nieznanej przyczynie, sarkoidoza charakteryzuje się występowaniem w zajętych tkankach i układach nacieków zapalnych .

« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »