• ODWIERTY - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

odwierty

 • Cięcie betonu

  Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem, co w połączeniu ze stosowanymi przez nas najnowszymi technologiami pozwala nam na sprostaniu nawet najtrudniejszym zleceniom. Tniemy ściany, stropy, posadzki, wycinamy otwory pod drzwi, okna i klatki schodowe, wykonujemy odwierty cylindryczne. Wszystkie prace wykonujemy zarówno na twardych materiałach jak beton, czy mocno zbrojony żelbet, jak również na podłożach miękkich, typu cegła lub pustak.

  Zachęcamy do zapoznania się z zamieszczonymi na naszej stronie internetowej materiałami, dotyczącymi świadczonych przez nas usług. Chętnie odpowiemy na wszystkie zapytania ofertowe.

 • Pompy Ciepła Odwierty

  Witryna internetowa przedstawia detaliczne informacje dotyczące usług oferowanych przez firmę zajmującą się odwiertami pod pompy ciepła a także wierceniem studni głębinowych. Firma działa na terenie województwa małopolskiego, świętokrzyskiego a także Podkarpacia dokonując odwiertów pod pompy ciepła przy zastosowaniu stosownego sprzętu. Działalności firmy obejmuje także czyszczenie studni głębinowych, odwierty badawcze i geologiczne a także wykonywanie piezometrów oraz szpilek. Witryna internetowa firmy pozwala również znaleźć dane kontaktowe a także dokonać przeglądu urządzeń za pomoca dostępnej galerii zdjęć.

 • Pompy ciepła Kielce

  Pompy ciepła to bardzo wszechstronne urządzenia. Pompy te nie tylko potrafią schłodzić i ogrzać twój dom, ale również zadbać o twoją wodę użytkową w sposób ekologiczny, bez produkowania spalin czy innych zanieczyszczeń. Zainwestuj w swoje pompy ciepła, a z pewnością w niedługim odstępie czasu, twój zakup zwróci się z ogromną nawiązką. Z firmą doradczo-usługową Qwiert z Kielc naprawdę warto.

 • Eco-Technika - Studnie głębinowe

  Firma Eco-Technika to firma budowlana wyspecjalizowana w kompleksowej realizacji przydomowych studni głębinowych. Wykonywane przez firmę studnie charakteryzują się wysoką wydajnością oraz jakością wykorzystywanych materiałów. Firma Eco-Technika jest tak pewna rzetelności swojej pracy, że swoim Klientom daje gwarancję na wodę. Poza studniami głębinowymi oferuje także wykonywanie odwiertów geotermalnych oraz dolnych źródeł pomp ciepła.

 • Badania geotechniczne

  Geogrunt Wrocław to instytucja wykonująca skrupulatne badania geologiczne i badania geotechniczne. Z wykorzystaniem dokumentnie wypełnianych przez nas ekspertyz i specyfikacji jesteśmy uprawnieni sprecyzować odporność gruntów pod projekty budowlane. Analizujemy również stopień skażenia ziemi, gruntów oraz wód głębinowych. Wdrożenie innowacyjnych działań badawczych oraz skutecznych urządzeń i maszyn, zapewnia nam nadzwyczaj dokładne i precyzyjne odwierty geologiczne. Zdołamy uważnie opisać stopień gruntowo-wodny środowiska. Wykonamy rzetelne raporty ze zleconych nam badań gruntu i jego obserwacji. Próbki organiczne, które ściągamy do testów diagnostycznych, są skrupulatnie oceniane. Na ich bazie można ocenić stan geologiczny i hydrogeologiczny środowiska, z którego je wzięto. Swoimi czynnościami obejmujemy także farmy wiatrowe. Sprawujemy tu cykl badań i wierceń, nieodzownych w energetyce wiatrowej. Pracujemy proekologicznie. Nasze pomiary pozwalają oszacować poziom zanieczyszczenia, obecność groźnych metali ciężkich, czy pierwiastków promieniotwórczych. Należałoby zastanowić się o wdrożeniu usługi geotechniki Wrocław

 • Przewierty sterowane

  Firma Megalit oferuje nowoczesną technologię odwiertów horyzontalnych. Przewierty horyzontalne to bezwykopowa technologia umożliwiająca wykonanie odwiertów ziemnych bez prowadzenia prac odkrywkowych. Przewierty horyzontalne to nowa technologia umożliwiająca przeprowadzanie prac budowlanych w bardziej profesjonalny sposób. W większości przypadków przewierty sterowane w Polsce wykonuje się do przejść pod przeszkodami terenowymi takimi jak: drogi, autostrady, linie kolejowe, rzeki, kanały. Technologia przewiertów sterowanych pozwala na układanie w otworze wiertniczym kabli energetycznych, telekomunikacyjnych, światłowodów, rur wodociągowych, gazowych i kanalizacyjnych.

 • Studnie głębinowe Piła

  Aquaziem oferuje usługi odwiertów studni, także głębinowych i wszelkich innych odwiertów. Oferujemy wiercenia studni głębinowych i wierceń pod pompy ciepła. Mamy wieloletnie doświadczenie poparte przez referencje wielu klientów i niemałe portfolio wykonanych odwiertów. Z naszych usług korzystają klienci wiedzący o tym, że własna studnia to oprócz gwarancji czystej wody, lecz obniżenie kosztów zużycia wody. Dlatego zainwestować na własną studnię.

 • Studnie

  Prezentujemy stronę będąca bieżącą ofertą firmy odwierty.eu. Na stronie znajduje się historia firmy, wszystkie niezbędne informacje o nas i naszej działalności. W dziale "oferta" przedstawione zostały usługi, które wykonujemy (m.in. odwierty studni głębinowych). Galeria zawiera zdjęcia związane z naszą działalnością. Przedstawiony jest sprzęt, którego używamy, przykładowy schemat studni i inne. Zapraszamy także do przeczytania artykułów związanych z naszą działalnością. Do ich napisania wykorzystaliśmy wiedzę i doświadczenie, które nabyliśmy w trakcie realizacji zleceń. W dziale kontakt- e-mail, nr telefonu, nr faksu, dane firmy i mapa dojazdowa. Wszystko z ładną, przyjemną grafiką. Zapraszamy

 • Odwierty pod pompy ciepła

  Szukasz firmy, która proponuje wiercenie studni głębinowych, pompy ciepła, jak i odwierty geotermalne? W razie, gdy odpowiedź brzmi tak, w takim przypadku strona www pod adresem www.studnie.biz jest wspaniałym na to sposobem, albowiem jest to pewna i znana firma, która od dawna trudni się wyżej wymienionymi rzeczami. Pokrótce jeśli zależy tobie na wyborze sprawdzonej firmy, to koniecznie zdecyduj się na stronę pod adresem www.studnie.biz, gdyż będziesz z pewnością w 100 procentach zadowolony.

 • GEO-WIERT odwiert studni głębinowych w jeden dzień

  Firma istnieje od 1990 roku. Mamy duże doświadczenie w zakresie wiercenia studni różnego rodzaju oraz kwalifikacje, dlatego swoim klientom służymy pomocą i radą w doborze odpowiednich materiałów i urządzeń do poboru wody. Kompleksowo wykonujemy usługi, począwszy od wytyczenia miejsca, wywiercenia studni, pierwszego pompowania oczyszczającego, obudowy oraz podłączenia pompy głębinowej do obiektu. Odwiert studni 30-metrowej trwa 3-4 godziny.

1 · 2 · następna strona »