• OBSŁUGA TECHNICZNA IMPREZ - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

obsługa techniczna imprez

 • Słupki z taśmą

  Zajmujemy się kompleksowym dostarczaniem barierek i innych ogrodzeń – wynajmujemy je i sprzedajemy. Nasza firma posiada swoją siedzibę i magazyny w Warszawie, zakres zaś usług obejmuje całą Polskę. W ofercie posiadamy barierki ochronne lekkie, które doskonale nadają się do większości imprez plenerowych. Wynająć można u nas barierki ciężkie na imprezy masowe i koncerty. Do wnętrz polecamy słupki z taśmami. Gdy chcesz sprawdzić naszą pełną ofertę, zapraszamy na stronę!

 • Nagłośnienie imprez, oświetlenie, instalacje nagłośnieniowe

  Obsługą techniczną wydarzeń artystycznych oraz akustyką zajmujemy się od kilku lat. Firma ASCO STAGE Technika Sceniczna i Akustyczna została utworzona jako owoc tej pasji. Naszą misją jest zapewnienie najwyższej jakości dźwięku oraz najlepszej oprawy wizualnej podczas obsługiwanych koncertów. Ta misja to także dostarczanie naszym klientom profesjonalnych systemów nagłośnieniowych. Zakres naszej działalności obejmuje: Nagłośnienie i obsługę techniczną imprez plenerowych takich jak: festiwale, koncerty, festyny, dożynki; Nagłośnienie i obsługę techniczną koncertów w klubach, konferencji, eventów, występów teatralnych; Realizację dźwięku; Nagrania koncertowe - rejestrację koncertów Wykonywanie instalacji nagłośnieniowych w obiektach; Sprzedaż systemów nagłośnieniowych; Serwis i naprawy sprzętu estradowego oraz instalacji nagłośnieniowych; Budowę kolumn estradowych, do klubów, na zamówienie.Zapraszam do współpracy! inż. Arkadiusz Sobierajski

 • DJ na wesele oraz oświetlenie imprez z Light Designer, Warszawa

  Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę z zakresu obsługi technicznej imprez. Dzięki naszej firmie Light Designer, sceny estrady zabłysną najpiękniejszymi efektami świetlnymi oraz multimedialnymi. Z przyjemnością podejmiemy się także wyzwaniu nagłośnienia. Poprowadzimy imprezy eventowe, a nasz DJ zagra na weselu. Z pewnością nie zawiedziemy Państwa oczekiwań i sprostamy każdemu wyzwaniu. Zapraszamy serdecznie do współpracy.

 • Www.multiwizja.eu

  Nasza firma to przede wszystkim wieloletnie doświadczenie połączone z profesjonalną obsługą klientów. Na rynku działamy od 2007 roku oferując wszystkim naszym klientom wysokiej jakości usługi zwiazane z obsługą imprez z zakresu oprawy audiowizualnej. Oferowane przez nas rozwiązania są zawsze dostosowane do wymagań oraz oczekiwań naszych klientów, gdyż to oni są dla nas najważniejsi. Przykładowe nasze realizacje znajdą Państwo na naszej stronie na jaką serdecznie zapraszamy

 • KT Sound - nagłośnienie oraz obsługa techniczna imprez

  KT Sound - zajmujemy się nagłośnieniem oraz obsługą techniczną imprez, wypożyczeniem sceny i transportem. Konstrukcja trisystem, na której zbudowany jest dach sceny o wymiarach 8,3 x 6,8m wysokość 5m (5,8) może posłużyć również pod oświetlenie lub do budowy stoisk na targi. Posiada atesty wytrzymałości. Dysponujemy także wieżami do flyowania pod systemy nagłośnieniowe, oświetlenie lub banery oraz atestowanymi wyciągarkami i zawiesiami. Obsługujemy imprezy zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, jak i w plenerze m.in. koncerty, konferencje, promocje, imprezy firmowe, rodzinne, dziecięce. Obszar naszej działalności obejmuje teren całego kraju. Świadczymy usługi transportowe.