• ODNAWIANIE MEBLI - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

odnawianie mebli

  • Renowacja mebli

    Nierzadko debatujemy na temat: czy można wykonać odnowę naszych wspaniałych mebli, które odziedziczyliśmy po babci lub dziadka? Odpowiedź jest bardzo łatwa – pewnie! To możliwe. Wystarczy tylko pójść do siedziby firmy An-mar, które od lat trudzi się odnową, ale również naprawą antycznych sprzętów. Ewentualnie firma An – mar może odkupić od Ciebie konkretne meble – zwłaszcza kiedy, Wasze przestrzenie urządzone są w stylu nowoczesnym. An – mar świadczy również pełne usługi w zakresie prac stolarskich – chętnie zajmiemy się Waszymi meblami!

  • Tapicerstwo

    Przedsiębiorstwo Tapicerstwo Meblowe, którego siedziba zlokalizowana jest w Markach, proponuje świadczenia powiązane z odnawianiem mebli. W skład naszych usług wchodzi tapicerowanie oraz renowacja. Mamy duży staż pracy w sektorze. Gwarantujemy doskonałą klasę każdej przeprowadzonej usługi. Wykorzystujemy doskonałej jakości materiały, które cechuje wieloletnia trwałość. Oferujemy klientom dużą liczbę wzorów a także kolorów tkanin. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie. Zatrudniamy doskonale przygotowanych pracowników.

  • Renowacja mebli drzwi przedmiotów zabytkowych

    Zajmujemy się profesjonalna renowacja konserwacja mebli a także konserwacja stolarki budowlanej jak np drzwi, schody, bramy, okna. Doświadczenie które nabyliśmy z także spora maszynownia pozwala nam na renowacje państwa przedmiotów na wysokim poziomie w normalnych cenach. Renowacja zajmujemy się pokoleniowo z ojca na syna tak wiec mamy już dość spore doświadczenie. Jeśli macie państwo pomysł na nowy mebel np stylizowany czy tez wierną kopie brakującego krzesła do kompletu tez jesteśmy w stanie państwo pomóc. Wyspecjalizowaliśmy się w renowacji konserwacji mebli przedmiotów zabytkowych i stolarki budowlanej a także w meblach wg projektu na wymiar.