• ODPADY NIEBEZPIECZNE - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

odpady niebezpieczne

  • Niszczenie odpadów

    Przeczytanie tego tekstu zajmuje Państwu tylko chwilkę. W tym czasie na świecie wygenerowanych zostanie 1.522 tony odpadów. Ich skład jest przeróżny. Niektóre z nich zawierają tysiące kilogramów związków metali i substancji toksycznych. Zajmując się na co dzień utylizacją odpadów nie tylko troczymy się o nasze środowisko - układamy sobie i swoim wnukom jaśniejszą i czystszą przyszłość. Ilości generowanych odpadów we współczesnym świecie jest oszałamiająca.

  • Gospodarka odpadami

    Zajmujemy się transportem odpadów i materiałów niebezpiecznych, oraz innych niż niebezpieczne, a także ich zagospodarowaniem ( transport do: odzysku, recyklingu lub składowania). Niedawno poszerzyliśmy działalność o profesjonalny odbiór i transport zużytego oleju jadalnego. Dla Państwa wygody zużyte tłuszcze odbieramy „na telefon” zapewniając klientom czyste i praktyczne pojemniki. Nasza firma posiada stosowne zezwolenia wydane przez Prezydenta Miasta Chorzów. Wystawiamy niezbędny dokument – kartę przekazania odpadu, która jest potwierdzeniem dla Sanepidu o przekazaniu odpadu zgodnie z przepisami prawnymi.

  • Sinoma - wywóz odpadów

    Firma Sinoma zajmuje się skupowaniem oraz zagospodarowywaniem rozlicznych odpadów. Główne jej biuro znajduje się w Krakowie, ale oddziały rozsiane są po wielu miastach Polski. Wyróżnia ją również to, że duży nacisk kładzie na ekologię i recykling skupowanych materiałów. Proponujemy korzystne ceny za dostarczenie nam złomu stalowego i żeliwnego, metali kolorowych, zużytego sprzętu gospodarstwa domowego oraz RTV, blachy a nawet makulatury, odpadów medycznych i nietypowych. Skupujemy odpady zarówno od Kontrahentów indywidualnych, jak i instytucjonalnych- szpitali, drukarni, zakładów przemysłowych i wielu innych jednostek. Dostarczamy kontenery do segregacji śmieci. Zapraszamy na naszą stronę, gdzie można dowiedzieć się znacznie więcej o naszej firmie oraz zaproponowanej przez nas ofercie.